Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość Kasia0183
Silka a miałaś usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Silka ja w ogóle przegapiłam informacje o Twojej ciąży! Próbowałam wyszukać ale nie znalazłam postu :-/ znalazłam za to kupę swoich literówek, np zamiast owulacja- okupacja... To dlatego ze pisze z telefonu i czasami mi podstawia inne słowa :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam usg 3 razy,wszytko tam ok(prawie pięknie,jak mówiła moja gin.)jedyne co to po cytologii mam sie zgłosic za 3 mc.czyli juz od 1 go badania wychodzi w połowie listopada)ale niby nie ma sie czym przejmowac.na ostatnim usg.nic w macicy nie ma...czyt.ciąży czyli najwidoczniej poronienie)OBY!!!!!!)a,nie ta pozamaciczna...na co wskazuje wczorajsza Beta...ech...ide sie połozyc,przytulic do męzusia...i tak nie zasne...ale choc odpocznę po dniu pełnym wrażeń:(..jutro do pracki... Życzę WAM 2 KRESECZEK,PREDZEJ CZY PÓZNIEJ!I ZDROWYCH CIĄŻ:) BUZIAKI DLA KAŻDEJ Z WAS.papaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silka- trzymam mocno kciuki za cibie:) ja nie bede testowala ,bo temp.stopniowo spada, dzisiaj 36.9 czyli juz jutro powinnam dostac @:( dzisiaj 32dc i 14dfl jak teraz dostane to juz wogole nie bede nic robila, zarzekam sie ale to zrobie ....bo mi to nic nie daj , ani testy ani wykres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) Silka barzdo mi przykro przytulam Cię i całuje👄jakie to nie sprawiedliwe:( Trzymaj sie kochana🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej misia ano masz racje -NIESPRAWIEDLIWE wiecie moze dzisiaj kupie jednak test...bo mam dosc przynajmniej bede wiedziala na czym stoje jak myslicie- jakby co to wyszedlby jak zrobie go w poludnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! Moj za pół godzinki ma badanie nasienia... wiem ze juz strasznie przezywa to.. wczoraj nie mogl zasnac przez to... biedaczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq tak powinien wyjść:) zrób bedziesz wiedziec co i jak Ja w tym cyklu ide na 100% na monitoring bo napewno musze brać lek na owulke żeby była....taka nie pewnosc czy owulka jest to masakra tymbardziej,ze wiem ze ostatnio jej nie było:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane:* Wieczorek wczoraj udał się super:) Wypiłam pół piwka tak na odprężenie a później pól nocy mnie mdliło:( A teraz wstałam,kawka jak zwykłe...wypiłam filiżankę i do kibelka!!! Boję się zrobić test,bo czasami przed @ też mnie muli:( Ale dzisiaj to już 44 dc... Silka bardzo mi przykro:(Trzymaj się Kochana:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynko mi sie wydaje ze powinnas zrobic test bo tyle dni Ci sie spożnia i mdlosci to napewno ciąża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka moim zdanie to ciaza jak nic:) ja ide zaraz po test,zrobie i napisze wam co wyszlo-chociaz mam przeczucie ,ze bedzie negatywny jak narazie to bola mnie plecy tu nad tyłkiem i piersi a jak podskocze to baardzo bola:) zafdnych plamien ,nic lepki sluz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotek - czekam bardzo niecierpliwie kruszynka - Ty nie sciemniaj tylko po tesciorek zasuwaj silka - caly czas o Tobie mysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na wasze wyniki dziewczynki!!! i czekam niecierpliwie na wyniki badania nasienia mojego... beda jutro, ciekawe czy mi powie jak cos bedzie nie tak...ale mowil ze nie bylo tak zle na badaniu jak mu sie wydawalo. mowi ze szybko poszlo bo bardzo mu sie chcialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania - super ze mezulek tak sam z siebie... moj sie poki co zapiera... mysle ze jak u mnie wylazla ta tarczyca to on sobie znalazl powod zeby ten temat od siebie odsunac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha ale Ty niedawno poronilas wiec wychodzi na to ze jego plemniki dzialaja bo udalo sie zaplodnienie... przykro mi ze poronilas ale nastepnym razem napewno sie uda. trzeba w to wierzyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania - to ze raz zaciazylam jeszcze nic nie znaczy... bo jednak cos bylo nie tak albo nawet kilka rzeczy... pytanie co... bo rownie dobrze moglt to byc nieprawidlowy plemnik... i gdyby byly wyniki nasienia to byloby mi lepiej... bo jesli faktycznie bylyby super to chociaz bylabym pewna ze chociaz z nimi wszystko ok... a ten upor mojego malzonka doprowadza mnie do szalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, na razie odpuscilam... niech no ja na razie wyreguluje te swoje hormony... jak bede pewna ze ze mna juz ok a bedzie klopot z zaskoczeniem to wtedy nie dam za wygrana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to napewno, wtedy to juz nie mozesz mu popuscic. moj twierdzil ze ze mna cos nie tak jest, wiec sie wkurzylam zrobilam badania na wszystkie hormony i okazalo sie ze wyniki ksiazkowe, no moze prolaktyna w gornej granicy ale jesli sie bardzo pragnie dziecka to ona rosnie... i mojemu zrobilo sie lyso!!! zaczal sie zastanawiac czy z jego armia wszystko ok i juz chodzil 2 tygodnie jak struty, gdyby dzisiaj nie poszedl to pewnie umoeralby z nerwow, a i tak bedzie umieral dopoki wynikow nie odbierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania dlatego Twoj sie zdecydowal... bo nie mial wyjscia... nie dalas mu zadnego pretekstu do odleczenia... ja niestety dalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jak pisalam ,to bylo bezsenu:( test negatywny:( kania gdzie twoj robil w lublinie to badanie? wiecie co,jak ja lubie robic te testy to taka adrenalina ze szok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda dorotq że negatywny, ale nie ma sz jeszcze @ więc może test wyjdzie pożniej.. mój robil badania w luxmedzie na radziwiłłowskiej 5, tylko tam robia jesli chodzi o luxmed, no i to najblizej ode mnie, chyba ze w drugą stronę w rzeszowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Dorotq nie ma @ jest nadzieja :) Czy któraś z Was wie może jak to jest z bólami przed @ przy endometriozie, tzn czy to prawda ze przy endo bóle są większe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania na radziwillowska to my mamy prawie rzut beretem:P wiecie ja mam schiza - jak patrzylam na ten test no i teraz tez to wydaje mi sie ze cos widze...ale powinnam chyba walnac sie w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×