Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

KRUSZYNKO-!!!! hellloooo co u ciebie????? jak sie czujesz? ciekawe co u sliwki? ulęgalko jak niunia?? :) silka odezwij sie :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duszak- a ty masz juz dziecko? czy to twoje pierwsze starani? a ile masz latek? jesli mozna wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisalam..ulalala..:) moze zacznij mierzyc tempke i zarejestruj sie na ovu..bedzie łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj z tym moim mierzeniem to ciezko tym razem bedzie. Jestem zapracowana, malo spie, jeszcze maly wstaje o roznych porach,raz o 6 raz o 7 wiec i ja musze z nim wstac. Dobrze mi sie mierzylo jak jeszcze nie mialam dziecka i regularnie wstawalam do pracy. Tym razem probowalam ale nie ma szans zeby wyszlo wiec zostaja mi tylko testy i sluz. Tylko skoro wychodza przez pare dni to kiedy tak naprawde jest najlepszy dzien na zaplodnienie? My z mezem ostatnio probowalismy dzien przed poztywnym testem i przez nastepne dwa dni jak byl pozytywny. Ale nie doczytalam gdzie powinnam sie zarejestowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duszak- yhy dobrze ze doczytalas :) napisala skrotem :) no mysmy tez trafiali przed testami pozytywnymi albo w dzien testu pozytywnego i d**a, teraz bylo 2 dni przed pozytywnym i dzien po no i mam zamiar dzisija jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj duszak !! Miło mi przeczytać, że ktoś ma identyczne dylematy jak ja. Testy owulacyjne przez 2 dni wychodzą pozytywne i mam przyjąć, że owulka będzie 24 do 48 po pierwszym pozytywnym. A może gdybym zrobiła 10h wcześniej pierwszy test też by wyszedł, a tego nie wiem. A przecież sama owulacja może trwać 2 dni i jak tu interpretować te testy? Też mam z tym problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra zarejestrowalam sie na ovu i zmobilizowalo mnie to do mierzenia, inaczej ta stronka nie miala by sensu w sumie. zobacze jak mi bedzie szlo z pomiarami bo jak pisalam troche nie mam jak. ciiiichooo tu, chyba zajete jestescie starankami :) jakies chorobsko przyaatakowalo mi gardlo ledwo mowie, klienci mnie nie rozumieja przez tel :( czy ma wogole sens wykupowanie abonamentu premium na ovu? jak poczytalam ta stronke to troche mnie to zdziwilo, ciekawa jestem co o tym sadzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duszak-hej:) ja jestem z doskoku ,sprzatam okna firanki itp. u mnie juz chyba po dniach plodnych ale staranka byly i przedwczoraj i wczoraj :P duszak ja jak pierwszy raz sie rejestrowalam na ovu to mialam przez 3 m-ce darmowe a teraz nie wykupuje bo drogie to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki sam jak tu, narazie nie pisalam nic na ovu tylko poczytalam niektore wpisy. Teraz przy rejestracji mam abonament tylko na miesiac :( Ale tez mysle ze lepiej ta kase wydac na testy. Noooooo ja wczoraj tez myslam okna...i teraz mowic nie moge, kaszel i telepie mnie z zimna. Takze uwazaj bo ta pogoda...podobno z pt na sob ma padac snieg...Ale moze wraz z nadejsciem ciepla i prawdziwej wiosny i u nas nadejdzie lepszy czas i rosnacy brzuszek! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duszak- mialam myc okna wczoraj ale pomyslałam ,ze lepiej nie bo mnie przewieje no i dobrze bo wieczorem raptownie zaczelam kichac i łamac mnie po kosciach.wypilam theraflu i jakos dzisiaj ok.wiec wzielam i zaczelam myc mam nadzieje ,ze nic mi nie bedzie. kurcze po tym monitoringu i serduszkowaiu w te dni jestem pelna nadziei obym potem nie plakala..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq zdrówka życzę, ale taka koszmarna pogoda, codziennie mrozik, gdzie ta wiosna? Ja staram się nie zwracać uwagi na ewentualne symptomy (albo raczej sobie ich nie wmawiać)... macie pomysł jak się od tego ustrzec, nie chcę się napalać bo będzie rozczarowanie. Jak do tego na spokojnie podejść i za 8 dni (już odliczam sic!!) mieć miłą niespodziankę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq bedzie dobrze!!! Trzymam za Ciebie mocno kciuki i wierze ze przyjdzie taki cykl ze wreszcie bedzie dobrze! A moze to bedzie juz ten cykl? :) paula wiem ze z ta cierpliwoscia jest kiepsko, sama sie nakrecalam wiele razy a za ostatnim to nawet bylam pewna ze jestem w ciazy, moj maz zreszta tez niewiadomo skad...chyba chcial mnie pocieszyc. Czulam sie tak jak przy pierwszej ciazy i wszystko potrafilam sobie wmowic. Ale wydaje mi sie ze najlepsza recepta na to jest poprostu czyms sie zajac, domem, mezem, dzieckiem, praca, nauka itd albo w wolnej chwili poczytac dobra ksiazke, pojsc do kina na zakupy cokolwiek... heh pisze tutaj takie madrosci a sama sie do nich nie stosuje...:( Ale Dziweczynki teraz ida swieta to zajecia mnostwo wiec i myslec nie bedziemy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SteniaEllena
