Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Hej dziewczyny:) Ja mam dzisiaj 27dc:) Maja daj koniecznie znać po wizycie🌻Nie denerwu sie kochana bedzie dobrze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonilam do mojej endokrynolog przed chwila i cale szczescie bo kazala mi zwiekszyc dawke Eutyroxu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik- z ta cola to prawda ,tez to slyszalam :) mnie kiedys tak dopadlo, jechalismy akurat do moich rodzicow i ciagle chcialo mi sie wymiotowac i tak tez bylo nic nie moglam do gardla wlac:P po wodzie ,herbacie wymioty dopiero tata kazal mi wypic wodke z pieprzem :P dlugo sie wzbranialam ale wypilam i jak reka odjal:P Silka wspolczuje .... teacherka teraz jak masz tyle obowiazkow i jeszcze studia to tylko patrzec jak zaciazysz nawet nie bedziesz wiedziala kiedy:) [ kwiatek ] misia [ kwiatek ] Maja- nie sluchaj co mowia inni,bedzie dobrze:) przeciez (o ile dobrze pamietam) beta ci wyszla ładna:) u mnie 29dc i tempka 37.1 podniosla sie o 1 od wczoraj brak sluzu -sucho do tego szyka wysoko i zamknieta i tarda zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju nie martw się bo siostra niepotrzbnie zasiala w Tobie niepokój!!! Beta wyszła dobrze wiec jestes w ciazy!!! Uwierz dziewczyno!!! Monika to ja pisalam o tych wrozbach na ile sie bedzie mialo dzieci i w jakim wieku... ale przestaje w ton wierzyc.. niby wszystkim ktorym wrzylam sie sprawdzilo np. mojej mamie... ale mi sie juz nie sprawdzi... bo swoje pierwsze dziecko mialam urodzic w wieku 26 lat... a ja w czerwcu 2013 bede obchodzila 27 urodziny... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kania- @ jeszcze nie mialas:) wiec wszystko mozliwe:) moze teraz nie dostaniesz to wyrobiłabys sie przed urodzinami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq gdzież nie dostane... ja juz za tydzien bede miec zobaczysz, wspomnisz moj wspis jak bede wysle Wam smutną minkę o taka: :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh..Kania- ty tez juz masz takie podejscie jak ja? :( u mnie niby 29dc powinnam dostac jutro albo pojutrze...czekam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq ja poprostu dopiero w tym cyklu dalam sobie troche siana.... ile mozna? przestalam mierzyc temp, liczyc dni cyklu, sprawdzac sluz i pilnowac wspolzycia conajmniej raz na dwa dni... nic nie sprawdzam a kochamy sie jak mamy ochote ale bez liczenia... i na ciaze tez nie licze... wiem ciagle mysle o tym - wczoraj sie malo nie poplakalam bo stwierdzialam ze juz bym miala dziecko kilkudniowe gdybym zaskoczyla za pierwszym razem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Dorotq ja mam dostać pojutrze ale mam nadzieje że Ty mi towarzystwa nie dotrzymasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniah13
A i niestety i u mnie @ :( i test owul. był i przytulanki a tu nic :( hmmm... i znowu trzeba czekać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno dam znać. Mama nadzieję że wieści będa dobre. Kurcze dzięki dziewczyny za wsparcie. trzymam za Wasze II kreski. Powinno juz polecieć po kolei:D:D Buziaki dla WAS GORĄĆE:D:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania ja w tym cyklu tez nie mierzylam tempki,zaczelam mierzyc od 3 dni,zeby wiedziec kiedy moge sie spodziewac @...juz kurde chodze w ciemnych spodniach:/ im blizej terminu @ to ciagle mi sie wydaje ze wasnie dostalam Kasia to idziemy łeb w łeb:) mam nadzieje ,ze nie dostaniemy:) Maja trzymam kciukasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha -dzieki za trzymanie kciuków- ale cos nie wierez ,zeby sie udalo:( jak narazie to nie mam zadnych objawow ani na @ ani na ciaze... troche pobolewaja jajniki ale to prawie zaden bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagle bym cos jadla,zla jestem na siebie bo od kilku dni jem slodycze....ale to tak przed@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie im blizej terminu @ to zaczynam przezywac,czy przyjdzie czy nie:( patrzylam sobie galerie wykresow na ovu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq - wcale Ci sie nie dziwie... ja niestety mam dokladnie to samo... a po poronieniu cisnienie na dziecko jeszcze mi sie podnioslo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wszelkie komplikacje jak teraz z ta tarczyca zle znosze... no i strasznie sie boje ze znowu rok bedziemy sie musieli starac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze,czemu to takie tudne ciagle sie zastanawiam, kurcze co innego jakbysmy uprawialy sex raz czy dwa w cyklu a tu ( nie wiem jak wy ) kilka,klikanascie razy w cyklu, nawet czesciej w okolicach owulacji i zeby nie zaskoczylo??? przy 1 ciazy kochalismy sie 3 dni pod rzad 13,14 i 15dc i zaskoczylam za pierwszym razem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×