Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Hej Kochane:) Amazing gratulacje!!!:D Mnie dopadły rano mdłości...od kawy mnie odrzuciło:/ Teraz zjadłam wreszcie śniadanie i mogę zacząć coś robić w domu:) Miłego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michellinka dokładnie nie ma co się załąmywać tak ma po prostu być, ja np musiałam czekać rok i myślałam, że to nigdy się nie skończy, już zaczęłam podejrzewać że to wina mojego narzeczonego, bo jest starszy odemnie. Kobietki jeszcze zdążycie się wyspać. ulęgałka no odrazu była jasna póżniej troszkę wyraźniejsza się zrobiła, a wczoraj to była jeszcze bladsza, dasz radę kochana :) tylko musisz teraz na siebie uwazać, ja to się boje porodu, ale niektóre kobiety mówiły, że bólu nawet nie pamiętają. Chciałabym już mieć większy brzuszek :) Kruszynka1990 ja to nie mam żadnych mdłości po prostu nie mam ochoty na słodycze :) kawe w ciąży to chyba nie można pić? a ja to ostatnio mało jem, bo po prostu brak ochoty, ale nie wiem czy to zdrowe dla dziecka. Wiecie co powinno się jeść by dziecko się dobrze rozwijało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michellinka biedactwo, nie smuć się, to nie jest jeszcze koniec świata. Pójdziesz na kuruniówkę a w tym czasie coś napewno znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelinko ludzie nie mają serca jeszcze przekazali Tobie taką wiadomość przed Świętami. Wiem ,że łatwo mówić ale nie można Ci się poddawać, trzeba iść śmiało do przodu. Kończy się stary rok, zostaw łzy i problemy w tym starym roku i nie ciągnij ich za sobą w nowy rok. Kochana Nowy rok , nowe pomysły, nowe szanse. Na pewno aż tak nie będzie źle... Przytulam i ciesz się Świętami i nie poddawaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka dokłądnie teraz ludzie to nie mają serca :( w tym kraju ciężko o pracę a państwo póżniej narzeka, że mały przyrost naturalny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazing jak ja słyszę o naszym rządzie to mi się coś robi ,nic nie potrafią zrobić dla Polski, siedzą dupami przyklejeni do foteli i tylko się kłócą, im tam dobrze mają ciepłe posadki i mogą sobie pracować do emerytury! Jeszcze ten spot ostatni Tuska, szkoda gadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka dokładnie, myślą tylko o sobie albo ciągle ten smoleńsk. Kobietki w któym tygodniu lekarz potwierdzi ciążę? Bo mój to 7tydzień liczony od ostatniego @, ale nie wiem czy tak to moge liczyć, ponieważ na teście w tym tygodniu nie była tak bardzo wyraźna kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli to jest 7 tydzień to na pewno ,na pierwszej wizycie zrobi Ci usg dopochwowo i na pewno już zobaczysz serduszko, postaraj się iść jeszcze przed Świętami, choćby po to żeby Cię przebadał i stwierdził ,że wszystko w porządku a później poszukasz sobie bardzo dobrego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazing gratulacje!!! nie przejmuj sie na zapas... na pewno lekarz bedzie juz w stanie potwierdzic ciaze... nawet jak jest tydzien mlodsza to bylby 6 tydz to powinien byc juz zarodek z serduszkiem... a jesc powinnas to samo co jest zdrowe dla Ciebie... no i lykac kwas foliowy bo to wazne... beziku nie zalamuj sie... wiem ze jest Ci bardzo zle ale pomysl sobie ze inni maja gorzej... jeszcze nic straconego... na razie nie mozesz zajsc w ciaze ale w koncu Ci sie uda i bedziesz sie cieszyc jak szalona... ja zaszlam 2 razy i obie stracilam... teraz bede sie bala nawet myslec o kolejnej i nie bede mogla sie cieszyc... Ty choc masz trudnosci masz czysta karte... uwierz mi ze tak jest lepiej... choc rozumiem jak bardzo Ci zle przytulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha1977 a dziękuje :) kwas foliowy biorę od wczoraj jak 2 test pokazał kreski :) na ulotcę mam napisane, że powinno się brać jedną tablete dziennie podczas posilku, kobiety w ciąży też tak powinny brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja narazie tylko kwas foliowy :) mam nadzieje, że moje maleństwo będzie zdrowe :) w domu mam palaczy papierosów więc jestem biernym palaczem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak byłam na potwierdzeniu ciązy w 5 tygodniu to gina kazała brać zestaw:)W pierwszej ciąży też tak brałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie skarbeńki :) macie racje , jakby nie wy to forum to bym świra dostała a tak to razem przez wszystko przebrniemy ❤️ michelinka nowy rok nowe nadzieje to prawda :) wszystko sie ułoży ... sama mam taką nadzieje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazing zależy jaką masz wadę, nie zawsze wada wzroku jest przeciwwskazaniem do porodu naturalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia co lekarz to inna opinia z tymi witaminami amazing wygonic gamoni poza dom niech sobie pala na balkonie klatce czy gdzie tam sie da a Ciebie niech nie truja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha1977 a to niestety palą moi rodzice i raczej nie przestaną, co prawda palą w kuchni ale dym zawsze doleci. Jeszcze nie wiedzą o ciąży dowiedzą się dopiero gdy potwierdzimy to u lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz przez telefon powiedział żeby brać kwas foliowy,a w czwartek powie co dalej:) Wiecie jakie mam straszne mdłości:/Cały czas leże i jem chleb z masłem... Już nie mogę się doczekać jutrzejszego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka1990 a ja żadnych mdłości, nic, troszkę zmeczona jestem i dużo spię to tyle i brak ochoty na słodyczę. misia2889 własnie szukam jakiegoś lekarza, najlepiej takiego który przyjmuję także w szpitalu. Myślę, że w 2 dni to nie da rady tak szybko zorganizować ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×