Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

A u Mnie od owulki 17 dni... Mój maż rzucił papierochy w lutym bedzie 3 lata całkowicie:),bo jak urodziłam małego to palił tylko w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj to nawet nie probuje rzucac a przy nim i ja pale...wrrr jakos nie mam motywacji;/ gdzybym zaciazyla to bym miala jak tylko zaszlam w ciaze to z dnia na dzien rzucilam i nie palilam aha,robilam test i negatywny:( wiec dołacze mycha do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia- tak myslalam ,ze bedzie negatywny ale nie moglam sie powstrzymac i musialam sie upewnic... no nic dopoki @ nie ma jest nadzieje:) czekam na nia do poniedzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tylko opokan wpierdzielam ten przeciwbólowy ale chyba bez zastrzyków w dupsko sie nie obejdzie tym razem , dupa bok noga boli jak cholera , to jest najbardziej hujowy i do tego 13 cykl starań bo nie dość że 22 dni to jeszcze zaczyna sie od potężnych dawek guwnianych leków , no ale cóż ... w przyszłym tygodniu powtórka tsh i do tego mam zrobić ft3 ft4 a tpo jakąś tyreoglobuline i anty tg kurcze kiedy na nas przyjdzie klej i będą bobaski ? mam nadzieje że do końca roku na forum posypią sie dwie kreseczki , ale by było fajowsko , no :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki czy któraś z was pije winko to takie cierpkie na endometrium ? mi gin zaleca a wręcz ostatnio naciskał żebym piła lampeczke dziennie , fuj nie lubie tego paskudstwa i zastanawiam sie czy można wogóle z euthyroxem , on mówi że można bo tabl rano a winko wieczorkiem a wy co sądzicie ? dorotq teacherko misia w was nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik-my z męzem to tylko wino czerwone wytrawne uwielbiam u mnie to juz chyba d*pa blada-jak sie wku...to odpuszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotek nie opuszczaj mnie... sie nie poddawaj.. bezik tyreoglobulina to wlasnie rozwiniecie skrotu tg... czyli standardowe badania do zrobienia tsh ft3 ft4 aTPO i aTG mam nadzieje ze Ci dobre wyjda ja we wtorek wizyta u endo... zobaczymy co mi powie na te moje dziwne wyniki... jak nic nie powie to chyba bede szukac innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha- oj,napisalam tak pod wplywem chwili:( gdybym miala odpuscic to musialabym zrezygnowac z forum a jakos nie moge was opuscic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko takie pogmatwane , nie rozumiem dlaczego nam tak trudno tyle walki o dzidzie, a france co potem gadają o nich w telewizji to zachodzą w ciąże , co chwile coś nowego w tv kolejne tragedie , dlaczego to my nie możemy być matkami tylko takie ścierwa co potem robią krzywde dzieciom ................ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beziku- ale masz zupelna racje ja tez nie rozumiem tego- przeciez od roku dokladnie obserwuje cykle,testy temp itp no i oczywiscie przytulanki w te dni- i nic!!!! noz cholera przeciez bezplodna nie jestem... nie wiem co to moze byc i czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzik- mam w marcu skonczy 8 lat i ciagle dopytuje kiedy urodze jej siostre:( i co ja mam powiedzie:( buuuuu....to mowi jej ze urodze urodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia sie nie rozkrecila... ale plamie dalej... ciekawe kiedy w koncu na dobre przylezie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to drugi cykl w ktorym tak mam niestety... ponoc to oznaka niedomogi lutealnej... ale bralam duphaston to nie powinnam tak miec... na szczescie jak tylko sie rozkreci ide di gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie miałam nigdy takiego plamienia.... tak sobie myślę że euthyrox mi chyba wyregulował co trzeba, bo 3-4 dni do @ a ja spokojna jestem, nic mnie nie boli....tzn czuje, że @ będzie ale normalnie w tym dniu to zabijałam:) jedyne co to ta demotywacja i straszna senność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka to tylko sie cieszyc... ja dopiero od miesiaca z malenkim haczykiem go biore... moze za krotko... a moze musze oddzielnie zajac sie jednak prolaktyna bo to jej wplyw niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beziku- nie staralismy sie dlugo:) wyszla za pierwszym razem:) a ja mam jakies parcie na zarcie...wrrrr..zla jestem bo ciagle jestem glodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia- oby tobie wyszly II kreseczki- rob jutro i pisaj nam tu szybko:) trzeba przerwac ta cisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×