Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

tak insulinę wstrzykuję w udo a duszności mam od początku ciąży mam nadzieje że to minie.ja dziś z humorem kiepsko dobrze że chociaż Ty go masz niewiem jakos nie chce mi się nawet z nikim gadać i pokłóciłam się z mamą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelinko, jutro będzie lepiej - nowy dzień, a z mamą szybciutko się pogodzisz :D Beziku, a kardiologa będziesz miała w moje urodziny:D Całodnioe EKG? Masz na myśli holter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelinko, owszem :D Bezik też :D tak się składa, że jesteśmy równolatkami :) Z tego co pamiętam, to jest starsza ode mnie o całe 6 dni :D - jeszcze okaże się, że w tym samym czasie zaskoczymy, albo Bezik 6 dni przede mną, wtedy byłoby zupełnie interesująco nieprawdaż? :D No i jesteśmy z tego samego regionu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wogóle zauważyłam że wszystkie przeważnie piszą tu z południa ja tylko jakiś wyjątek i z Bydgoszczy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam! Na razie czuję się dobrze, rano wizyta, więc po dam znać. Buziaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Griszanko mialas rację nowy dzień lepszy humor :-) dobrze że takie krótkie zwolnienia :-) oby tylko jak najdłużej lekarze dali ci pohorowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌻 patra witaj- gratuluje synka-widzialam go super chlopczyk-widzialam u kszewuszki jestes w znajomych :) bezik trzymam kciuki za inseminacje-musi sie udac 🌻 my jutro juz wracamy do domu :( nie chce wyjezdzac ale trzeba wracac do rzeczywistosci... wszystko mnie dzisiaj boli-tzn.kosci moje -wczoraj poszlismy na doline pieciu stawow wracajac przy wodospadzie siklawa ale pomimo bolu dzisiejszego warto bylo pojsc i zobaczyc te widoki. ja mam lek wysokosci i w pewnym momencie szlam wygieta jak sparalizowana w lewa strone trzymajac sie trawy..hehehe masakra pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Ja wlasnie wpadlam do domu z bety. Po poludniu wynik i zobaczymy jak przyrasta. Czapus, Michellinka trzymam kciuki piszcie od razu po wizycie ;) No to mamy dwie lwice, tak jak moja mama ;) Silne charakterki oj silne, na pewno dacie sobie rade! E tam Griszanka jak szlam do psychologa to mialam te wszytskie stereotypy daleko gdzies. Mysli sie wtedy o sobie a nie co powiedza inni. A ze z desperacji sie idzie, to prawda, przeciez jakby czlowiek z czyms bardzo sie nie meczyl to by nie potrzebowal terapii. A jestem pewna, Griszanka, ze terapia bardzo Ci pomoze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziku to tylko pozazdroscic takich sasiadow. U mnie ci starsi od nas zawsze pierwsi zagadaja, jestesmy nawet na ''Ty'' a ci mlodsi nie powiedza glupiego ''dzien dobry''. Maz tej sasiadeczki z dziecmi nie dosc ze nic nie powie to jeszcze ucieka ode zeby tylko nie spotkac sie na klatce. Wiem ze mlodo wygladam ale chyba nie tak jak on na 24 lata? Eh a czasami chcialabym miec z kim o dzieciach zagadac w bloku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po :) widziałam mojego dziabąga :D ostatnio był ułożony poprzecznie ale dzisiaj już główkowo. alarm odwołany wody płodowe w normie :)serduszko równiutko puka :) waży już 1,120 kg :D:D:D kopał i kopał w te usg:P wierc*pięta mały :P teraz czas na czapusia :) duszak napewno wzrasta przyzwoicie:D nie ma się czym przejmować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) dorotq jutro jeszcze nie inseminacja tylko konsultacja z lekarzem który powie co dalej , jeszcze mam dobry humor wczoraj troszku małego fikumiku ale mam nadzieje że jutro lekarz nie zepsuje mi samopoczucia , no kurde troche sie boje :( oj griszanko super by było jakby w nasze urodzinki bombelki małe się pojawiły :D michelinka a o co sie pokłuciłyście ? ja ze swoim m czasem sie kłuce przez to że niemamy dzieci , aj głupie to :( griszanko chyba to calodobowe , ale nie wiem jak to zrobią bo ja w szpitalu nie zostane, musze normalnie wszystko robić tak jak zwykle i wtedy może coś by wykryło bo w szpitalu jak bede leżeć to nie wyjdzie ,michelinka to gratulacje :D