Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

kszewuszko ja jak juz jestem na gg to na niewidocznym takze pisz;-) trzymam kciuki za ciebie. teacherka witaj. kurde troche drogo jakbym miala isc na monitoring jutro i pojutrze to 200 zl.zreszta nie pojde jutro bo moj nie da rady wrocic wczesnie z pracy. a mala chora.pojde w styczniu bo w grudniu owulka wypadnie w okolicach swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, gratuluje Wam fasolek, mycha trzymam kciuki i wierze ze bedzie wszystko ok :) dobrze ze szybciej leki dostaniesz. Kszewuszko ja tez jak czytam Twoje posty to mam wrazenie ze sie udało. pochwale sie ze zrobilam lampion, narazie tak na probe, nawet fajnie wyszedl, jutro dokupie serwetki i farbki i bede tworzyc cos co bede mogla pokazac ludziom :) pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry św. Gerardzie, potężny orędowniku przed Tronem Bożym, ty który dokonujesz wspaniałych rzeczy za naszych dni, wołam do Ciebie i proszę o pomoc. Ty, kiedy żyłeś na ziemi, zawsze wypełniałeś plany Boże. Pomóż mi, abym ja także zawsze wypełniała święto wolę naszego Pana. Proś Pana Życia, od którego pochodzi wielkie życie, aby mnie pobłogosławił łaską macierzyństwa i abym mogła wychowywać dzieci Boże w tym życiu i dziedziców Królestwa Jego chwały w życiu przyszłym. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane,wpadłam tylko się zameldować=brak czasu niestety...same imprezki ostatnio no i praca,praca.. ŚCISKAM WAS WSZYSTKIE MOCNO I POZDRAWIAM ŻYCZĄC MIŁYCH SNÓW!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRZEWUSZKO!TRZYMAM MOCNO KCIUKI!I CZEKAM NA SUPER WIADOMOŚĆ!🌼chciała bym popisać ale oczy mi sie kleją...:( trzymajcie się buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. ja to jestem chyba nienormalna nie umiem dotrzymac slowa ....mowilam sobie ze nie bede myslala o dniach pl.itp. nie wutrzymalam i zmierzylam sobie dzisiaj temp. no i 36.75 czyli wysoka .wiecie chyba juz poznalam swoj organizm .obserwuje od ponad pol roku. ttak myslama E mam owulke jakos 12 dc bo wtedy byl slu eozciagliwy szyjka nisko i do tego ta dzisiejsza temp. wczesnie jakos w tamtym cyklu byla 17 dc ehhhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziękuję za trzymanie kciuków :) Testu nie zrobiłam :P Temperatura taka sama jak wczoraj 37,06. Dzisiaj nie czuje,żeby @ miała przyjsc... no ale wszystko się może zmienić... Dziś 15d fl najdłuższy jaki miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!! Misia super fasoleczka:) Dorotg nie da się tak łatwo zapomnieć o dzidziusiu:) Krzewuszko śmiało możesz robić test ,nie trzymaj nas tak długo:) idź robić teścior:) Ja wczoraj robiłam krzywą cukrową , o mało nie zwymiotowałam:( dzisiaj wizyta u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ulęgałko :) Glukoza-fuj :( Mnie na samą myśl robi się niedobrze... Zdaj potem relację co tam u lekarza :) Co do testu nie wiem... pewnie i tak negatywny będzie ech... zobaczę... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszko- dopoki nie ma @ nadzieja jest:) trzymam kciuki:) ulęgałko- ja jak maialm robiona glukoze to pamietam jak wychodzilam z gabinetu na korytarz i nagle zaczelam widziec podwojnie i o malo co bym sie nie wywaliła dobrze ze moj byl ze mna..normalnie mdlałam pierwszy raz w zyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patik
