Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Patra Ty szczęściaro! Serdeczne Gratulacje! Życzę zdrówka 🌼 Mam nadzieję,że kiedyś wrzucisz zdjęcie Michałka na nk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. juz jakiś czas nie pisałam bo postanowiłam sobie nie nakręcać się tak. No ale jak to zrobić. To pytanie chyba kazda z nas sobie zadaje. jestem z mężusiem po 3 próbie. Dziś mój 32 dc . Owulka była późno 22 dnia. tak wskazywały owutesty. Piersi bola ale to pewnie na @. Temperaturka dość wysoka jak na ten dzień cyklu 37.00 raniutko. ale pewnie zaraz spadnie. no cóż ... miałam sie nie nakręcać. Przypomne tylko że mam cykle średnio 31 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minni skoro mialas owulke 22dc to termin @ wypadnie ci 14 dni po owulce czyli 36dc. A z ta tempka to roznie.mi tez sie do 13 dnia po owulce utrzymuje wysoko a potem spada :-\ nie ma co sie nakrecac ....a sama to robie bo tak jak piszesz Minni nie da sie inaczej.co poradzic oczywiscie trzymam za ciebie kciuki za II kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minnie1987 też nad tym pracuję, żeby się zbytnio nie nakręcać, ale ciężko jak się czegoś bardzo chce. To dopiero moja druga próba, a już przy pierwszej podświadomie łudziłam się, że będę wyjątkiem i mi uda się za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jaki termomter polecacie, od następnego cyklu poza owu-testami rozpocznę pomiary temp.. Pytam bo Wy macie większe doświadczenie w tej kwestii, a muszę się zaopatrzyć w jakieś cudo i zastanawiam się czy klasyczny rtęciowy czy elektroniczny jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula.nie wiem czy kupisz jeszcze gdzies termometr rteciowy.mi sie nie udalo.bo podobno sa wycofane .ja mam elektroniczny.zwykly taki z apteki . dzisiaj u mnie 15dc i kreska na tescie juz prawie taka jak kontrolna.mysle ze jutro beda dwie takie same wiec owulka poniedzialek lub wtorek.we wtorek ide do gina bede miala tez usg wiec zobaczy czy pekl pecherzyk.od wieczora mocno boli prawa steona- bol owulacyjny.do tego sluz rozciagliwy :-D wiesiolek dziala;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq :) Od dzisiaj działaj! :) Paula ja mam elektroniczny.Najlepszy z 2 miejscami po przecinku.Na allegro ich pełno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszko witaj 👄 ja juz dzialam od soboty :P mam nadzieje ,ze dzisiaj bedzie test pozytywny..jutro ide do gina.. :) a wczoraj od wieczora bol owulacyjny niesamowity...nawet usiasc nie moglam bo bolalo ...no i sutki bolace..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnoksiezna hrabina
kobitki a jak myslicie czy w ciazy mozna zrobic operacje nosa, mam krrzywa przegrode i czekam na termin u lekarza ,bo ledwo oddycham a nie wiem czy mi sie to nie pokryje z zajsciem w ciaze? czy moze to sie jakos odbic na dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, pamiętacie mnie jeszcze? Zaczęłam wczoraj kolejny cykl starań, mąż zbadał nasionka, są ok. Ją biorę bromergon na podwyższoną prolaktyne, w środę badanie hormonów i oby było lepiej, trzymajcie kciuki slonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czapus no pewnie ze pamietamy :-) super ze wynuki m sa dobre.dzialajcie.u mnie dzis test owu.wyszedl pozytywny.wiec tez musimy dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq przez ile dni wychodzą Ci 2 kreski na teście? Z tego co tu czytam to najpierw jest jaśniejsza potem ciemniejsza kreseczka? hmmmm? U mnie zawsze jest jeden dzień kiedy są 2 kreski i na tym koniec, potem totatlnie nic, nawet żadnej ledwo widocznej kreseczki nie było :) Chyba mało mam tego hormonu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula- ja robilam testy od 11dc i wychodzily bladziochy..dopiero 15dc wyszła kreska testowa widoczna ale nie taka sama jak kontrolna.a wczoraj wyszly dwie takie same. dzisiaj na 16 ide do gina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny, Jestem tu pierwszy raz ale czytam Was od dawna. Dzis zdecydowalam sie napisac po tym jak kolejny raz nadeszla @ a razem z nia kompletny dol. Ja tez sie staram i nic..mimo ze po domku biega cudowny dwulatek i powinnam skakac z radosci ze mam chociaz jednego to jednak...i wiem tez ze 4 miesiace staran to nic w porownaniu z Waszymi problemami. Pewnie jestem na poczatku drogi a juz brakuje mi wytrwalosci i optymizmu. Dlatego poczytuje sobie Was w wolnej chwili zeby sie troche pocieszyc i wiedziec ze nie jestem sama...