Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Witam Kochane! Dawno mnie nie było bo znowu problem z internetem....ręce opadają... Dzisiaj znowu nowe problemy...tescia odwieżli do szpitala...jest w bardzo ciężkim stanie...ma tylko 60 lat :( U mnie chyba 11 czy 12 dc...sama nie wiem...temperaturę raz mierzę a raz nie...nic nie zapisuję na wykresie... Mam doła :( Póżniej Was kochane poczytam.Muszę i tak zmienić dane w tabelce :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kszewuszka-przykro mi....trzymam kciuki zeby bylo wszystko dobrze beziku Kania, teacherka, czapus rowniez trzymam mocno za was kciuki...zreszta za was wszystkie:) ja tez nie mierze tempki,mam dosyc co bedzie to bedzie w tym cyklu zastosuje jedynie testy owul. narazie przestalam sie nakrecac ciazą...moze to i dobrze pozdrawiam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje kochane:)🌻 Teacherka Ja w tym cyklu też nie miałam owulacji.Cykl trwał 36 dc ale od 16 dc do 26 brałam duphaston Kszewuszka przykro mi,że teściu w szpitalu zdrówka dla niego! A co u małpki?🌻 Ostatni mało zaglądałam bo czasu mało szkoła,mały do przedszkola i tak dni leca..:) Bezik,Kania,teacherka,kszewuszka,ulęgałka,dorotq,małpka,śliwka,tyśka,czapus,amazin i reszta dziewczyn👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane:D Teacherka trzymam kciuki żeby wszystko sie ułożyło. Żadko do was zaglądam bo mam mase rzeczy na głowie. Łąćzę dwie porace więc większość czas spędzam poza domem. A jak jestem w domu to porzygotowuje pomoce dla maluszków. W przedszkolu super:D A jeśli chodzi o mój cykl to chyba owulacja mi się skończyła bo była masa śluzu. No ale nic tabletki i obserwacje rzuciłam w kąt. Dla mnie praca teraz ważniejsza. Trzymam za Was kciuki mam nadzieję że w końcu ta cisza ciążowa zostanie przerwana:) POWODZENIA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Slonka :* niestety ja jestem troche rozzalona troche zla a troche sie ciesze... wokol mojej tarczycy tak naprawde walcze od 14 roku zycia tylko ciagle mi bez diagnostyki wmawiano ze wszystko w super porzadku... teraz tez przeciez nie kazano mi robic zadnych badac kontrolnych tylko zachodzic w ciaze... a jak sie ostatnio skonczylo wszystkie wiemy... okazalo sie ze mam powyzej normy antyciala TG... a wiem w morde jeza chora tarczyce... a co zabawne tym sposobem wyjasnilam skad sie wzielo moje bielactwo... szkoda tylko ze dopiero po 20 latach... i poronieniu... teacherka ktore Ty mialas przeciwciala nie tak i co Ci z tym zrobili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja antyciała tpo (przeciwtarczycowe), tsh mam w normie i na usg nic nie widać.....lekarz mi powiedział "taka pani uroda, tego się nigdy całkowicie nie zbije" wiec te tabletki co biorę podobno mają osłabiać działanie tych antyciał, które mogą powodować problemy z zagnieżdżeniem się zarodka.....albo wczesne poronienie..... @ nadal nie mam .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam podwyzszone te drugie anty TG... a nty TPO mam ok ciekawe co mi powie... na razie umowilam sie na USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka a ktory to Twoj dzien cyklu juz? ja mimo wysokiej prolaktyny zawsze mialam cykle 27-28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mój 29dc Od kilu miesięcy już miałam jak w zegarku cykle 27-dniowe, podejrzewam ten brak owulacji, albo stres, którego mam ostatnio trochę sporo...cały czas czekam, ale czuje się tak dziwnie...bolą piersi a brzuch pobolewa tak jakby punktowo, zawsze miałam uderzenia hormonów okropne;/ a teraz nic....pewnie się tam zatrzymało wszystko i powoli sie ruszy za pare dni ;/ nie cierpie takich dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherko ja wczoraj po porannym seksie dostalam @.. i poryczałam się jak dziecko... pierwszy raz się popłakałam tak bardzo przez @... a najdziwniejsze jest to że ani wczoraj ani dzisiaj przez caly dzień nie krwawie... tylko