Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

myszko damy rade :) zobaczysz , badałaś sobie te przeciwciała co kiedyś ci pisałam , przeciwjądrowe ? moja koleżanka była 3 razy w ciąży i 3 razy poroniła ,potem zrobili jej immunologie i sie okazało że ma to cholerstwo tera jak zajdzie będzie brała acard i heparyne w zastrzykach , ja wcześniej te badania robilam i też mi dodatnie wyszły tyle że ja wogóle zajść nie moge :( problem po obu stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beziku bede teraz robila na te przeciwciala... powiem Ci ze moze lepiej nie zachodzic niz tracic... przynajmniej jak juz zajdziesz bedziesz najszczesliwsza na swiecie... a ja mam problem nawet z mysleniem o dzieciach... boje sie ze jak bede cos robila z mysla o przyszlych dzieciach to na pewno w ogole sie nie pojawia... boje sie modlic czy Bog nie zrobi mi na zlosc... strasznie to trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beziku fizycznie zupelnie bezproblemowo.... jestem w oczekiwaniu na pierwsza @ po... na szczescie upieklo mi sie znowu i nie mialam lyzeczkowania wiec przynajmniej mechanicznie mi krzywdy nie robili... po prostu hormonki musza wrocic do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beziku tak juz lepiej... ja mam totalna hustawke emocjonalna... raz chcialabym sie starac o dziecko natychmiast a za chwile mysle zeby czekac chocby i pol roku... ehhh trudne to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Dokładnie BEZIKU-Nowy Rok=nowe nadzieje:) Życzę Wam wszystkim spełnienia najskrytszych marzeń! Zdrówka jak najlepszego dla Was i waszych bliskich i oczywiście szczęśliwego Nowego Roku!oraz szampańskiej zabawy:)pozdrawiam każdą z osobna:)buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zycze wam udanej zabawy sylwestrowej i wszystkiego dobrego w nowym roku i oczywiscie II kreseczek na tescie:-) skladam wam dzisiaj zyczonka bo nie wiem czy jutro bede miala czas zeby wejsc na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwóch kreseczek i zdrowych dzidziusiów i wszystkiego co najlepsze wszystkim kochanym babeczkom ❤️ i żeby to forum zostało z nami nazawsze , zawsze razem :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Was czytam na bieżąco, ale jakoś nie mam za bardzo o czym pisać...przed świętami byliśmy w klinice, odebraliśmy wyniki i wszystko w normie...nie można się do niczego przyczepić...lekarz mówi że ma z nami dylemat i jako że jestem młoda (rezerwa jajnikowa wysoka) zaproponował jeszcze czekać tak ok. pół roku. Na początku się zdenerwowałam, bo kasy poszło a on taka diagnoza;/. Teraz już sobie układam w głowie jakoś to wszystko....minął rok staranek i jakoś tak mniej to wszystko przeżywam, nie robię sobie nadziei w każdym miesiacu :( teraz też już wiem że @ bedzie z tydzień :( trudno....widocznie nie jest mi dane....coraz bardziej na powaznie oswajam się z tą myślą...ehh smęce jeszcze na koniec roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherko to cudnie ze jest wszystko w porzadku... wiem ze wolalabys cos wiedziec, moc na cos zwalic brak dzidzi... ale zobaczysz... w koncu sie pojawi... najwyrazniej to nie jej czas... wbrew wszystkiemu to bardzo cenne ze masz czas... bo ja np nie bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka23 będzie dobrze :) kochana ja starałam się rok, okres nieregularny, ginekolog podejrzewał zespół policystycznych jajników kazał zrobić badania hormonalne i okazało się, że wszystko z nimi jest wporządku. dostałam luteine na uregulowanie okresu miałam jeden @ regularny wyliczyłam dni płodne i się w tym czasie staraliśmy, zaszłam w ciąże, okazało się, że owulacja mi się przesuneła, trzeba być dobrej nadziei kochana a jak kobietki wasze samopoczucie? bo ja się przeziębiłąm