Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

dokładnie DOROTQ:)jedno to dobre!ostatnio na imprezie kolezanka pochwaliła sie że jest w ciąży:)starali sie ok.2 lat...az w końcu przestali-to znaczy nie zabezpieczali się nadal ale bez(spinek)i szok!nie spodziewali się nawet;)hehhe:)a,inna kumpelka po 40,niedawno urodziła i nawet nie wiedziała kiedy zaciażyła;0!o lekarze juz szans nie dawali,a jednak!także to FAKT,że jak barrrdzo sie chcę to psychika(może)blokuje..?choc dziwne-lecz zdarza się.CIEKAWE KTO z dziewczynek(pod choinkę)zrobi sobie ten wspaniały prezent:)może Ty:)buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzewuszko odp.Tobie na gg.kurczę coś nie tak mam,parę osób mam nowych ale same numery jedynie Doroteq ma zdjęcie:)i jak mam właczone to inter mi muli albo zawiesza się,czy to moze byc zwiazane z gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silka powiem ci ze ja tak naprawde to nie wierze ze mi sie uda i ciagle tak myslalam ale kilka dni przed@ to byla ta ciekawosc i troche wiary beznadziejnej ze moze akurat:-( u mnie to juz chyba sie nie uda ...przestalam wierzyc i dlatego juz sie nie nakrecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak u mnie....ale wiara czyni cuda...?widzisz tak to jest,ja tam juz sie poddałam całkowicie:( chyba ze za 5 mc.znów zeschizuję..najpierw jednak czekam na wredote@ a za 6-5 mc.okaże się jak odstawie tabsy...ale tak szczerze to nie wiem juz czy nawet chcę..:(..do tego czasu Ty i reszta staraczek już bedzie brzuchatkami!życzę WAM WSZYSTKIM.GŁOWA DO GÓRY!łatwo mówić..wiem=ale będzie dobrze-MUSI.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚLIWKA?MYCHA?MISIA?MICHALLINKA?BEZIKU?MAŁPECZKO?TEACHERKA?teraz ja was wywołuję!...;)buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KANIA?PETRA?NATII?ULNA?🌼reszta dziewczynek?co u WAS?jeszcze pamietam Tska i cytrus,ale juz nas opusciły chyba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Kochane Ja jestem i Was czytam:)Zaczęły mi sie egzaminy wiec mam nauke:) Silka🌻 Kszewuszka super,że wyjazd sie udał:) Dorotq uda sie🌻Trzymam cały czas kciuki za Was:) Ja w środe mam wizyte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucz sie ucz MISIA🌼tylko..nie przemęczaj! za 2 dni już 9 tydzień!:)daj znać po lekarzu!wszystko będzie dobrze!ściskam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokopałam sie do tabelki;)ciekawe co u naszej reszty mamusiek:)jak ich pociechy:)co u Kruszynki(której już nie ma)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cisza:(.jestem i czekam na WAS:).a,może Ty DOROTQ wywołaj;)dziewczynki to,któraś sie odezwie!bo mnie nikt nie słucha!:((heh):0 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane:)Cały czas Was czytam,ale pisać nie ma co.Wszystko po staremu.Czekam właśnie na @ dziś mam 32 dc. Ostatnio cykl trwał 27 dni,więc troszkę się już spóźnia:)Ale i tak pewnie nic z tego nie wyjdzie:(Chociaż wyższe temperatury mam już 16 dni:)Do tego ból cyców i migotanie lewego jajnika,nie tak jak na okres po środku,tylko z boku takie chwilowe ukłucia...pewnie i tak to nie jest żaden objaw:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od wczoraj mam @, o 2 dni za wcześnie zawitała...;/ cykl 26 dni, może po tych globułkach co brałam? orientujecie sie moze? i tak wiedzialam ze będzie @ wiec sie ciesze - szybciej przyszla, szybciej pójdzie...chociaz dzisiaj sie czuje fatalnie :( juz dwa ketonale..o