wczoraj rano troche krwi po stosunku i wieczorem tez, a dzisiaj tylko brzuch mnie lekko pobolewa.... czy to nie jest nienormalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to najgorzej jak czlowiek taki w zawieszeniu i nie wie o co chodzi... ja jestem zla bo z powodu tej tarczycy to musze uwazac i przesunac staranka o kolejne miesiace... a to zdecydowanie nie fajne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania :* mycha:* nie wiem co napisać....smutno mi coś dzisiaj:(....no nic biorę się do pracy, mam trochę do sprawdzania/przygotowania na jutrzejsze zajęcia, potem mam korepetycje i jeżeli @ nie przyjdzie to idziemy na basen popływać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania a co lekarz na Twoje krótkie/skąpe @? Czytałam gdzieś, że to mogą być cykle bezowulacyjne....normalnie @ trwa ok.5 dni no i musi "coś" tam wylecieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka - najgorzej ze lekarze najczesciej nic nie mowia... i nie mowie tu tylko o wlasnym przykladzie... lekarzom to najlepiej sie diagnozuje jak juz jest za pozno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane! ja Was cały czas czytam, mam mało czasu bo zakładamy z mężem działalność, mały do przedszkola, a jeszcze jestem zakatarzona, piję sok malinowy i miód. Myszki cały czas trzymam kciuki i musi ,któraś z Was przerwać "milczenie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja dzisiaj po wizycie u gina, co prawda bez usg, miałam tylko normalne badanie. Gin stwierdził, że rosnę jak na drożdżach i że bardzo dobrze wszystko wygląda :) Pytał się czy czuję ruchy dziecka! No to ja sie go pytam, a jak o jest, bo nie wiem. A on na to, że nie wie, bo nie był w ciąży... lol To się pośmialiśmy. Poopowiadał mi w teorii jak to niby czuć na tym etapie, ale tyle to i ja wiem z książek czy od dziewczyn z forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane! Beziku 24 dc to chyba za wcześnie na test?:) śliweczko ja już czuję, tylko ja wiem jak to jest bo byłam już w pierwszej ciąży,to jest takie delikatne pukanie w brzuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja nawet nie moge nazwac tego mojego kwawienia @ bo to bylo raczej dwukrotne plamienie.... a co dziwne dzisiaj mam temp 37,2... za wysoka jak na 3dc prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik - popieram... za wczesnie na test... szkoda kazy na testowanie przed dniem spodziewanej miesiaczki sliwka - ale masz fajowo... ja tez tak chce! ale poki co trza sie najpierw wyleczyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. u nas ok, ja dzis ide na wizyte do gina, zobaczymy co i jak. ulęgałko który to tydzien? bezik ja tez bym z tym testem poczekala jeszcze. kaniu strasznie dziwne to plamienie jest u Ciebie. jestem ciekawa co na to gin powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałko to plamienie bylo w terminie miesiaczki... 30dc ale tylko po seksie... rano i wieczorem troche krwi ze mnie wylecialo i tyle. wczoraj caly dzien i dzisiaj nie krwawie... tylko taki lekko brazowy sluz czasami sie pojawi.. nawet wkladka nie jest mi potrzebna... poszlam wczoraj na joge zeby ruszyc miesnie i pomyslalam ze zaczne wkoncu krwawic ale nic, nawet to nie pomoglo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniu a zrób test?może to implantacja? często się pojawia w okresie miesiączki? a jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mnie tez to zaciekawilo i zrobilam test rano ale negatywny... a brzuch mam takie lekko spuchniety, poza tym wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniu poczekaj jeszcze z trzy dni ,może dostaniesz a jak nie to powtórz test bo od razu po implantacji nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałko jutro minie tydzien jak skonczylam brac luteine... @ powinna byc zaraz po odstawieniu alno do 4dni po odstawieniu a tu tylko takie cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×