Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

misia masz jakies objawy? piersi ci pociemnialy? ciekawa jestem twoich oznak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane. Staram się z mężem o naszego Skarba trzeci miesiąc i już czuję, że niestety dupsko blade. Przez pierwsze dwa miesiące miałam wszystkie możliwe objawy. Tak oczywiście myślałam. Jestem świetną manipulatorką samej siebie... Drugi cykl starań skończył się ledwie widoczną drugą kreseczką. Mąż też ją widział. Pobiegłam na betę i okazało się, że w ciąży nie jestem. Obiecałam sobie, że koniec z parciem!!! Ten cykl spokojny, żadnego wmawiania sobie objawów. Od 29.10. zaczął mnie boleć brzuch i lędźwia. Okres powinnam dostać jutro. Jestem zmęczona tym bólem:( Czuję już, ze okres jednak przyjdzie. No trudno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa30
Cześć dziewczyny mam nadzieje ze mi cos odpowicie prawdopodobnie jestem w ciąży tak twierdzi mój gin ale testy wychodzą negatywne . Byłam dzisiaj na usg i gin dalej podtrzymuje że on widzi ciąże bo wszystko w mojej macicy wskazuje na ciąże jak i jajniki tak i błona śluzowa tylko tyle że nie jest pewny bo błona śluzowa jest niejednorodna. Proszę o podpowiedź co to może być? Bo ja już nie wiem sama co mam myśłeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź na betę. Upewnisz się. Może faktycznie coś zaczyna się dziać a stężenie HCG jest jeszcze zbyt niskie, zeby hormon był wykryty przez test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa30
agniesiunia o niby miał by być 5 lub już 6 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa30
kórcze ale nie wiesz co to jest to z tą niejednorodną błoną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUDIT87
misia2889 ile staraliście się? gratuluje :) u mnie 5 czy 6 cykl starań i nic ,po ostatnim cylku który wydłużył się o 7 dni ( i juz mnialam nadzieje i bylam nawet na becie :( ) odpuszczam totalnie nic juz nie wyliczam itd, czasami zaglądam tu żeby was poczytać :) trzymam kciuki i pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszko- a czy moge dostac od ciebie przepis jak zrobic taki lampion?:) mojej corci sie podoba i chce zrobic ze mna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq pierwszy raz byłam na monitoringu,kochaliśmy sie tak jak ginka kazała i sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sensie takim,ze wkońcu owulka prawidłowo wystąpiła no i przez duphaston był cykl 28 dc i myśle ze to tez miało wpływ,bo pamiętacie jakie ja miałam cykle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia-pamietam twoje cykle:)ja chyba tez pojde po dupka.moze i ja beden mialam co 28dni cykl wtedy latwiej bedzie wyznaczyc owulke.ja szyjke mam tak srednio ale jak narazie to zamknieta.jutro zmierze tempke.ale twoja tempka misia tez byla taka niewyysoka 36.8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia-pamietam twoje cykle:)ja chyba tez pojde po dupka.moze i ja beden mialam co 28dni cykl wtedy latwiej bedzie wyznaczyc owulke.ja szyjke mam tak srednio ale jak narazie to zamknieta.jutro zmierze tempke.ale twoja tempka misia tez byla taka niewyysoka 36.8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq dzisiaj miałam też 36,8 ale cały cykl nie mierzyłam nigdy wiec nie wiem jaka miałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam WAS KOCHANE.ALE,NIE MAM CZASU..:(BY ODPISAC...ANI,BY Nawet poczytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej silka.wlasnie pomyslalam o tobie bo wiem ze czasem jestes pozno.:)misia rozumiem.oki ide spac.do jutra.paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedynie ,co pamiętam tam ze wczesniejszych..ULNA!cieszę się z Tobą:)zdrówka dla WAS!I,SAMYCH RADOSNYCH DNI ŻYCZĘ:) BUZIAKI DLA WSZYSTKICH WAS KOCHANE=ŚCISKAM ! JA,UCIEKAM OD WAS,BO,CO TU PO MNIE...jednak bede Was sledzić!i TRZYMAC KCIUKI!MOCNO!:) P.S.A,małpka=żyje..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotQa:)..kurcze padam....a,jeszcze umówiona jestem na chwile z moja kochaną>:)jejku..i,co z tego ze was mam na fb...jak nie mam czasu nawet odpisac..przepraszam...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny... chyba wyszly mi 2 krechy... ale slabiutka ta druga to sie jeszcze za mocno nie ciesze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny!!!! Mycha ... po cichutku Gratuluję!!!!!Jak wyszła druga kreska to coś jest na rzeczy :) A który to Twój dzień cyklu? Najpierw Misia teraz Ty i jeszczse Dorotq.Ale byłoby fajnie :) :) Dorotq napiszę Ci na nk ok? U mnie jak pisałam wczoraj śluz rozciągliwy przy 10dc i od wczoraj przytulanka :) Silka kochana Ty nigdzie nie odchodz! Jesteś tutaj potrzebna :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silka nie opuszczaj nas, nie mów tak ,że nic tu po Tobie... Mycha rób zdjęcie i wklej:) super! to teraz się posypie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszko- ok,dziekuje:) mycha- gratuluje:) wiec zostawilas mnie:P mycha- a myslalas ze@ przyjdzie:) jaki masz objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×