nospach nie wpsominam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silka ja chyba jestem uzalezniona od tego forum;-) tylko ze nie mam prawie do kogo pisac malo dziewczyn pisze:-( wywoluje was dziewczyny; zaczynam mam nadzieje ze nie pomine nikogo:-P ulegalka bezik misia kkszewuszka teavcherka malpka kania ciamisia oczekujaca patra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha silka widzisz jak wywolalas:-) kruszynka-hej teacherka a co bralas? moja szwagierka bierze luteine s tym cyklu i dostala @ w 26dc duzo wczesniej dodam ze ona miala laparoskopie.bo miala torb i znowu jej sie pojawila. dobrze ze ja bez wiedzy lekarza nie zaczelam brac luteiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja tu wchodze codziennie. u nas ok czekam na pozytywne wiadomosci o dwoch kreseczkach u Was, pamietajcie ze do poki nie ma @ to wiecie ... :) martwie sie o kumiko, mam nadzieje ze wszystko ok. Hanakali tez nas chyba opuscila juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KRUSZYNKA!FAJNIE,ŻE SIĘ ODEZWAŁAŚ:)cycuchy widze tez Cie bola...ja juz nie wyrabiam!i swedza mnie bardzo!co jest grane?u mnie nie mozliwa ciaża!chyba ze...ale to (dłuzszy temat)a nie moge byc teraz w ciaży...jednak na @ nigdy tak jeszcze nie miałam...a,u Ciebie moze to akurat zwiastun?no i co tam wiecej u Ciebie słychac?🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,nie gniewajcie się że tutaj o tym napisze ale czytam inne forum i nigdzie nie mogę znaleźć pomocy...a wiem że Wy być może mi coś poradzicie a na pewno odpiszecie....no więc wygląda to tak:jakieś dwa miesiące temu,na czole wylazł mi brzydki guz,na początku wyglądał jakby twardy podskórny pryszcz który po paru dniach zrobi się żółty(wiecie co mam na myśli;/)no więc ok...nie przejęłam się bo jak wyszedł to i zejdzie,ale...on zamiast zniknąć to zrobił się większy już nie twardy a bardziej galaretowaty,do tego wyczułam w nim mój puls przy przyciśnięciu,jakiś miesiąc temu poszłam więc do lekarza rodzinnego,ona jako że jestem w ciąży przepisała altacet w zelu i jeśli nie zniknie to przyjść za dwa tygodnie...więc poszłam bo guz dalej był,do tego przybrał sinawy kolor jakby mnie ktoś walnął,wiec ona wystawiła skierowanie do chirurga u którego byłam dzisiaj i co sie okazało...prawdopodobnie wygląda to na NACZYNIAKA JAMISTEGO(ku**a co to jest?)i całkiem mozliwe ze powstał on na skutek zmian hormonalnych w czasie ciąży...ten że znowu chirurg wystawił skierowanie na usg i do dermatologa,więc będę się umawiać jutro...błagam jakby któraś znała podobny przypadek czy coś to napiszcie,tak się boję że szok!!!w dodatku martwię się czy moje dzieciątko może urodzić się z takim naczyniakiem?:'(nie gniewajcie się że tutaj Wam to wrzucam ale naprawde nie wiem gdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEACHERKO=nie orientuje się niestety, jak wpływaja takie globulki...a takie masz az bóle ze ketanol...?jejj ja tez zdycham w czasie@ ale staram sie nie brac bo jak juz 1 ketanol nie pomoze to tylko pozostało przecierpieć a ostatnio tyle przeszłam ze juz nic nie biorę o nospie nie wspomne=nie działa nic(oddałam bratowej)DOROTQ=widzisz:)fajnie tak wywołać nasze dziewczynki:)hehh:)humor odrazu poprawiony:)buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ale wy niecierpliwe :P Każda ma swoje tempo, ja tam nie uważam, żeby nam forum zamierało. Po prostu jest czas przedświąteczny, koniec roku i każdy ma dużo