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj duszak :) fajnie ze dołączyłas do nas, terzeba było wczesniej pisac :) im nas wiecej tym lepiej:) razem łatwiej sie starac:) ja dzisiaj musze dzialac ostro :P sluz piekny.. tempka wczoraj 36.6 dzisiaj 36.7..wiec idzie w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy pierwszej ciazy bazowalam tylko na temperaturze i sluzie zaczelam od lutego a zaszlam w lipcu, z tym ze za pierwszym podejsciem a oberwacje prowadzilam po to zeby sie przygotowac,nauczyc mierzyc wtedy tez odstawilam tabletki. miesiecy przygotowan bylo wiecej niz samego starania sie, sama bylam w szoku ze chop siup i juz...a teraz nic. teraz nie mierze tylko kupilam testy owulacyjne i oberwuje troche sluz to wszystko. w tym momencie przy tym jak maly wstaje o roznych porach rano nie dalabym rady robic pomiarow. pamietam ze super wykresy robilam :) jak jeszcze mierzylam a ciaze wykrylam wlasnie z tempki a dopiero potem z testu, piekne czasy byly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duszak u mnie to udalo sie za pierwsxym razem bez mierzenia i obserwacji a teraz:'( misia bylam u gi.a :-D ze mna wszystko ok.pecherzyk pekl jajko uwolnione staranka koniecxnie dzis i jutro.endometrium jak to lekatz powiedzial sliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula no koniecznie :-D a jak u ciebie? ktory masz dzien cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś 20 d.c. czekam na @, a raczej na brak @. Staram się czymś zająć i nie myśleć o tym czy rośnie coś w moim brzuszku czy nie :) za 9 dni zrobię test i ani pól dnia wcześniej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq ja tez trzymam kciuki!!! za paule tez, wiem ze czekanie jest straszne i tyle rzeczy sobie czlowiek wmawia po drodze ze az wstyd mowic. U mnie dopiero 2dc jeszcze 26 dni i jeszcze mnie zalewa :( Daje sobie czas pol roku jak nic to tez ide do gina niech mierzy leczy cos robi ze mna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kochane, zapomnialam napisac jak byl temat o testach owulacyjnych. U mnie zawsze test wychodzi pozytywny przez dwa dni, no to kiedy ta owulacja jest tego pierwszego dnia w ciagu 24 h czy liczac od tego drugiego? czy stezenie lh w moczu na drugi dzien sie jeszcze utrzymuje i dlatego wychodzi pozytywny?pewnie glupie pytanie ale mnie to zastanawia. Moj mezus wychodzac dzis do pracy stwierdzil ze grubo przesadzam ze sie tak zamartwiam...jezu faceci to betony jakies czy co u licha?!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula- u mnie 18dc..wczoraj wieczorem przytulanki :) mam nadzieje ,ze cos wyjdzie z tego duszak- liczy sie od pierwszego pozytywnego testu,ze owulka nadejdzie w ciagu 24-48 godzin. chociaz tez czasem nie obczajam..u mnie np. w niedziele straszny bol owulacyjny ze nie moglam usiasc..mowilam to lekarzowi a on powiedzial ,ze wtedy uwalnialo sie jajko..no a test pozytywny wyszedl w poniedzialek..i wczoraj..dzisiaj tez zrobie owulacyjny..mam ich troche to zrobie..kupilam na allegro 10 owul.+ 5 ciazowych hehahhaha..bede miala do testowania..:P a jesli chodzi o facetow -to masz racje ,oni sa inni od nas moj np.nie chcial ze mna sie kochac w poniedzialek -bo jak twierdzi "moze cos zepsuc" bo szlam we wtorek do gina..buuu...ale pytam co zepsuc?? a on ,ze nie wie...ale lepiej przed wizyta sie nie kochgac i wz tu zrozum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×