Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

beziku kochany niestety z badaniem AMH jest problem... robia tylko niektore laboratoria... musisz poszukac gdzie u Ciebie najblizej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś ucichlo przez święta... U mnie 41 dzień cyklu i okresu nadal nie widać :-( jadę chorobowe zawieść do firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) jak tam po świętach? bo mnie dziś rano odwiedziła Pani policjantka :( a u nas wporzadku :) nadal brak dolegliwości. Powtórzę pytanie ile musiałabym czasu u kogoś przepracować by móc iść na chorobowe z powodu ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane:)Jak tam po świętach? Ja wreszcie wiem,że żyję:D Przez tydzień miałam takie mdłości,że nie wychodziłam z łóżka...masakra:/Całe święta spędziłam w domu pod kocem.Nie wstawałam,nie jadłam,nie siedziałam przed kompem...piłam tylko herbatę z imbirem i modliłam się żeby przeszło.Dziś mam równy 7tc i jak ręką odjął:D mam nadzieję,że to nie wróży nic złego??że tak z dnia na dzień przestało mnie mdlić?przynajmniej teraz mogę zjeść coś porządnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroq ja nie :) po prostu w pazdzierniku odkryłam przestępce na internecie, który próbował mnie oszukać propozycją pracy zakładając na mnie konto w banku, naszczescie szybko sie zorientowalam, zgłosiłam sprawę do banku a oni zawiadomili policję, jutro mam iść na przesłuchanie jako świadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka biedactwo, a ja nie mam żadnych mdłości, moja ciąża będzie chyba krótsza od dnia @ to 7 tc, ale owulacja musiałą mi się przesunać bo tydzień temu na usg był tylko pęcherxyk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazing o kurcze ja jakos nigdy nie pomyslalam w ten sposob ze moze cos takiego sie stac. sama wysylam cv do roznych firm nie wiadomo w jakie rece moze wpasc jakies roku temu dostawalam sms matrymonialne typu.sex za kase jak sie zapytalam skad ma moj numer tel.to napisal ze z cv.ku***a ci za typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynko no to niezle mialas swieta.... bedzie dobrze:-) ja przez cala ciaze nie mialam zadnych dilegliwosci nic kompletnie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroq no on zakładał konta bankowe, no i nie wiadomo co mógł z tym zrobić, jak by cokolwiek sprzedawał na allegro kasę by dostał na moje konto towaru nie wysłał i oczywiście policja by ścigała mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponowie pytanie, czy wie któraś z was ile musiałabym być u kogoś zatrudniona by móc iść na chorobowe z powodu ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie słoneczka :) siedze se przed netem i szukam dobrej kliniki , trzeba zbierać sianko .... amazing ja to w sumie nie powinnam sie odzywać bo w ciąży nie byłam i nie jestem ale wydaje mi sie że jak masz umowe na stałe to możesz iść na l4 spokojnie , nie wiem jak jesteś zatrudniona , jak długo tam pracujesz ? jedna moja koleżanka miała umowe na 5 lat i poszła w 3 miesiącu na l4 dużo dźwigała i sie męczyła ale bała sie wcześniej iść żeby jej nie zwolnili a druga odrazu poszła na l4 i jej nie zwolnili , to dużo zależy od umowy od pracodawcy ,a najwięcej to od ciebie zależy , to moje zdanie ale to pamiętaj że wszędzie inaczej jest , troche chyba bez składu napisałam ... jednak pamiętaj że dzidzia najważniejsza :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezlik ja wiem, że mała najważniejsza mam znajomych, którzy prowadzą firmę, chcę by mnie zatrudnili teraz w ciąży tak na fikcyjnie tylko nie wiem ile bym musiała miesięcy pracować by iść na chorobowe, gdzieś czytałam, że wystarczy opłacać zus przez 30 dni, i dostawałabym chociaż od Zusu chorobowe za okres w którym byłabym w ciąży i macierzyńskie a pieniążki bym sobie odłozyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to takie cuś :) jeśli ci znajomi sie na to zgadzają to by było fajniutko tylko że zus sie może doczepić do nich że zatrudnili pracownika w ciąży i wtedy przez to zus placi l4 100 procent a pracodawca to chyba tylko na początku skladki płaci za ciebie , mi to tak sie wydaje , cholerka trudne to ale ciekawe rozwiązanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak muszą znajomi się dowiedzieć od biura rachunkowego :) a czy jest w prawie jakiś przepis, że nie wolno zatrudniać kobiety w ciąży do pracy? mi się wydaje, że można tylko nikt tego nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt tego nie robi bo wszyscy boją sie zusu jak ognia ale jeśli jakiś pracodawca ma czyste konto to niczego nie musi sie bać :) więc amazing trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko ja też tak miałam, koło 6-7 tc mdłości, a potem ustały i czułam się świetnie po prostu. Powiem Ci, że aż spanikowałam, że to oznacza coś niedobrego, ale lekarz kazał czekać do wizyty. Czyli za 5 dni dowiem się czy jest ok wszystko. Już się nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello laski:-) co tam u was? jak tam przygotowania do imprezki sylwestrowej? my idziemy do zznajomych. wiecie kupilam perfumy gabriela sabatini i podobaly mi sie dzisiaj sie nimi psiknelam i kurde jakos mi zaczely smierdziec:-P ja to mam problem zawsze z doborem zapachu.... u nas slonce swieci i az sie chce zyc otworzylam okno i takie swieze powietrze wpada;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello laski:-) co tam u was? jak tam przygotowania do imprezki sylwestrowej? my idziemy do zznajomych. wiecie kupilam perfumy gabriela sabatini i podobaly mi sie dzisiaj sie nimi psiknelam i kurde jakos mi zaczely smierdziec:-P ja to mam problem zawsze z doborem zapachu.... u nas slonce swieci i az sie chce zyc otworzylam okno i takie swieze powietrze wpada;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tylko jeden ulubiony zapach, poszukuję kolejnych ;) kilka lat ktmu miałam perfumy gabrielii sabatini takie żółte, nazwy nie znam, ale to był wtedy mój hit :P dziś tak mi się nudzi, mąż pojechał na turniej piłki nożnej, na cały dzień :O a ja siedzę sama i ciasto robię, ale coś mi marnie to wychodzi, najgorsze, że chciałam je zabrać do znajomych na sylwka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki , my z m nigdzie nie idziemy na sylwka będziemy sami w domu , m będzie sie do badania przygotowywal które ma 2 stycznia, co do perfumek to ja lubie gabriele sabatini ocean sun uwielbiam ten zapach :) ale koniecznie wode toaletową nie perfumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik jak tam święta? :) z tego co pamiętam obawiałaś się nieco pytań... my byliśmy sami i postanowiliśmy, ze nigdy więcej :D nudy masakryczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byliśmy pierw u moich rodziców potem u mamy męża, wszystko szybko w biegu nawet sie porządnie nie zdążyliśmy najeść :P ale było fajnie , zero pytań o dzidzie :) w święta byliśmy w domku żadnych wyjazdów m nie najlepiej sie czuł, ale powiem wam że jak kiedyś ktoś zapyta to powiemy że nie możemy mieć dzieci , w końcu trzeba będzie , ale o tym że będziemy sie leczyć nic nie powiemy , nie chcemy dawać rodzicom nadziejii a tak to może mile sie zaskoczą jakby sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×