i nie wiem gdzie, bo w domu siedzę, podejrzewam, że powodem jest zarażenie się od ciotki która wyleczyła się z grypy i odwiedziła nas w święta. Biorę apap, dobrzę, że na ostatniej wizycie u ginekologa zapytałąm się co mogę brać w razie przeziębienia. No i oczywiście domowe sposoby na gardło mleko z miodem i masłem i jedna taka mikstura pomogła Został mi katar :( a to starma się leczyć go inhalacją :) no i oczywioscie herbatka z syropem i cytrynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezlik wczoraj miałam gorączke 37,5 :( a teraz jest ok :) biore apap, bo lekarz kazał żeby się wiecej nie rozchorować. U mnie jeszcze rodzice nie wiedzą, chcemy powiedzieć jak już będzie dziecko na zdjęciu :) czyli za 2 tyg jak udamy sie do ginekologa :) ale teściowa już coś podejrzewa, bo mój prawie się wygadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nikt nie wiedział, że planowaliśmy staranka, potem że one już trwały i nawet jak już jestem w ciąży to nikt nie wie o niej... ja ogólnie skryta jestem, poza tym boję się przedwcześnie pochwalić i nawet mój gin powiedział, że dobrze robię. A o starankach nie mówiłam, bo nie chciałam czuć presji, że ktoś wie i wylicza ile na to potrzebuję czasu, czy się udało czy nie itd. Drogie Kobietki ja także życzę pomyślnego roku, upragnionych dwóch kreseczek tym które czekają, zdrowia dla tych które oczekują swoich maleńkich skarbów i spełnienia w macierzyństwie dla tych z Was które już tulą swoje dzieciaczki. Wszystkim bez wyjątków zdrowia i dużo miłości, spełnienia marzeń i oczywiście szampańskiej zabawy dzisiejszej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja również życze Wam wszystkiego dobrego w Nowym Roku:)Zdrowia i upragnionych dwóch kreseczek:)Brzuchatką szczęśliwego rozwiązania:)🌻 Ja jutro zaczynam 12 tc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziku ja z krwi miałam robione te badania: choroby zakaźne: HBs antygen aHBs aHBc całkowite a- HCV HIV Combo WR Toksoplazmoza p/c IgG Toksoplazmoza p/c IgM CMV IgG CMV IgM Hormony: AMH Autoimmunologia: ACA - p/c antykardiolipinowe P/c antykardiolipinowe w klasie IgG P/c antykardiolipinowe w klasie IgM P/c anty beta 2 glikoproteinowe I Ponadto prędzej już było HSG, w tej klinice zrobili mi też porządne usg wyszło że mam lekko dwurożna macice, nie taka okrągła tylko jakby w kształcie delikatnego serca..to też może być problem..;/ No i mój miał badanie nasienia ale to robione u nas w mieście, męczy mnie żeby powtórzyć je w Gamecie jeszcze...ale to na wiosne... Narazie jestem po pierwszej serii szczepionki na żółtaczkę, mam brać lactovaginal, bo PH mam na granicy i anty - tpo też skoczyły lekko na 350, TSH 1,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki w Nowym Roku życzę Wam dużo zdrowia,pomyślności ,uśmiechu na twarzy,upragnionych dwóch kreseczek na teście a mamusiom dużo pociechy z maluszków:) buziaki kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:-) zyjecie:-P ja leze i zarax ide spac:-P zoladek mnie boli i niedobrze...chyba jestem przejedzona...od jutra dieta musze zrzucic 10kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotek zyjemy ;) naczy obie bedziemy sie odchudzac? ja mam wiecej niz 10 za duzo ale na poczatek i tyle byloby dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dziewczyny do Was dołączam!! 5kg - mój cel :) Wczoraj ćwiczyłam z Ewą Chodakowską na youtube:D może dzisiaj też się zmuszę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha ja 1.5 roku temu zzucilam ponad 20kg i tak trzyma sie waga ale chce jeszcze 10 ;-) do rozmiaru 38:-P teraz mam 40-42 to zalezy od producenta teacherka ja jestem len jei chodzi i cwiczenia...ja beda znowu na diecie dukana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×