Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

ulęgałko pytasz mnie?:) u mnie ostatni dzien od wspolzycia w dniach plodnych to byl 28 wrzesnia (a do owulki bylo 9 razy-wiec szansa jest:P) to bedzie dzisiaj 12dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałko ja sie go tylko zapytalam 3 miesiace temu czy zrobi to mnie zbywal... ale jak miesiac temu znowu dostalam @ to cos go ruszylo. Powiedzial ze sie boi ale musi wiedziec czy z nim wszystko jest ok. Zastanawia sie teraz czy jego syn jest jego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Dziewczyny przeżyłam szok! Koleżanka w pracy właśnie mi powiedziała ze jest w ciąży... Ma 34 lata i problemy z wątroba więc poszła na rutynowe badania krwi, przy odbiorze wyników okazało sie ze jest w ciąży!! W 4 miesiącu!! Miała normalny okres i żadnych dolegliwości! Szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Kaniu jestem w szoku, wiem ze sie starali, jej maż ma 45 lat wiec troche im zeszło, najgorsze jest to ze miała biopsje jakaś robiona bo podejrzewaja Zespół downa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi od kilku dni libido spadlo:( ale pewnie zaraz po @ bedzie znowu mega;d @ narazie brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha- jak jutro nie dostane @ i tempka nie spadnie mocno to kupie - bo i tak musze poleciec na zakupy:) kruszynka a ty testowalas?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRZEWUSZKO!WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE TOBIE-WAM ŻYCZĘ!:) HEJ KRUSZYNKO:)RÓBCIE TESCIK DZIEWCZYNY podzielcie sie dobrymi wiesciami!buziaki. Dopiero wróciłam od lekarza,jestem w szoku!BETA HCG=800!czyli niestety poronienie i beta wolno spada..:( lub ciąża pozamaciczna...:(...jutro znów na badania krwi i bete...i w poniedziałek..jak nie soada to na bank pozamaciczna:(..a,wtedy albo zabieg,albo jest mozliwy zastrzyk(taki jak przy chemioterapii,który zlikwiduje....:(...)już nie mam siły/dołek jak cholera!!!i ten ból psychiczny... TRZYMAJCIE SIE DZIEWCZYNKI!DBAJCIE O SIEBIE PROSZĘ!I,OBOJĘTNIE JAKIE KRWAWIENIE NIE PLANOWANE LUB PRZEDŁUZAJACY SIE OKRES=RÓBCIE BETE!u,nas niby nie mozliwe az tym razem...a jednak...szkoda ze z takim przykrym finałem.. TRZYMAJCIE SIĘ I BUZIAK DLA KAŻDEJ Z OSOBNA!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to dom potrafi leczyc... wrocilam z pracy i od razu mi przeszlo.... ale glupiutka jestem..,,, stara a glupia!!! robilam ogorkowa i nawpierdzielalam sie ogorkow bo takie dobre byly... a wczesniej wypilam coca cole i teraz brzuch mnie boli.... eh glupia ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKUJĘ=KOCHANE JESTEŚCIE...a,co jest najgorsze...najdziwniejsze...i wogóle..że dokładnie w ten sam dzień poroniłam 3 lata temu...!buuuu..:(...nie dane jest mi byc mamą... ale za WAS WSZYSTKIE BEDE TRZYMAC MOCNO KCIUKI!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI KRZEWUSZKO-BUZIAK DLA CIEBIE. Kurcze dziewczyny,pierwszy raz w zyciu pragne by beta hcg szybko sie zmniejszała...JENY!nikomu tego nie życzę!jejuuu..!oby jednak wyszło poronienie niż ciąża pozamaciczna...GŁOWA ZARAZ MI PĘKNIE OD MYSLENIA..może słyszała któras z Was,jak to jest przy C.P..?CO DALEJ....?PODCZYTUJE INNE FORA...ale coraz wiekszego doła mam i mój.M.mówił ze mam nie czytać..!do Was oczywiscie mam dyspense,bo wie jak mi na Was zalezy i jak sie martwię o każdą.bo w sumie to tylko Was mam9co do tych spraw)no i innych:)DZIĘKI WIELKIE ŻE JESTEŚCIE:)jeszcze troszke posiedzę..jednak jutro do poracy,mimoi że mam zwolnienie..ale co to da ze nie pójde....3 tygodnie sie męczyłam bardzo to teraz tez dam radę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silka- jejku,bardzo ci wspolczuje i trzymaj sie kochana- bedzie dobrze,mocno trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Silka kochana trzymaj sie!! Gdzieś kiedyś czytałam o ciąży pozamacicznej i ktoś pisał ze bedą hcg rośnie tylko o wiele wolniej niż przy normalnej ciąży tak więc silka mam nadzieje ze skoro spada to jednak to nie to... Buziaki dla Ciebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia,własnie nie wiem czy rosnie czy spada..bo 1 raz miałam bete=800!a inne adania krwi wczesniej plus wizyta w szpitalu i nikt nic nie doradził...jak bym miała juz w szpitalu robiona..wtedy bym cos wiecej wiedziała..ale pomacali mi tylko brzuchi wsztystko!konowały pie...rdzielone.Poza tym,nie najlepiej z wynikami krwi,ale to pod względem zapchanych żył(ale o to pózniej sie pomartwie...)dostane acard i bedzie lepiej(gin.mówiła)najgorzej,ze jak pobieraja mi to nie leci albo tylko troszke..i fiolek pare do wyrzucenia...heh!jak sie wali to wszystko:(..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×