Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Dorotq,a moze też idz na monitoring:)Wiem,ze wiesz kiedy masz owulke ale wtedy masz 100% pewnosci:)No chyba,że juz sie udało czego Ci z całego serca życze:)no i oczywiście pozostały dziewczyną też:)My teraz przy tym cyklu idealnym:D sie skupiliśmy przez te 3 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu cieszę się, że usg potwierdziło na 100% tylko gratulować :):* mój tez by ryczał ehhhh wszyscy dookoła by ryczeli ze szczęścia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj się lekko spiłam na ten kiepski humor.....w sumie nie tak lekko.....jutro idę do gina, bede miec 28dc albo 1dc więc niech mi coś radzi od nowego cyklu, a jak nie to jedziemy do gamety w łodzi, a jak nie to odpuszczam chyba chociaż czuje, że naturalnie nam się nie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherko naturlanie zajdziesz w ciaze! a ja wczoraj poszlam spac po polnocy bo ogladama film pt. wpadka na tvn-ie... a wstalam z moim naturlanym budzikiem o 6 rano i od tamtej pory odladam filmy. obejrzalam osttania sage zmierzchu i teraz film o Agacie Mroz - nad życie... fajne, tylko o dziwo w kazdym filmie motyw przewodni to ciaza - nieplanowana, z przerażeniem dla glownej bohaterki ale w zadym filmie konczy sie zadowoleniem z tej ciazy... eh też bym tak chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w każdym filmie ciaza konczy sie zadowoleniem a nie jak mi sie napisalo ze w zadnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka--robilam test w srode.negstywny.jutro mam termin @ zobacze jaka jutro tempka.chyba ze @ przyjdzie.dzisisj strasznie krecii mi sie w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dorotq mamy podobnie terminy @ - ja mam jutro albo pojutrze i też mi się kręci w głowie ale to po wczorajszym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherk azobaczysz ze zaskoczycie... nie odpuszczaj... bole poki co minely... strasznie sie stresuje ale co ma byc to bedzie... w pn beda pierwsze wiesci po poludniu jak dobrze pojdzie a w srode moze kolejne... i sie zobaczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listopad miesiacem dobrych wiesci :) dla mnie dobre wiesci z rana to takie ze stwierdzialm ze mam teraz fajna figure :) zero boczkow ktore byly moja zmora, plaski brzuch :) a przed chwila zmierzylam sie metrem i mam wymiary: 91-75-90 :) prawie modelowe hehehe jakbym mialam wieksze wciecie w talii :) ale mi odbija... to chyba przez ostatnie zdarzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzylam cisnienie--ok. a glowa mnie boli do tego.zadnych plamien i jak naraxie boli jajnikow.szyjka zamknieta i srednio twarda.teacherka no to obie czekamy na @ .a ty testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czekam na @ tylko że ja to tak faktycznie na @. ostatnio w tabelce wpisalam chyba 14 listopad termin @, wiec to zostalo 3 dni.. qrde w szoku jestem... myslalam ze to jeszcze z tydzie zostal a to kilka dni... ale czas leci. tylko ze zapewne u mnie opozni sie przez stres... hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq - nie będe już chyba testować...zrobiłam głupia test chyba w pt to był 25dc i jedna krecha wiec nie jestem w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherko co Ty mowsz? jeszcze nic nie przesadza o tym czy jestes czy nie jestes... za wczesnie na test sama o tym wiesz.. po co ten pospiech??? niedlugo sie uda.. wiecie co tak pzy niedzieli zapytam Was czy jestescie wierzace i praktykujace? mozna wiedziec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherka dziekuje:*👄 dorotq a przez cały cykl mierzyłaś tempke?Ja miałam w dzien przed testem 36.8 i w dzien testu też... Mi sie strasznie kręciło w głowie np w zeszła srode to pamietacie jak małego zaprowadziłam i poszłam spac i wstałam dopiero przed pojsciem po niego:)to było dziwne bo ja popołudniami nie lubie spac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia- nie mierzylam przez caly cykl- zaczelam od piatku:P Kania- my jestesmy wierzacy ale rzadko praktykujacy- teacherka- faktycznie za wczesnie na test ja tez glupia zrobilam w 27dc i neg. zobaczymy jaka jutro tempka owulke napewno mialam 17dc czyi dzisiaj mija 14dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silka- dziekuje za zaproszenie na nk:) piekne zdjecia:) widze,ze i wy braliscie slub w sierpniu:) my bralismy 7 sierpnia tylko 2004 roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia , jak mierzylam przez kilka cykli temp.to zawsze 2 dni przed @ zaczynala juz spadac wiec teraz nie wiem - jutro 32dc a dzisiaj podniosla sie o 1 stop. na 37.1 zmierze jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULUJĘ SZCZĘŚCIAROM :) U MNIE 10 dc... Wczoraj byliśmy u znajomych... Koleżanka jest w ciąży... 5 tydzień, też widziałam jej 5mm kropeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorka09091990
hej robiłam w piątek test i nic z tego negatywny wyzedł a dzis 55dc już. temp nadal wysoka sie utrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorka09091990
raczej na bete isć nie ma sensu bo test zwykły powinien juz wykryc ciaże. coś przypuszczam ze z hormonami jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×