Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Hej Kobietki :) ja czuję, że @ nadchodzi- piersi już od wczoraj nie są tak twarde i bolesne jak jeszcze kilka dni temu, to znak, że w ten cykl nie należał do mnie.. Mówi się trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegalko- dobrze misia pisze:) ty nasza nadziejo:) hmmm..ja tez mialam owulke 17dc dzisiaj jest 11 dfl...moze zatestoac??:P misia- no no ,wczoraj czytalam stare posty ulegalki i patry:P pisaly ,ze czuja ze @ nadchodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj rano chcialam zbadac szyjke- ale jakos nie moglam jej znalezc..hahahahahha...byla chyba wysoko...za cholere nie moglam wybadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq ja z testowaniem bym poczekała (przynajmniej do jakiegoś poranka) :) ale to tylko moje zdanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq ja zatestowałam w 10dpo i wcale nie z pierwszego sikańca tylko po południu i była jasna kreseczka ale była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mam dziś 52 dzień cyklu. zazwyczaj cykle u mnie trwają po 44dni . w 30dniu cyklu współżyłam z partnerem i nastepnego dnia miałam owulacje . teraz mam mleczy taki srednio gesty śluz bez zapachu. Czy możliwe ze udalo sie zafasolkować? A zaznacze że ostatnią miesiączke mialam 18września test robiłam w tamtym tyg i wyszedł negatywny a temperatura od 10 dni jest wyższa i nie spada utrzymuje sie na poziomie 37.1-37.3. a szyjke mam wysoko ledwo można sięgnąc i znaleźc ,twardą i zamknietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris tutaj każda dziewczynka zadaje sobie to pytanie, jedyna odpowiedź na to to test albo beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris jeśli współżyliście w okolicach owulacji, to możliwa jest ciąża (czemu nie?). A co do "objawów" to wg mnie mogą one wskazywać ciążę, ale też tylko po nich nie stawiałabym tej diagnozy. Za dużo różnych przypadków znam, by bez testowania uwierzyć w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamisia dziekuje 👄 ulegalko- pamietam jak to pisalas ,ze zrobilas test w poludnie:) no nic ja lece po mała do szkoly i moz kupie test:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam dziewczynki kciuki :) Ja dzisiaj robiłam porządek w szafie i znalazłam ten gratisowy test ciążowy... Ciekawe czy się jeszcze przyda ehhhh ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszko ja też go mam od lipca:) jestem ciekawa czy go kiedykolwiek zrobię:P niestety nie mam okazji robić testów, bo @ mam jak w zegarku, wyczawam to na ogledłość!! w moim przypadku to strata czasu i kasy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia ja też tak mam.... po owulacji 14,15 dni i @ Mój mężuś już 2 tydzień nie pali :P a wypalał prawie paczkę dziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×