Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_____Miejscowo ść Bezikmalinowy______12________29______8.11_______dolnolsk ie Silka33____________2lata_____34_______07.10________LU Kszewuszka_______8________34________01.11_______Śląsk Kania86___________9________26________ 14.10______podk./lubel. Patra24___________2________25_________?_________pomorskie Natii_00___________6________22________01.04______wielkopo lska Misia2889_________8_______23________??__________wielkopol ska Małpka24_________16_______24_______24.10________ireland Maja8626_________9________26_______??__________śląsk dorotq___________12________33_______12.11______Lublin b_a88_____________1_________24_______? __________Śląsk teacherka__________10_________23_______13.11_______wielko p tyśka911___________2_________29______16.08________Łódz cytrus22__________10________22_______12.09________mazow BRZUCHATKI Nick_______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejsc owość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30__________3________28______03.11.12__syn Miłosz Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polsk a Emachines______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn____śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?______Szkocja Kamilka@______2_______29__________?____________dolnośląski e marta2387____2lata______25_____14.01.2013____??___Śląsk .śliwka________3_________37_______10.03.13________Łódz ulęgałka_______9_________29_______09.03.2013__??___lube lskie Ulka90________12________22_______11.04.2013__???__małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,tak patrze na tą tabelke i widze ze jestem w staraczkach...;)ciekawa byłam czy uda mi się zmienić i udało.Czytam Was codziennie ale nie mam za bardzo co pisac...;/pozdrawiam i zycze dalszej wytrwałości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ulka,Ulna🌻 Bezik dziękuje,że spojrzałaś🌻 mam zrobione już:) Silka przytulam Cie i myśle cały czas o Tobie pewnie każda z Nas🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej misia 🌼 silka- sciska mocno i trzymam kciuki za ciebie .....zeby wszystko bylo dobrze:):) kszewuszka,Maja,mycha,bezik Kania, Kasia,Ulna ,Ulka, Judit....ulegalko,sliwka,ojojojo i resztcie dziewczyn HEJ!!!!! jakos dzisiaj mam humorek wczoraj wrocilismy z tego slubowania po 18 jakos padlam ..nogi mnie tak bolaly jakbym po gorach chodzila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Hej dorotq! Poprawiłaś mi humor z rana ;) ja ostatnio odzwyczaiłam sie od chodzenia w butach na obcasie i nawet kilkuminutowy spacer w nich sprawia ze czuje sie jakbym chodziła po górach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja tez zapomnialam co to sa obcasy... non stop zasuwam w trampkach... jeszcze troche to moj maz zapomni ze jestem kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to ja mam na odwrót bo ciagle na obcasach, tylko w domu kapcie i od czasu do czasu jakies adidasy.. Jakos tak sie nauczylam ze zle sie czuje na niskich... A u mnie lekkie plamienie, narazie nie jest to krew... ale zonk... pewnie za jakies 2 dni od nowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane, już jestem. Byłam u siostry, dostałam WORY rzeczy dla dziecka. Na razie patrzę na to z przerażeniem i nie wiem, jak się ogarnąć, gdzie to pochować? co będzie potrzebne najpierw? itd... Więc wobec ogarniającej mnie bezradności, zostawiłam wory na środku pokoju i uciekłam do was :P Silka, trzymaj się, przytulam mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujace- pewnie ,ze za wczesnie:) sliwka ja zbieralam ciuchy i rzeczy dla małej kiedy bylam w 4 m-cu:) a jak bylam w 7 to juz prałam i prasowalam:):) ale swirlandia byla wtedy:) Kasia 🌼 a czym ci humorek poprawilam:P Kania - ja tez rzadko latam w adidasach...jak mam obcasy to czuje sie jak kobieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dototq, na razie to nie mam gdzie tego pochować, bo jeszcze mieszkanie kompletnie nie jest przygotowane na nowego członka rodziny :) No ale już chyba czas powoli się szykować... Oczekująca - wszystkie znamy to uczucie niecierpliwości... ale wszystkie Ci pewnie jednym głosem doradzimy: poczekaj! Poczekaj do dnia @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Dorotq ogólnie pozytywną energią chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki , dzwoniłam do laboratorium tylko tsh