Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Kasia- czyli lepiej nie podchodzic do ciebie?:) a mnie znowu mdli,zjadlam buraczki czerwone z pulpetem i tak mnie teraz meczy..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
A ja właśnie poczułam typowe dla @ w moim przypadku burczenie/ bulgotanie w dole brzucha... Czyli @ pojawi sie dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
A ja właśnie poczułam typowe dla @ w moim przypadku burczenie/ bulgotanie w dole brzucha... Czyli @ pojawi sie dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a wy jakie macie cykle?? bo ja to mam co 28 albo 30 albo 31- i takie zazwyczaj chociaz w sierpniu mialam 36 a we wrzesniu 28 a teraz no nie wiem bo dzisiaj 30dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Dorotq testuj! Twój przypadek wygląda obiecująco :D Mycha... Trzymaj sie :* Kurde pare minut po moim wpisie o moim PMS zaczęło sie to bulgotanie, tak jakby moja macica rozumiała o czym myśle i dawała mi znaki heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!Ulegałka,Misia,Dorotq=dziekuję:)buziaczki! dorotq,Ulegałka ma rację,testuj kochana!a niech nawet mąz kupi!mów!niech wie i nawet mówi co chce!ja tam nie słuch(ałam)ze mam schizę,ONI tez musza nas zrozumieć!przeciez razem się staracie! MISIA=śluz masz piękny!choc kazda kobieta inaczej!ALE WIĘCEJ OPTYMIZMU!SZANSA JEST!=TRZYMAM KCIUKI! PETRA-MAMUSIU:)daj znac koniecznie jak sie ma maleństwo!:) BEZIKU TY NASZA cholerko KOCHANA!nie tylko Ty tak masz...najgorzej wynajdywac choroby..a wtedy=schiza na całego=wiem po sobie i nie tylko:(..poprostu robic badania te najwazniejsze.i oby nic złego nie wychodziło(tak jak u mnie) MAYA=SUPER,że synuś spokojny:)oby tak dalej:) MYCHA!=mam nadzieje,ze wredota@ sie nie rozkręciła..!??? KASIA=TRZYMAM KCIUKASY,oby objawy jak na ciążę były!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki dziewczynkji,tak na szybkiegi pisałam,zmeczona po pracy i słabo jakjos sie czuję po pobraniu krwi..Ostatnio 6 ampułek mi pobierali w piatek i do dzis mam krwiaki..dzis tylko 1!i 6 razy sie wkuwała..mam problem z żyłami...(gesta krew i nie leci)3 ampułki(po 10ml. do wyrzucenia!bo jedna musi byc pełna..moje rece wygladają jak co najmniej u ćpuna!moja szefowa (kochana)az zbladła jak zobaczyła.No nic..czekam na wyniki,może jutro będą=oby to nie ciaża poza maciczna..a,reszte jakos przeżyję. MAYA=mi tez duphastron przepisali!ciekawe po co...? w kazdym razie Tobie na pewno nie zaszkodzi:)trzymaj sie:) JAK I RESZTA KOBITEK!JESTEM Z WAMI MYŚLAMI!BUZIAKI DLA KAŻDEJ Z OSOBNA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie właśnie zaczął boleć brzuch czyli @ zbliża sie w sobote była ostatnia tabletka duphastonu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MISIA!NIEEE!cholera....ja ta wredote i tak odganiam myślami! a,tak ogólnie..to jesli jest ciąża=ja tak miałam to były bóle jak na @ do 6 tygodnia bóle brzucha..i było ok:)dopiero pózniej było zle:(..nie chce robić złudzeń,tylko tak piszę=jednak nadzieja umiera ostatnia!PAMIĘTAJ(CIE) I SIE NIE PODDAWAJCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silka Mnie przy pierwszej ciaży brzuch wogule nie bolał Wszystko mnie boli znów cykl do d**y:( Dzieki Silka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MISIA rozumiem,lecz wiesz każdy organizm,i kobieta inna!przy 1 ciązy jest nie raz inaczej jak przy 2-giej.przykład moja najblizsza przyjaciółka=jak była w ciazy z córeczką tragedia od początku,krwawienia,bóle brzucha do 6 mc! i krwawienie do 3-go(tak jak okres)moze dziwne ale prawdziwe.a synkiem nie wiedziała z kolei wogóle(wpadka)i juz tylko miała lekkie krwawienie tylko 1 raz!i wzdęcia,bolace sutki i ogólnie samopoczucie złe=także była pewna zanim do lekarza nie poszła,dodam,że testów nie robiła poniewaz 2 jej wyszły negatywne..!także nie ma reguły...i przez nia w sumie mam tez schizy..CZEGO NIKOMU NIE ŻYCZĘ,ALE MY CHCĄCE ZAWSZE DOSZUKAMY SIĘ PLUSÓW LUB MINUSÓW..ech..to juz nie jest śmieszne,lecz prawdziwe...OBYSMY WSZYSTKIE ŚMIAŁY SIE KIEDYŚ Z TYCH SCHIZ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Zaczęłam plamić... Grrrrr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silka ty to sie bidoku nameczysz... czekam niecierpliwie na wyniki badan... niech no zaczna Ci pomagac... kasia no to jest nas dwie... bedziem czekac na nowy cykl... nowy miesiac nowa szansa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Mycha dla mnie to tylko kopniak w dupę żebym sie wreszcie na laparo wybrała a nie czekała na cud... Ale cieszę sie ze dotrzymam Ci towarzystwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKI MYCHA:)jutro pewnie sie dowiem,mam 2 fajne lekarki Polki-endokrynolog i ginekolog,to nic ze 1,5 h.musze jechać w jedna stronę..I W LABOLATORUIUM MNIE NIENAWIDZĄ JUŻ...oby nie potwiertdziło sie najgorsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIA=kopniak to nam wszystkim starajacym sie przyda....ale dlaczego o laparosk.myślisz..!