Dziewczyny, byla któraś może ze swoim dzieckiem w Sensimed FamilyCare? Poleciła mi tę przychodnię moja koleżanka z pracy. Pracują tam jedynie lekarze z polski, więc tym łatwiej będzie mi wybrać się na taką wizytę z małą. Jakieś głosy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stenia ale nie podalas w jakim miscie wiec ci nie pomoge.u nas takiej nie ma. paula zaczynam przezywac jak ty oczekujac terminu @ buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To oczekiwanie jest dołujące... ja znowu czuję ból jak przed @. A może zawsze tak miałam tylko nie zwracałam na to uwagi?? Próbuję się czymś zająć, dziś rano przebudziłam się o 6 i zaczęły się myśli, więc zamiast sobie pospać w sobotę to wstałam... Mój mąż też się napala, ciągle powtarza, że ma nadzieję, że już we mnie kiełkuje nasze maleństwo, ciągle wypytuje cy ja już coś czuje, on się nawet koledze w pracy pochwalił, że się staramy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI WESOŁYCH POGODNYCH I SPOKOJNYCH SWIAT WIELKANOCNYCH 👄 🌻 troche zimowych bo u nas snieg wczoraj spadł... paula...rozumiem cie doskonale tez tak mam doszukuje sie objawow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również życzę wszystkim spokojnych świąt :) Zabieram się za ostatnie porządki i przygotowywanie pysznych potraw, trzeba się czymś zająć....hehehe byle do piątku (bo w pt @).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki WESOLYCH SWIAT I DUUUUUUUZOOOOO SPOKOJNYCH MYSLI!!! Ja zajeta gotowaniem i sprzataniem...i dobrze bo nie mam czasu dumac. Poza tym u mnie dopiero 5 dc wiec jeszcze tyyyle czasu :( To co napisala paula...kazda z nas to doskonale rozumie. Ja mam raz troche pozytywnych mysli a innym razem kiedy zobacze np sasiadke ktora ma dziecko w wieku mojego, jest o wiele mlodsza ode mnie i rosnie jej piekny ciazowy brzuszek to wpadam w rozpacz...doslownie w rozpacz! Wyzywam sie na mezu, nic mi sie nie chce a powinnam zajac sie praca czy nawet nauka bo odrobine sie doszkalam, od studiow juz troche minelo... doszlo do tego ze jej unikam i kiedy wychodze z domu modle sie w duchu zebym jej nie spotkala...zalosne i wstyd mi z tego powodu ale nikomu nie moge o tym powiedziec bo zwyczajnie nikt mnie nie rozumie... No i sie zdolowalam na koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wesołych Świąt wszystkim!!! Nie odzywałam się, bo jak się domyślacie nadeszła ta chwila :) Urodziła się moja cudna córeczka. Jest zdrowa, śliczna i wszyscy jesteśmy w niej zakochani po uszy. Ja miałam niestety małe perypetie zdrowotne i nieco przedłużył mi się pobyt w szpitalu, ale już jesteśmy w domu, a ja dochodzę do siebie. Pozdrawiam Was serdecznie (i postaram się nadrobić czytanie zaległych postów...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych,Wesołych Świąt życzę Wam wszystkim dziewczyny! Pozdrawiam i sciskam każdą z osobna:) ŚLIWECZKO SERDECZNE GRATULACJE!ZDRÓWKA DLA WAS,NIECH CÓRECZKA ZDROWO ROŚNIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Śliwka gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kochane dziewczynki wszystkiego najlepszego z okazji ŚWiąt!!!!!! Dużo szczęścia i miłośći!!! Spełnienia marzeń i planów!!! Pozdrawiam wszystkie!!! :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliwka super ze napisalas.wszystkiego dobrego i niech mala zdrowo rosnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petra i dla Ciebie serdeczne gratulacje!dopiero nadrobiłam pare stronek wstecz...ZDRÓWKA DLA CIEBIE I SYNUSIA!:) Dorotq słonko!udanych staranek! trzymam kciuki!oczywiście za każdą z Was!u mnie starania zawieszone i niestety myślę o założeniu wkładki domac.:(..z tabsów zrezygnowałam(za dużo tych chormonów..)i od razu lepiej sie czuję,@ miałam jakis czas temu(nawet nie liczę i staram się nie mysleć)co prawda trwała tylko 1 dzień no ale to pewnie po odstawieniu antykoncepcji z fitnesu wodnego zrezygnowałam-niestety dużo pracy i brak czasu:( jedne co dobre to wziełam sie za moje bolace plecy-miałam robiony skaner i na 22.4 skierowanie do neurochirurga takze na 99 proc.czeka mnie operacja:(no cóż starość sie zbliza...ZDRÓWKA ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM:)👄bede Was podczytywac i czekac na dobre wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×