są wyniki i oczywiście lipa, po półtora miecha brania euthyroxu z 3,95 na 4,20 , nie wiem czemu tak powinno spaść :( bok strasznie boli dalej nawet jeść już nie moge za tydzień ide do gina i internisty , nic dobrego u mnie sie nie dzieje wprost przeciwnie :( .......... pozdrawiam was wszystkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Beziku może musisz zmienić leki.. Albo lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny....:* hej beziku:* co za dziadostwo to tsh... ja byłam dzisiaj pobrać krew, jutro do endykrynologa, zobaczymy czego tym razem się dowiem.... powiem Wam, że mam załamanie już trzydniowe....nie mogę się pozbierać jakoś, znaleźć motywację i siłę...:( dzisiaj chodzę i płaczę....mój nie wie co już robić ze mną...ja nie mogę przestać myśleć ;( zawsze pod koniec @, miałam nadzieję i wiarę w nowy cykl...a teraz wszystko bez sensu.... oczywiście dobiły mnie wiadomości o dwóch ciążach koleżanek z pracy,które się za specjalnie nie starały....to nie jest taka wredna zazdrość....cieszę się z ich powodu, ale gdzieś mnie zabolało....czemu nie jaa.... Także no....wyglądam jak śmierć....a zaraz jeszcze mam lekcję na 19.... nie jest dobrze ze mną :( ściskam:* aaa SILKA kochana!! brak mi słów..... myśle o Tobie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beziku moze po prostu wieksz dawka Eutyroxu jest potrzebna... a zmiany dawek niestety co 1,5 m-ca bo tsh wolno reaguje... taki to juz nasz los...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kochane=dziękuję za troske. dopieron z kliniki wrócilismy z M.2 h.czekania choć po 15.oo byłam zapisana..no cóż ki z tym,robiki wywiad ogólny o stanie zdrowia cisnienie itp.jak zawsze przed jakimkolwiek zabiegiem czy operacją .Jutro sadny dzień,trzymajcie kciuki by beta spadła bo jak nie to na poniedziałek o 6.30 na zabieg..:(...i znieczulenie ledzwiowe(jak przy cesarce)ale można mieć i-poda by nie słyszec ich szwargolenia(tak lekarz okreslił(miły gość)także przed pracą o 8.00 jade na bete ok.13.00 14.00 wyniki ale muszę czekać aż mój lekarz zadzwoni... NADAL KRWAWIE dośc mocno,to myślę że jest szansa ze samoczynnie wszystko sie oczyści...?jak myslicie kochane??? ŚCISKAM I POZDRAWIAM KAŻDĄ Z WAS!buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silka kochanie trzymam kciuki zeby bylo jak najlepiej... wiem co czujesz niestety... pamietaj ze nawet jak bedziesz musiala miec zabieg to lepsze to niz mialo by sie wywiazac jakies zakazenie... jeszcze bedzie dobrze... zobaczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silika trzymam kciuki, wszystko ci sie unormuje ładnie sie samo oczyści , a u mnie lipa mam krwistą biegunke coraz częściej kłuje w boku, zastanawiam sie czy to nie wyrostek, ale to chyba za długo .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochane,no jakos to musi byc. BEZIK,a szybciej do lekarza niemozesz iść....?na wyrostek to nie wiem..ale moja przyjaciółka miała i tak ostry ból ze szybciutko karetke wołali..:( co do euthoryxu dziewczynki..no,niestety troszkę czasu potrzeba wy wyregulowały się hormony..:( oby dawke dobrac jak najlepszą ja mam 100 ale teraz endo kazała mi brac 77 i 100 na zmiane... TEACHERK0-SKARBIE=TRZYMAJ SIE KOCHANA! jutro jeszcze dam wam znać co i jak. MYCHA SŁONKO=DZIĘKI!NA PEWNO SIĘ ODEZWĘ(daj mi jednak troszkę czasu...) ściskam Was i reszte dziewczynek,do nastepnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silka trzymam kciuki,żeby beta spadła!!🌻 Ja jutro ide zobaczyć czy pęcherzyk jest,bo poprzednie cykle były takie że raz owulka była a raz nie.Mam nadzieje,że bedzie pęcherzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za literówke,75 i 100 dawka miała być...ide się położyć bo głowa nap...dala od tych myśli wszystkich...ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. chciala bym sie dowiedziec czy ktoras z was miała taki przypadek jak ja. ostatnia miesiaczke miałam 25.08,12 pozniej kochałam sie z moim facetem bez zabezpieczenia(jak zawsze) i do tej pory nie mam @. chciala bym dodac ze od jakiegos czasu mam bole jajników. robiłam tydzien dwa testy pierwszy wyszedł pozytywny druga kreska była słaba ale widocza a nastepnego dnia test wyszedł pozytywny. byłam dzis u mojego gin ale nie przyjmował i znow tydzien czekania. czy to moze byc jednak ciaza mimo negatywnego drugiego testu? pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×