różnych spraw na głowie. Ale cały czas trzymamy się razem, co widać po wywoławczych postach :) Ulka, miałam dokładnie to samo, tyle że zrobiło mi się w uchu. Chirurg-laryngolog zdecydował się na zabieg i wycięłam cholerstwo miesiąc temu w znieczuleniu miejscowym (w 6 miesiącu ciąży). Konsultował to z ginem, a ten powiedział, że w miejscowym mogę wszystko zrobić, więc zrobiłam. Do dziecka to nic nie ma, więc spoko luz. Umówiłam się na zabieg na oddziale, wszystko trwało może 15 minut. Więc spokojnie, będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulka wiesz co moja znajoma wczoraj mi mowila ze ma cos podobnego .lata poekarzach i nie umieja jej zdiagnozowac .jeden mowi ze to tluszczako_O inny ze to rumien ziarnisty czy cos takuegk ona w panice najpietw miala na brzuchu po lewej stronie teraz jej tam zanika i pojawil sie teraz na nodze tzn.az trzy sie pojwily do tego mowi ze ja to boli aa i na ramieniu ma jutro kladzie sie do szpitala beda jej cos tam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany śliwka,nawet nie wiesz jak mi ulżyło...czyli moze uda się coś z tym zrobić,tyle że ja mam na czole(z prawej strony) z początku wmówiłam sobie że to pewnie jakiś tętniak,myslałam że oszaleje;/ale teraz będę działać...dzieki wielkie jeszcze raz,pozdrawiam i życzę dużo zdrówka dla Ciebie i dzidziusia,i dla reszty dziewczyn też oczywiście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane mężuś wrócił z pracy(w końcu)narazie idę zadbać o niego:)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq u mnie szczęście w nieszczęściu że jest jedno na czole i koniec,nic nigdzie indziej się nie pokazuje więc może to faktycznie jakaś inna odmiana...bo w sumie ten chirurg od razu zasugerował naczyniaka...ale ciekawa jestem co się okaże po wizycie u dermatologa,czy to samo stwierdzi czy wymysli jeszcze coś innego...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulka, ja miał po wycięciu wysłane do badania histopatologicznego - i mam na piśmie - naczyniak jamisty. Taka ciążowa przypadlość, zdarza sie. Mi zasugerował chirurg, żeby wyciąć, bo ponoć wraz z rozwojem ciąży rośnie i to paskudztwo, bo nakręcane jest przez hormony. Zresztą nie musiał mnie namawiać, chcialam się tego jak najszybciej pozbyć, bo to paskudnie wyglądało. Wspólczuje Ci, że masz to na czole, ja w uchu to mogłam włosami zakryć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silko - mi jeden ketanol pomaga ale tak na 8-10 godzin, czyli rano wzielam jeden, teraz drugi....nie chce tego brac ale nic innego mi nie pomaga;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeśli mam rozpuszczone to tez malo widać ale wiecej teraz chodze w kucyku...narazie nie jest takie duże ale skoro ma jeszcze urosnąć...o_O jeszcze jak byś mi powiedziala gdzie miałaś zabieg(znaczy się w jakim mieście)i u jakiego byłaś chirurga to byłabym Ci bardzo wdzięczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju ULKA=ale mnie zmartwiłaś!jednak po postach ŚLIWKI,zdarza sie i to nic grożnego uff..ja nic nie doradze w tej kwestii(1-wszy raz słyszę)ile mozna sie dowiedzieć rózności....całe życie człowiek sie uczy...mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze:)tylko sie nie denerwój,napewno usuną to(cholerstwo)!lekarze musza zaradzić!najwazniejsze ze maleństwu nie zaszkodzi!Trzymaj sie dzielnie i daj znac po lekarzu-koniecznie.ściskam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×