Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

czesc dziewczyny:) troche jestem zalatana ..ale staram sie potem nadrobic to co piszecie:) silka wlasnie przed chwilka wrocilismy z zakupów... a wieczorem planujemy kolacyjke z czyms na "rozluznienie"' :P Judit -własnie skad jestes? z lublina? Kania -- kurcze moze tobie sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. chciala bym sie dowiedziec czy ktoras z was miała taki przypadek jak ja. ostatnia miesiaczke miałam 25.08,12 pozniej kochałam sie z moim facetem bez zabezpieczenia(jak zawsze) i do tej pory nie mam @. chciala bym dodac ze od jakiegos czasu mam bole jajników. robiłam tydzien temu dwa testy pierwszy wyszedł pozytywny druga kreska była słaba ale widocza a nastepnego dnia test wyszedł negatywny.. w czwartek ide do lekarza.czy to moze byc jednak ciaza mimo negatywnego drugiego testu? czy moze mi tutaj ktos powiedziec cos na ten temat? czy Wy tylko tak miedzy soba korespondujecie z tego co widze? pozdrawiam i trzymam kciuki za Was wszystkie pragnace fasolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) czy któraś z was miała urografie ? w nocy czułam sie tragicznie , w moczu mam jakieś szczawiany u mnie w rodzinie z dwuch stron kamienie w nerach i w woreczku , narazie staranka w tym cyklu zawieszam , żeby sprawdzić nery a przy urografi promieniowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUDIT
jestem z Chełma , zrobiłam dzis testi negatyw dzis 33 dc juz sama niewiem albo jest za wczesnie i test nie wykazuje albo dupa. a rodzinna moze mi dac skierowanie na bete czy nie, bo w lux medzie kosztuje to chyba 70 zł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUDIT
dziwne jest to że dopiero dziś rano zaczeły boleć mnie piersi tak jak na @ a brzuch pobolewa mnie w dole od czasu do czasu juz chyba z 1,5 tygodnia, do gina w sumie nie mam po co isc bo kazał ptrzyjsc jak beda II kreski:/a ta sytuacja juz mnie zaczyna dołować, co proponujecie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
hej dzewczyny, a mi sie okres grubo juz spoznia testy negatywne , a okresu dalej nie widac. kania ;) ja tez mam chwile zalamania - a ciązy dalej nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon2903ika to widze ze mamy taki sam problem, z tym ze ja jeden test miałam pozytywny a nastepny negatywny ale cizy raczej nie mam,przynajmniej tak mi sie wydaje bo zero jakich kolwiek objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
kurde naprawde myslałam ze to łatwiejsze, jak nie chciałm dziecka to nie chciałąm, a jak teraz sie zdecydowałam to nie moge zajsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) ja to dzisiaj sie zastanawialam ktory u mnie dzisiaj dzien cyklu heheheh..i dalej nie wiem ;P Judit ja pochodze z okolic Chełma:) mialam blisko do granicy z Ukraina:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki , dziś troszke mniej boczek boli , było małe fikumiku , mieliśmy straszliwą chcice :p jutro wyniki reszty badań a potem internista ginekolog urolog , dużo zdrówka babeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! ja chyba opuszcze to forum bo nie mam juz po co na nim byc... chyba nie powinnam sie starac juz o dziecko, choc bardzo go pragne... wczoraj dlugo rozmawialam z moim facetem i doszlam do wnioskku ze choc go kocham nie powinnam miec z nim dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serwetki w kropki ...
Kania dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce Was obarczac swoimi problemami... nie poklocilismy sie, rozmawialismy, niestety nie byla to mila rozmowa. poprostu malo przyjemna dla mnie... niewazne! nie wiem co mam robic, nic mi sie nie chce i ogolnie zle sie czuje. glodna jestem a jesc mi sie nie chce... a to nie sa dobre warunki dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUDIT
Kania współczuje złej aury która cię dopadła :( oby to było przejściowe, w każdym związku są wzloty i upadki :( a ja byłam dzis na becie i wyniki jutro beda :/ myslalam ze dzis po poludniu a tu musze jeszcze tyle czekać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki!! Siłka trzymam kciuki ,żeby wszystko było dobrze i aby dzisiejszy ból był jak najmniejszy. Odezwij się jak poczujesz się lepiej. Kaniu rozumiem ,że nie chcesz pisać co się stało. wiedz o tym ,że dziecko to największy dar w życiu i nie rezygnuj z tego nawet dla miłości do mężczyzny. Mam nadzieję ,że wszystko się się ułoży po Twojej myśli. Judit a robiłaś test? To czekamy z niecierpliwością na wyniki:). Beziku daj znać jak wyniki. Reszta dziewczynek co u Was? Ja idę w środę na usg 4d , wystawię Wam zdjęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co Wam napisac... dziecka chcę, chcemy oboje ale moj powiedział że nie wie czy będzie to dziecko kochał... masakra! To tylko czesc tej rozmowy.. nie chce Wam smęcić... może będzie lepiej, a może wszystko się zawali dla mnie... Ulęgałko czekam na zdjęcie Twojego skarbeczka :) Judit oby beta byla wysoka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ulegalko nie moge sie doczekac twego zdjecia:) Kania- przykro mi bardzo chyba bym sie wkurzyla w tym momencie ,gdyby facet mi tak powiedzial...wkurzyla? zreszta sama nie wiem -predzej bylabym zdziwiona i rozczarowana przeciez jesli kocha ciebie to i dziecko tez,tymbardziej ,ze to jego dziecko!! nie obczajam facetow przykro mi ...faktycznie nie dziwie sie tobie ze masz taki nastroj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania - nie rozumiem jak mozna nie wiedziec czy sie bedzie kochalo dziecko... mozna nie wiedziec czy sie da rade... czy to wlasciwy czas ale nie czy sie bedzie kochalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniu to dziwnie Ci powiedział bo jak można chcieć dziecka i jednocześnie jego nie kochać . Ty najlepiej wiesz o co chodziło Twojemu facetowi. Kaniu nie smęcisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda mi jest 4 wspolnie razem przezytych lat jesli mialabym go stracić. Kocham go i nie potrafie bez niego zyc... ale dziecka nie ma i nie widadomo kiedy bedzie zeby mu udowodnic ze bedzie je kochal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniu ja też byłam w związku 4 lata i też nie wyobrażałam sobie życia bez niego. Ale uwierz przeżyłam i najlepsze jest to ,że po dwóch msc poznałam swojego przyszłego męża z którym będę miała 2 dziecko i on nie ma wątpliwości czy będzie je kochał. Kaniu a Ty jesteś pewna ,że on Ciebie kocha? nie poświęcaj sięi nie układaj swojego życia pod niego , realizuj swoje plany i marzenia i stój w miejscu bo to nie jest ostatni facet na tym świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniu ja sie rozstalam z facetem po 4,5 roku... tez mi sie wydawalo ze bez niego nic nie ma sensu... tym bardziej ze skonczylam wtedy 30 lat... ale dzis jestem w duzo lepszym zwiazku... bo 4 lata to duzo ale cale zycie to jeszcze wiecej... a co jesli zajdziesz a on sie wypnie i zostaniesz sama z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chce sie znim rozstawac, za duzo razem przeszlismy, a On i ja mamy czesto chwile załamania, zwątpienia, dobra nie przejmujcie się mna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny byłam dzisiaj na monitoringu i pękł pęcherzyk,endometrium mam książkowe tak powiedziała ginekolog:D zobaczymy co z tego wyjdzie. Ciesze sie,że owulka była!!!bo to połowa sukcesu u Mnie od środy duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×