Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

niby wiem że za wcześnie ale mysle że i tak coś by tam wyszło...owu jeżeli miałam to jakos 12-13 dc...wiem ze w tym cyklu sie nie udało... Kaniu a Ty masz fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Teacherka i dorotq ja też czekam na @. Przy moim najdłuższym cyklu powinna być wczoraj. Zawsze na kilka dni przed brudziłam, a tu suchutko, albo bialutko. Wkładka czysta... Czuję, że coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak teacherko mam fb i nk. ja Wam cosik napisze. bo wiecie te które z Was są wierzące i nie koniecznie mocno praktykujace to moze pomodlcie sie o dziecko. jest taka modlitwa: Nowenna Pompejańska. to różaniec odmawiany przez 54 dni w jednej intencji. I wierzcie lub nie taka modlitwa pomaga. Wiem większośc z Was będzie się ze mnie smiała ale ja np. czesto się modlę mimo tego ze swoimi czynami oddalilam sie od wiary w ktorej zostalam wychowana. i ta nowenne odmawiam i mam zamiar odawiac w przyszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z męzem zawsze silnie praktykowaliśmy naszą wiarę i wszystko było zawsze po naszej myśli. Teraz przez życie trochę się od tego oddaliliśmy i wiele spraw zaczęło się komplikować. Wierzę, że wiara działa cuda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak uważam i dlatego się modlę i jakos mi wtedy lepiej. a ta nowenna podobno pomaga zwlaszcza duchowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mozliwe. tylko trzeba byc wytrwalym w tej nowennie i nie mozna przerwac. moze ja kiedys w tej intencji bede sie modlic. narazie to o nowa milosc musze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wlasnie zobaczylam ze nie wyskoczyl mi zafen syf .przed @ zaesze robil mi sie taki bolacy na szyi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
kania- wiesz co ci powiem ja sie nie bede z ciebie śmaić w związku ztą modlitwą- moze pamiętacie jak swego czasu pisaąłm tu na forum ze mam chorego tate- guz nerki, 24 sierpnia miał operacje a ja od momentu stwierdzenia u taty raka- czyli od czerwca/lipca znalazłam wlasnie tę nowenne pompejską- ofiarowałąm ją w intencji taty o szczęsiwą operację i powrót do zdowia- bardzo ale to bardzo cięzko jest się modlić tą modlitwą - tak jak mowisz trzeba wiele wyrzeczen i wytrwałosci aby jejj nie przerwac- 2 razy ofiarowałam ją w intencji taty i ciągle sie mi wydawało ze nie działa stale jakies przeciwności ale nie poddałam sie- dzis jest całkeim niezle, przerzutów nie ma, tata funkconuje całkiem normalnie- i ja wiem ze 2 nowenna ofiarowana z anim to spowodowała..... a teraz zamierzam znowu ofiarowac nowenne w intencji łaski macierzyństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka- ja tez mam jakas gladka buzie;) rogale? a jakiego jesz?? ja wlasnie wyslalam swojego do sklepu bo strasznie mi sie chce slodkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka pewnie ma na mysli rogala marcinskiego;) wymysl poznanski... ja juz dawno orzeklam ze jadam tylko w Poznaniu jak mi sie uda we wlasciwym czasie byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy.....u nas nie mam takich rogali. ale mamy cebularze:-D .ja mam such.jak sie pidcieram to jest kremowy albo lepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam przeczucie dorotq że Ci się udało :) tak, mialam na mysli rogale marcińskie... bezik - my też pospacerowaliśmy dzisiaj dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz monika wiec to działa, ja nie licze na cuda ale przynajmniej wiem ze modlenie się mnie uspokaja :) a ja dzisiaj mialam tylko spacer do kosciola jak bylo ladne sloneczko, a teraz siedze w domku u mamy po obiadku jestem i tak skacze po roznych portalach. troche z bracmi na xboxie pogralam, posmialismy sie i jade dac piesowi w firmie cos jesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde musze znaleźć sobie jakieś hobby coś co mnie wciągnie i nie będe myśleć o dzidzi, w robocie chociaż zapierdzielam to we łbie cały czas krążą myśli o bobasku , no jak sie pozbyć tej myśli :( ? .. a na dodatek wkoło same małe dzieciaczki no i niedługo święta , spotkania rodzinne i jazda : a kiedy ? a na co czekacie ? a może nie możecie ?... shit {zły]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia ale ja nie mam go duzo.szyjka jest tak sama nie wiem tak na pol palca to juz ja czuje ale jest chyba zamknieta bo taka zawinieta jakby do gory nie moge wyczuc otworu i niezupelnie twarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupa dupa dupa ..... osz kur... ale mam humor , a to tak mi tera sie zrobiło mam nadzieje że przejdzie , ide jutro zrobić badania na tarczyce zobaczymy co tam sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
bedzie dobrze kania zobaczysz pomału wszytsko się ułoży, z opisu laska z ciebie wiec mysle ze znajdziesz sobie super faceta choc teraz trudno ci w to uwierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
ja tez mam wiele razy chwile zwątpienia a zwłaszcza wzwiązku z pracą bo cieągle nie moge znalezc nic stałego- i czasem sie mi wydaje ze jest coś ze mną nie tak- a teraz jeszcze nie moc zajscia w ciąze kolejnym wyzwaniem- no trudno nigdy nie mozna miec wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesiunia a kiedy masz termin @? ja mam jakis scisk pod pepkiem. jak jutro bedzie temp.nadal wysoka to kupie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×