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dostałam @ równo 28 dni czyli duphaston działa bo ostatnio dostałam w 36 dniu po duphastonie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam na mysli o kopniakach,by dbac o siebie a przede wszystkim cytologie robić i tsh,TSH4,TSH3!bo,u mnie po usg dopochwowym wszystko pięknie!i co...?dooopa,jednak coś nie tak:(..JESTEM W ROZSYPCE...rodzinka cała jest u mnie,widzi jak się czuje itd..ale zero tematu...=to i ja nie poruszam...bo po co?cieszę sie że Was mam:)lżej na duszy tak sie wygadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki :) ja na weekend mam dostać @ pewno dostane jak na złość w sobote wtedy kiedy imprezka brzuch w tym miesiącu boli w sumie cały cykl , kobitki co ja mam wam doradzić żebyście sie nie smuciły , czasem tak siedze przed kompem i jak siedze na forum to wyobrażam sobie te smutne zmartwione buźki , jak bym była wróżką to byśmy wszystkie były już w ciąży :) a tak to tylko kwiatka moge wam posłać ....... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MISIA!KUR...NA PRZYKRO MI...:(..no,ale (dupek)działa także nie jest zle.ja tam dopóki nie usłyszę o ciąży od=obojetnie której z dziewczyn to i tak nadzieja zawsze bedzie. I,TAK od d..py strony=juz kiedys pytałam czy ogladacie(ciąża z zaskoczenia)i czy wierzycie w to?bo ja coraz bardziej po co raz częstszych przypadkach.NIE CHCE NIKOGO PRZEZ TO DOŁOWAC ABSOLUTNIE!LECZ-to jest złe tak sie przez to stresować!ja w styczniu miałam takie schizy:(..lecz jednak zdarza sie,a to nie normalne trochę:(NO,KIEDYS MINĄ SCHIZY I DOCZEKAMY SIĘ SWOICH UPRAGNIONYCH MALUSZKÓW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wpadam się przywitać :* czytam Was ale zazwyczaj nie mam siły zebrać myśli żeby coś tu napisać.... u mnie 22dc chyba nie udało się w tym cyklu...takie przeczucie :( @ mam mieć w poniedziałek więc jeszcze sporo czasu....mój wyjechał do na kilka dni do pracy także odpoczywam :) szpinak na obiad zamiast pyrek i mięcha, popołudniowa drzema bez budzenia mnie co chwilę, serialowy maraton :):):) misia, kasia przykro mi z powodu @ :( ja będe się smutać w przyszłym tygodniu.... Jeśli dostanę @ w terminie, to kolejne płodne wypadną mi pod koniec miesiąca, a wtedy wyjeżdzamy w góry, do spa na dłuższy weekend:) :D może górski klimat nam posłuży:) ehhhh fajnie tak pomarzyć:) no nic mykam, bo stos zeszytów czeka :( ściskam :* każdą z osobna!! :*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Silka kochana ja wiem ze na 99% mam niedrożne jajowody, po usg mój gin powiedział ze mój jajnik lewy jest wykręcony tak ze prawie go na usg nie widać więc to pewnie endometrioza, a jak ta cholera jest to jajniki z reguły tez są niedrożne, jedyne pocieszenie jest takie ze po laparo większości par udaje sie zajść już w pare miesięcy po zabiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIA,co do Twojego problemu to pociesze Cię!jajniki nie maja nic wspólnego z endometriozą!pytałam wczoraj moja ginekolog(moja znajoma ma podobny problem)lub taki jak mój-krwawienia po miesiaczkowe trwające do nawet 4 tygodni(nibyp oczatek endometriozy)NIE PRAWDA! ze słów lekarza=to głównie problemy z hormonami!dlatego najwazniejsze=co NAWET!MIESIĄC=dla nas starajacych sie robić te badania:TSH,tsh3,tsh4.tez dobrze(do tego prolaktyne,itp..)nie mam siły sie rozpisywac.. sorki,padam...i tak długo wytrzymałam(z przerwami latania do kibelka co opaare minut:(..idę kapu i do wyrka. MIŁEGO WIECZORKU ZYCZĘ DZIEWCZYNKI!I PIĘKNYCH SNÓW! PAPAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Silka widzisz co lekarz to inna teoria, ja te wszystkie hormony mialam ok, dzięki za pocieszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Acha ja mialam cos chyba z estradiolem nie tak i ogolnie z hormonami odpowiedzialnymi za prace jajnikow i endometrium :-/ przez to dostałam te tabletki anty od 17 do 23dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu ja w tamtym roku pamiętam jak dziś na usg lekarz mi powiedział raz że jajnika lewego wogóle nie widac a za drugim razem było widać tylko strasznie powykręcany mówił że to zależy dużo też od jelit to ułożenie jajnika tzn wzdęcia zaparcia mają duże znaczenie w poprawnym odczytywaniu usg brzucha czy przezpochwowym, może u ciebie jest podobnie ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×