hej jestem tu nowa:) moje starania zaczęły się jakiś miesiąc temu... mam pewne obawy, gdyż brałam przez 2 lata pigułki antykoncepcyjne. Przerwałam ich stosowanie w kwietniu i uznaliśmy, że to już czas:) od kwietnia mam nieregularne cykle (30-46). Od czasu kiedy zaczeliśmy starania zmieniłam tryb życia...Oczywiście zero alkoholu (bo przecież mogę być w ciąży). Partner mówi, że zbyt dużo o tym myślę no ale ja poprostu nie umiem zapomnieć o tym ani przez chwilę... dziś mój 55 dzień cyklu... kiedy miałam owulację-tego nie wiem, bo żadnych testów owulacyjnych nie robiłam, temp też nie mierzę:) testy niby negatywne, ale naczytałam się, że przy nieregularnych cyklach ciężko o wiarygodność testu, bo owulacja mogła wystąpić równiedobrze dużo później, a wtedy stężenie hormonu hcg jest zbyt małe... wczoraj robiłam test z krwi i teraz czekam na wyniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzewuszka moze po prostu jeszcze nie wyszedl pozytywny... mi malpiszon rano nastepnego dnia po terminie przewidywanej miesiaczki wyszedl pozytywny 2 minuty po czasie i to taki blady ze az prawie nie bylo widac no i poprzedniego dnia popoludniu w ogole wyszedl negatywny wiec jest jeszcze szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, wczoraj się przywitałam tylko...nie mam czasu kompletnie na nic....w pracy zamęt już pewnie do świąt się nic nie zmieni, miałam różne wizytacje, hospitacje na zajęciach także stresik i dużo pracy...w weekendy szkoła, powoli zaczynam pisać magisterkę....tonę w papierach :( apropo staranek - w wekend jakoś przypadła mi owulka, działaliśmy ale powiem szczerze: już chyba nie wierze że to ma sens....w czwartek jedziemy do kliniki, zobaczymy jak to będzie....przeczytałam a szybko co tam u Was:) cieszę się że raczej ok, czujecie już święta widze, lampiony, bombki :) ahhh ja nie mam czasu na takie coś (chociaż lubie bardzo takie robótki!) ale kupiłam sobie kilka ladnych ozdób już, suszone pomarańcze i laski cynamonu - powoli dekoruje mieszkanie :) Całuje :* Kaniu?????????? co u Ciebie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za milusie słowa :) Zobaczymy jaka temperatura jutro będzie? Patik witamy :) Daj znać jak tam beta? Kaniu..hop hop jestes tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie coraz wiecej nas:) no tak brzuchtek sie zwiekszylo to potrzebujemy nowych staraczek:):) własnie ciekawe co u Kani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patik
no więc odebrałam dziś bete i niestety wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patik
negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patik
Mam do Was pyt. odnośnie mojego wyniku... otóż napisane jest Beta-HCG total.... doczytałam się na forach, że total to co innego i obejmuje inna skala... ja tej skali wgl. nie mam podanej. Pani w recepcji powiedziała, że nie ma pojęcia jak to odczytać a do gin. ide dopiero w przyszłym tyg więc troche zaczynam wariować. Mam napisane tylko: Norma min mIU 0.00 Norma max. 5.0 :) co to znaczy? orientuje sie ktoś wgl jaka jest różnica między total a zwykłą betą i czy brak ciąży ozn tutaj zmieszczenie się pomiędzy 0.00 a 5.0... bo już zgłupiałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dziś u endokrynologa , powiedziała że z prolaktyną mam dać sobie spokuj a skupić sie na tsh dostałam letrox i za miesiąc badania tylko tsh, inne chormony super potwierdzxona owulacja w tym cyklu też a dzidzi i tak niema, dr powiedziała że mam subkliniczną niedoczynność tarczycy , nie mam pojęca co to znaczy nie zrozumiałam jej , pozdrawiam wszystkie babeczki , nowe kobitki witajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nowa jestem zawsze to czytałam to forum a nie pisałam.. ale Mam pytanie na które pewnie mi nikt nie odpowie... ale ;D co tam... będę kolejną z głupim pytaniem. czy słyszałyście o kimś komu po miesiącu wyszedł test negatywny.... (tak wiem to juz jest durne) miał..."okres" i jest w ciąży.....? cokolwiek w tym temacie ? dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×