Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

czesc. Bezik milego wypoczynku, misia ja tez bym powtórzyła test za kilka dni. Ja brałam tabletki anty dlugo i przed i po mialam cykle po 40 -50 dni tabletki mialy wyregulowac a tu lipa. ale i tak sie udalo. i Wam tez sie na pewno uda. Ja sie objadam strasznie i dzis spodni nie moglam dopiac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) wiecie co, u mnie dzieje sie cos dziwnego.... dzisiaj 27dc ....zadnych objawów....ale jak podcieram sie papierem to widze sluz z zabarwieniem ni to rozowy ni to brazowy... tempka nadal utrzymuje sie ciagle 36.9..... jak na mnie to za wczesnie.... owulka byla 16dc powiem wam ,ze od niedzieli mam zasinione tam na dole i rozpulchnione... do tego tak mnie szczypie i swedzi...kupilam sobie tantum rosa....bo myslałam ,ze to jakas infekcja....ja juz nie wiem musez pojsc do gina, ale moze po @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika, czapus nie martwcie sie niedlugo i ja do Was dołączę :) jeszcze ze 4 dni branbia luteiny i gdzie w czwartek również objawię Wam wiadomość o @ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie temp rośnie, ale zawsze po owu rośnie, jakieś tam objawy mam ale może dlatego że się nakręcam a tego nie chcę.. w dodatku w nocy umarła mi babcia, ostatnie godziny bardzo się męczyła :( nie będę wam smucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyska przykro mi!!! trzymaj się, wiem jakie to trudne bo rowno rok temu przezywalam smierc mojej ukochanej babci... a u mnie tempka dopiero dzisiaj skoczyla na wyzej... dziwne. ovu mi juz nie pokazuje nic bo abonament mi sie skonczyl ale patrzac na wykres stwierdzialam ze moglam miec ovulacje dopiero dwa dni temu... hmm nie wiem juz. a ja juz liczylam i nadal licze dni do @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pewnie tez wygasnie juz nidlugo-i tez nie bede wykupowala abonamentu kurde zastanawiam sie ... moze powinnam zrobic test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq daj sobie spokoj z testem przed @. nie świruj, lepiej zrob 2-3 dni po terminie jak bedzie Ci sie spozniala @. ja przed nie robilam jeszcze, najszybciej w dniu spodziewanej @ teraz powinnam zrobic po odstawieniu luteiny ale nie wiem czy jest sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania-moze masz racje....nie bede robila przed terminem @ mam dostac we wtorek albo srode dzisiaj 11dfl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Ja coś czuje że za pare dni będzie tu taki wysyp dwóch kreseczek że sama zostanę na forum ;) Ja jutro biorę ostatnią tabletkę femodenu i czekam na @ powinna być we wtorek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Ja coś czuje że za pare dni będzie tu taki wysyp dwóch kreseczek że sama zostanę na forum ;) Ja jutro biorę ostatnią tabletkę femodenu i czekam na @ powinna być we wtorek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia0183- to my razem w tym dniu dostaniemy@ albo i nie:P u mnie 27dc a u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Dorotq u mnie dzisiaj 26dc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Dorotq u mnie dzisiaj 26dc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Dorotq u mnie dzisiaj 26dc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Dorotq u mnie dzisiaj 26dc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no to u mnie 27:) kurcze jakie ja mam dzisiaj dreszcze, zimno mi i senna jestem juz 2 razy dzisiaj w dzien spalam do tego plamic zaczelam:( a wg ovu @ powinna byc w srode...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Ja tylko na moment. Właśnie dzwoniła do mnie dyrektorka przedszkola że zwolnił sie jej etat i potrzebuje od poniedziałku nauczyciela. Więc udało się choć nie liczyłam na to wcale:D normalnie tak sie ciesze. Jednak cuda się zdarzają. Tak wiec wierze że i u Was się zdarzą i zobaczycie te dwie krechy:D. Ja niestety bede musiała zawiesić starania ale mysle że warto:D Buziaki dla Was:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia -kurde to cos nie tak z toba? idziesz do gina? Maja-gratuluje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Misia powtarzałaś test?? Dorotq jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq Ja jestem cały czas pod kontrolą gina w poniedziałek bede dzwonic do niej i powiem,że nie dostałam Kasia może jutro kupie,nie wiem nigdy tak długo po duphastonie nie czekałam,wczoraj myślałam że dostane bo jajniki bolały a tu d**a Maja gratuluje pamietam jak pisałaś że chciałabyś tą prace:)Tobie sie udało z praca w przedszkolu a mojego synka przyjeli DO PRZEDSZKOLA a też na nic nie liczyłam dowiedziałam sie 29 sierpnia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia- yhy, rozumiem... Kasia- ja oglolnie czuje sie ok,wczoraj tylko bylam straszni nerwowa:P az mi moj powiedzial,zebym wziela cos na wstrzymanie:P wczoraj mialam sluz bladorozowy no i dzisiaj widze ze tez jest... jak na mnie to zawczesnie ....no ale zobaczymy czekam do @ czyli do wtorku lub srody.. a jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki, witam w niedzielny poranek :) nareszcie chwila wolnego żeby poleżeć, napić się kawy na spokojnie... Maju super wiadomości - gratuluję :) i trzymam kciuki:) ja w pierwszym tygodniu nie wiedziałam jak się nazywam :D bo to się tak mówi.......ale jak się zamykasz z tymi dziećmi w klasie to nie lada wyczyn wszystko ogarnąć :D a i po powrocie do domu nie myślę już tak o ciąży, bo pragnę ciszy i spokoju, czasu tylko dla mnie...hehehe dorotq - ciekawe to plamienie....jaki ten organizm kobiety jest dziwny....;/ mnie tydzien testy owu pozytywne wychodzily, a podobno owu w ogole nie było..... misia - Ty to jeszcze inny przypadek.....jak tu to ogarnac i ulozyc jakas regułę ?! hanakali - co u Ciebie? niedługo staranka zaczynasz:) super Kania - :* bezik - :* śliwka - :* tyśka - tak mi przykro.....czytałam w tygodniu jak pisałaś o babci, że ma wodę w płucach itp.....nie chciałam nic pisac, bo wiedziałam do czego to prowadzi, rok temu pochowałam babcie, chorowała na raka płuc.... A u mnie dzisiaj hm.......musze policzyc...już 21 dc, powinnam za tydzień mieć @, ciekawe jak to jest w cyklu kiedy nie ma owulacji..... Wczoraj byłam u endy, zwiększył mi jeszcze dawkę euthyroxu......dziwne, bo badałam tsh i miesiac temu miałam 2,02 a teraz mi wyszło 2,1...niby mała różnica ale zawsze mi spadało po lekach a teraz, dawka podwojona, a tu ciut w góre poszło ;/ antyciała mi spadły z 470 na 313 więc chociaż trochę..... Poza tym to hm........w planach badanie mojego....czekam na @, potem znowu ocena owulacji....pewnie odwiedze gina........brak sił/motywacji (?) powoli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherka Ja już nie ogarniam niczego nie mam sił dziś mój 34 dc Myślałam,że po duphastonie dostane a tu d**a ehhh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Misia trzymam kciuki za dwie kreseczki!! Ja mam dzisiaj apetyt że łooohooo! I tak mnie naszło na kukurydzę ;) znak że @ sie zbliża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie dzisiaj nadal lekkie plamienie , widze to na papierze... tempka 36.8 jutro 29dc.... kolezanka mowi,ze moze to byc plamienie implantacyjne.. no nic ,zobaczymy jaka jutro bedzie tempka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×