Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

silka- masz ty sie bidulko z tym pobieraniem krwi-wspolczuje ja na widok igly mam nogi z waty misia- szkoda ,ze @ przyszla ja nadal czekam bezik:) teacherka- hahahhaha...czyli ,kilka dni spokoju:P fajnie wam ,ze jedziecie w gory:) tez bym z checia pojechala:) udanego wypadu zycze:) a i zauwazylam jak sie podmywam( kurcze cos mnie podkusilo i wzielam lusterko ,zeby zobaczyc "tam":P) no i mam taki sluz wiecie wyglada jak biale nitki...ale na wkladce sucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Beziku mialam usg dwa razy w przeciagu dwóch miesiecy i za kazdym razem było tak samo, mimo wszystko chyba wolę tą laparo zrobić, a nóż widelec sie coś udrożni ;) Dorotq a Ty nam tu już ciśnienia nie podnoś tylko rób tego testa! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia- ja sama juz sobie podnosze cisnienie:) zobacze jaka jutro bedzie temp. jutro bedzie 13dfl. moze uda mi sie jutro wyskoczyc do apteki to kupie o ile temp.nie spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUDIT
hej mam pytanie czy każda z was robiła badanie tarczycy przed planowaniem dzidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Wszystkie Dziewczynki!!! U mnie nic nowego... nie wiem nawet który to dzień cyklu... Na ovu nawet nie zaglądam bo się dowiem :) Od dzisiaj staranka :) Mamy z mężusiem 14 rocznicę ślubu :) Nawet nie wiem kiedy to zleciał ehhh Jak pisałam wcześniej byłam na grzybkach.Nazbieraliśmy duzo :) Pierwszy raz jadłam kanie-koleżanka sprawdziła czy to te jadalne.W niedzielę na śniadanko zjedliśmy a potem koszmar!Mój wyczytał,że jest gatunek kani niedorozróżnienia od tej jadalnej.Zabarwia się lekko na różowo...a te co zjedliśmy chyba takie były.No i się zaczło... :( Do pół godziny zrobiło mi się słabo,miałam mroczki przed oczami,drętwienie przełyku.Musiałam na dwór wyjść na świerze powietrze.Myslałam że zemdleje... ale potem to przeszło... Dziewczyny w życiu już nie zjem kan! Każdy mi mówi,że to było w mojej głowie! Psychika rządzi! Naczytałam się a potem mi się stawiało... Maju gratulacje! Niech maleństwo zdrowo rośnie :) Duphaston nie zaszkodzi a pomoże :) Mayu gratulacje synka :) Chyba jesteś pierwszą mamuśką z tego forum! Silka trzymaj się! :* Kasiu ja miałam endometriozę na samych jajnikach! Trzeciego stopnia! Były bardzo zniszczone.Ale po operacji,lekach i pół rocznej sztucznej menopauzie działają :) A jajowody miałam drożne-sprawdzali mi przy operacji :) Dorotg trzymam kciuki żeby wredota nie przyszła!!!! Ale się rozpisałam... :* dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31dc....13dfl i temp.37.0 spadla o jedn stopien ,takze juz pewnie jutro albo po przyjdzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judit w pierwszej ciąży nie robiłam.Było to 13 lat temu. Teraz zrobiłam z ciekawości...ale moim problemem jest endometrioza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszko witaj:) ojojoj..uwazaj na grzyby ja to jestem strasznie uwazna jesli chodzi o grzyby- jem tylko te co kupie w sklepie(suszone:P) albo kurki no i pieczarki kiedys jak bylam mała to pamietam ,ze babcia zawsze zbierala kanie i robila z nich "kotlety a'la schabowe" dobre były ja nie mam pojecia ale moja mama to jakas maniaczka zbierania grzybow...nie odziedziczylam tego po niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszko - nadzieja jest ale ja jakos jej nie mam...czuje ze przyjdzie...chociaz objawów zadnych ani na @ ani na ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zapomnialam napisac kszewuszko wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy:):) jak ten czas leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judit - ja niby badalam ale trafialam na lekarzy ktorzy uwazali ze jak dlugo TSH jest w normie to wszystko jest ok a okazalo sie inaczej... po poronieniu przycisnelam lekarzy i nagle okazalo sie ze mam niedoczynnosc i lykam Eutyrox krzewuszko GRATULACJE i wszystkiego dobrego z okazji rocznicy dorotek - u mnie dzis przyszla @ ale u Ciebie dopoki nie ma to nic nie wiadomo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane:)Dawno nie pisalam,ale cały czas Was czytam:) Gratuluję wszystkim II kreseczek no i oczywiście naszej pierwszej Mamusi na forum gratuluję Synusia:* U mnie wszystko po staremu:)Czas jakoś tak szybko leci:) Dzisiaj mamy naszą rocznicę zaręczyn:* No i tak się zastanawiam czy testu nie zrobić,ale boję się rozczarowania:/ Co prawda nigdy @ tyle się nie spóźniała - ponad 2 tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dostałam książkowo @ 28 dci po duphastonie,a ostatnio miałam 36 dni po duphastonie wiec zaczął działać:) Silka🌻 Kruszynka witaj rób teściora:)🌻 Krzewuszka oj uważaj na grzybki kochana,dobrze ze wszystko okej:)🌻 Wczoraj miałam taki humor no bo @ zawitała:P dzisiaj już lepiej nowe nadziej!!!:) Dorotq rób test!!🌻 👄buziaki dla wszystkich!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki!! Dorotka taki spadek nic nie oznacza , jakCi spadnie co najmniej do 36 to już okres czycha za rogiem, rób teścik. Kruszynko cieszę się ,że się odezwałaś , no kochana zrób test co ma być to będzie:) trzymam kciukasy.A jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane pamiętajcie!! nie ma objawów ciąży przed @ , one dopiero pojawiają się po 3-4 tyg od okresu. Ja też myślałam ,że zaraz dostanę , to są takie same bóle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ide 10 dc bede do niej dzwonić bo tak kazała:)miałam w poprzednim cyklu isc ale tak wyszło że nie poszłam:( Jak twój synus w przedszkolu:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia już fajnie o 3 tygodniu już w porządku .Są jeszcze dzieci co płaczą ,jeden chłopczyk to z nerwów sika:( smutne, a Twój synuś? Kruszynka idź po test i rób, może będzie miła niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tylko pierwszego dnia płakał bo wszystkie pałakały to sie udzieliło jemu,a tak to chodzi chetnie teraz półtora tygodnia był w domu bo miał zapalenie ucha to codziennie liczył za ile dni idzie:P Dzisiaj mają wycieczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny:) ulegałko ale mi tak na 2 dni przed @zaczyna spadac tempka ,pewnie jutro bedzie 36.9 i potem @ poczekam:) kruszynko ty to faktycznie rob testa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kruszynko!!! Rob test i pochwal sie nam nowina :) czekamy Na Ciebie dorotq też!!! Obie testujcie!!! Teacherko moj tez wyjezdza na kilka dni, jutro jedzie i wraca we wtorek... tez bede miec kilka dni luzu - choc ja bardzo tesknie... nie lubie sama byc.... bede chodzila na grzyby ktore uwielbiam zbierac :) A moj jak jutro bedzie jechal to po drodze wstepuje w Lublinie na badanie nasienia.... hehe sam chcial, uarl sie strasznie i od 3 dni nie moge sie go doprosic o seks... jak pojedzie to juz calkiem wykipie bez seksu... ehhhh ale niech zrobi, niech zrobi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×