Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Pewnie tak. Wiecie może czy usg 3d lub 4d jest bezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się że tak . ja już miałam dwa razy 3 d i chciałam jeszcze iść na 4d ale nie wiem czy to jest sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia7856
michellinka a ty w którym d.c jesteś? Masz jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czapus ja przy normalnym usg tak przy okazji lekarz na chwile mi włączył 3d żeby buźkę i pisiola zobaczyć a na całym takim 3 i 4 d to nie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, też bym chciala około połowy ciąży zobaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia7856
Kobietki powiedzcie co może oznaczać duża ilośc gęstego białego śluzu dodam że jestem w 23d.c:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia7856
michellinka śluz w dni płodne jest przezroczysty i rozciągliwy a ja mam taki kremowy i gęsty jest go dużo, dodam że dziś w nocy silnie bolała mnie głowa i mnie mdliło ale nie wymiotowałam. Nie wiem ale znowu się chyba nakręcam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia nie wiem co ci poradzić .. może jakieś przesilenie albo jakiś wirus... bo jeśli ciąża to wątpię żeby odrazu takie objawy dawała 23 dc trochę szybko a kiedy miesiączkę powinnaś dostać? może poczekaj i z terminem miesiączki za testuj bo teraz hormonu na pewno będzie zbyt mało żeby test wykrył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu tak cicho ?? weekend i każda już zapomina o forum :( albo mnie aż tak się nudzi..:( brak zajęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem ;) oglądam ciągle zdjęcie mojego bąbla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czapus nie dziwię się tobie :-) ja też często zdjęcia i mam 2 filmy z usg oglądam :-) zrób sobie taką płytę na pamiątkę :-) fajna sprawa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, wczoraj wybrałam się na wycieczkę ze szwagierką i bratankiem, dlatego tu nie zaglądałam :) Wycieczka nie była daleka, bo tylko do Wrocławia, ale najważniejszą atrakcją dla młodego była podróż pociągiem. Muszę przyznać, ze dworzec po remoncie wygląda pięknie. Wszędzie piechotą, poszliśmy na rynek, obeszliśmy go do okoła chyba ze trzy razy, tam lody, obiad i znowu lody. Potem jeszcze Oławską w stronę galerii Dominikańskiej i powolutku wracaliśy na dworzec. Zrobiliśmy trochę kilometrów, nogi mi już w tyłek wchodziły.Po drodze każda fontanna i kurtyna wodna była nasza, a raczej młodego, bo gorąco niesamowicie. Dobrze, że był orzeźwiający wiaterek, to nie było duszno. Zrobiłam mnustwo zdjęć. Oderwałam się na chwilę od rzeczywistości i spałam jak dziecko. Zasnęłam na kanapie w salonie, w opakowaniu i obudziłam się rano. M nie był stanie mnie dobudzić. Nawet nie pzypuszczałam, że byłam taka zmęczona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziku, kochanie jak konsultacja - co lekarz mówił? Czekam z niecierpliwością 🌻 Mój gin na wakacjach i nie odpisuje mi na sms. Dla mnie to trochę frustrujące, ale w końcu też jest tylko człowiekiem, musi oderwać się od pracy. Może i dobrze, że nie zawraca sobie głowy pracą na urlopie, to zdrowe. Dzięki temu wróci wypoczęty, ze świeżym umysłem i na pewno mi pomoże. Buziaki dziewczynki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mialas griszanko fajny dzień. Ja na 14 idę do kosmetyczki ;) wieczorem mała imprezka rodzinna ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem już zrelaksowana i czuje się super ;) buziaki dziewczyny ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj szpachlowanie idzie pełną parą :) jutro już szlifowanko bo ładnie wszystko schnie także za tydzień malowanie na raz i może na drugi też raz zależy jak będzie schnąć.i zostaną podłogi także kochane nareszcie widzę koniec tego cholernego remontu :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki , dopiero wróciliśmy z wrocka, u mnie lipa po 3 pęcherzyki antralne tylko mam , za tydzień m ma badanie nasienia jak będzie dobre to sprubujemy inseminacji jak słabe jak teraz to in vitro , ogólnie bardzo sie dziwił że mam takie amh złe , zastanawia sie czym to jest spowodowane, mówiłam mu że na clomifen nie zareagowałam, stwierdził że obawia sie że nie zareaguje na stymulacje , w tym cyklu jak zwykle jest śliczny pęcherzyk ale co z tego ........ :( byliśmy u znajomych którzy mają 5 letniego synka i nam oznajmili że niedługo zaczynają sie starać o rodzeństwo , no cóż samo życie ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziku nie martw sie. Stymulacja nie jest konieczna, na jednym pecherzyku tez moze sie udac, wiec nawet jak nie zareagujesz na nia, to nie przekresla powodzenia. Oby nasienie bylo w porzadku. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) Ja jestem, czytam ale nie mam sily pisac. Czuje sie coraz gorzej, mdli mnie non stop, glowa peka, dzis pol nocy nie spalam. A to dopiero poczatek. Przepisalam sie na jutro do mojej gin bo akurat zwolnilo sie miejsce. Ciesze sie bo jest kilka rzeczy ktore mnie niepokoja. Beziku chyba nie moge Ci pomoc w tym temacie bo nie do konca wiem o czym piszesz. Nie orientuje sie dobrze w tych terminach medycznych, nazwach i musialabys mi napisac niezly wyklad zebym cos pojela ;) Jedyne co moge zrobic to trzymac za Ciebie kciuki! ;) Tak tez czynie i trzymam baaaaardzo mocno! Co do usg 4d. Ja bylam raz, kosztowalo ok 200zl o ile pamietam. To byl dzien moich urodzin i wtedy tez poznalismy plec. To byly najpiekniejsze urodziny w moim zyciu ;) Fajne przezycie ale drogie niestety. Buziale wszystkim, lece sie polozyc na chwilke bo moj maly JESZCZE SPI! Wykorzystam okazje. Pa ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, właśnie wróciłam ze spontanicznego weekendowego wypadu w Tatry, aż cud, że bez problemu znaleźliśmy noclegi w Zakopcu. Było, super!! Trochę wspinaczki i chwila wytchnienia od problemów dnia codziennego, od ciągłych myśli o staraniach itd... Ale same widzicie ledwo wróciłam do domu i już tu zaglądam, już wróciłam do rzeczywistości, dlatego nie mogę doczekać wyjazdu na urlop,bo wtedy na 2 tygodnie o wszystkim zapomnę....tak jak teraz przez 2,5 dnia :) dorotq widzę, że też urlopowałaś się w Taterkach :) Piątka to moja ulubiona tatrzańska dolina :) griszanka cieszę się, że miło spędziłaś czas-należało Ci się i chyba dlatego tak padłaś, bo po tych wszystkich stresach minionego tygodnia nie mogło być inaczej, a teraz wypoczęta i naładowana pozytywną energią rozpoczniesz kolejny etap!! beziku mimo wszystko trzymam kciuki... oby doszło do inseminacji.... duszak trzymaj się, dasz radę, z resztą to nie jest Twoja pierwsza ciąża....może to głupio zabrzmi,ale pewnie wszystkie tu "pozytywnie" zazdrościmy Ci tego złego samopoczucia :) michelinka, a Ty już znasz płeć,bo chyba gdzieś mi umknęła taka informacja? niunia7856, a Tobie doradzam cierpliwość, niestety objawy, które opisujesz wsytępują NAJWCZEŚNIEJ parę dni po spodziewanym terminie @. Chyba jesteś bardzo nakręcona na ciążę, z resztą jak my tu wszystkie, poczytaj kilka stron tego wątku wstecz i się przekonasz jak to jest i że nie jesteś jedną, która dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, której nie ma my to robimy nagminnie.... trzymam kciuki i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia7856 o jejku głupio napisałam wyżej, że "dostrzegamy objawy ciąży, której nie ma", nie chciałam sugerować Ci, że na pewno nie jesteś w ciąży, chodzi mi tylko o to, że na takie objawy jak opisujesz zdecydowanie za wcześnie, ale oczywiście może Wam się udało i tego Ci życzę. Musisz uzbroić się w cierpliwość i zrobić test najwcześniej w dzień spodziewanej @ czyli pewnie na kilka dni, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula- no to sie minelysmy ;-) my wczoraj o 13 wyjechalismy z Malego Cichego to nasze ulubione miejsce.az zal bylo wyjezdzac. duszak wspolczuje samopoczuciua ale to minie za jakis czas takze bedzie dobrze a ja zaczynam mierzyc tempke i jakos za tydzien owulka wiec zaczynamy :-D pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszak w pierwszej ciąży też tak się czułaś? Ja tylko czasami źle się czuję. Dziś trochę nogi opalalam hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×