pewno samopoczucie sie polepszyło ? ❤️ :) duszak ja w sumie gadam z tymi babkami spotykamy sie czasem ale jak zaczną nawijać o dzieciach to ja sie nie odzywam bo nima o czym tylko slucham dlatego tak czekałam na sąsiadów bez dzieci no i tematy sie znalazły : o żarciu , wycieczkach modzie , dbaniu o siebie ... niby takie błache sprawy ale wtedy myśle o czym innym a nie o tym że niemamy bobo :( dobra koniec przerwy bo szef mnie udusi, miłego dzionka kobitki i wszystkiego najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, genetycznie wszystko ok. Płci nie wiem. Maluch bardzo aktywny byl hehe. Ma 69 gramów i 7cm długości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktrem78
Mam pytanie dziewczyny, czy któraś z Was moze stosowała zel przyspieszający zajście w ciąże Pre seed ? Czytałam o nim ze jest skuteczny i polecał mi go równiez mój lekarz. Czy rzeczywiście dziala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czapus, Michellinka super! Tak sie ciesze ze wszystko z malenstwami ok ;) I bardzo sie ciesze ze Michellinka u Ciebie jest lepiej i zagrozenie minelo ;) Czapus plec ja widzialam dopiero w 5 miesiacu ;) Beziku napisz jutro jak po wizycie u gina i co powiedzial, kiedy ewentualnie inseminacja. U mnie beta po 48h od ostatniej zamiast sie podwoic to jest nawet poczworna, dokladnie 806,20 ;) Uff ulzylo mi ;) Sciskam kochane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czapus aż dziwne że nie określili ci płci :O no ale może za 3-4 tyg już będziesz wiedzieć . Najistotniejsze jest to że jest zdrowe :) xxx akrem nie wiem nie stosowałam tego więc nie pomogę xxx Duszak zagrożenie w sensie wód płodowych minęło ale ta moja nieszczęsna szyjka.. no cóż czas pokaże ile mój maluszek w brzuchu wytrzyma cieszę się że beta tak ładnie podrosła a mówiłam żebyś się nie denerwowała :D:) xxx beziku niby czemu lekarz ma zepsuć ci samopoczucie? chyba powinien je jeszcze bardziej podwoić :) w końcu idziecie z nadzieją na to że się uda :) to kiedy masz urodzinki 6.08?:P moje samopoczucie jest dużo lepsze z minutą kiedy się obudziłam i na dodatek widziałam mojego bąka małego. widocznie miałam wczoraj taki dzień może mi hormony za bardzo buzowały :) a z mamą różnie.. za bardzo czasem chce ingerować w nasze życie i co powinniśmy a co nie to my chyba lepiej wiemy co dla nas jest lepsze i mieszanie się nam co my z naszymi pieniędzmi robimy :O to nasze pieniądze nasze pensje i będziemy robić z nimi co uważamy ja się im nie mieszam na co wydają a na co odkładają... mamie nie bardzo podoba się pomysł że chcemy kupić działkę ale to chyba zawiść że oni jej kupić nie mogą(chociaż jakby przycisnęli pasa a nie rozrzutnie żyli jak żyją to tą działkę też by mogli sobie kupić) i próbuje już mi ustalać jak mam postępować z moim dzieckiem... trochę chore moja mama to taki typowy opis teściowej tylko tyle że ja nie daje nam i sobie wejść na głowę i mąż też i to ją boli.całe szczęście nie mieszkamy razem bo byśmy się pozabijali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz mówił, że ok 20 tyg mozna pewnie określić, teraz to jest dużą granica błędu, lepiej później, ale pewne niech jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie nic się nie zmieniło i raczej do porodu się nie zmieni :) jedynie na porodówce małe zaskoczenie może być ale wątpię najważniejsze że badania wyszły dobrze a jaką przezierność karkową ma? nosek już też odmierzony? tzn ta kość nosowa 7 cm to już też całkiem spory bąbel teraz ma miejsca to fika jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały ma 7cm. ;) nie mam przy sobie tych pomiarów bo dziadkowie podziwiają wnuka ale jest wszystko idealnie wg lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia7856
Hej dziewczyny. Ja ma dzisiaj 23d.c, także czekam kiedy zatestować. Jedynym dziwnym objawem jest dużżżo gęstego kremowego sluzu. Co o tym myślicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia nie pomogę bo ja miałam tak długie cykle że dopiero to miałabym owulkę ale średnio przy normalnych cyklach to pewnie około 30 dnia bym testowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×