Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Jagódka Ty się nie przejmuj tak bardzo:)To dopiero Wasz 4 cykl...tak jak pisałyśmy kiedyś z dziewczynami to dziecko nie tak łatwo "zrobić".Oczywiście do lekarza idź,niech Ci zrobi usg Czy tam masz wszystko w porządku:)Powiesz,że staracie się o dziecko i porozmawiaj z nim,on Cię zbada już pod tym kątem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wosk dobrze ja tez zyje zrobilam tylko polowe nozek bo juz nie mialam sily cierpilwosci z troche bolalo wiec zostawilam na inny dzien jeszcze mojego wolalam zaby mi pomógl kochany jest ze znosi te moje pomysly , ma do mnie cierpliwosc musze wam powiedziec:) a ty maya robilas elektroniczny test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silka jeszcz nie masz @ jak bedziesz u lekarza niech ci usg pierwsze zrobi moze akurat:) ciekawe jak tam ulan30 , słasica i sebza jakie u nich sytuacja sie rozwinela/:) nowe staraczki które dolaczyly dzis wiec jak macie ochote sie dopisac do naszej tabelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
Cześć, dziewczyny! przede wszystkim chciałabym pogratulować naszej Mayeczce :) Fajnie,że Tobie się udało. bardzo się cieszę mam nadzieję, że niedługo wszystkie do Ciebie dołączymy :) szkoda, że reszcie się nie udało, ale trzeba być dobrej myśli i wierzyć w to, że następnym razem się uda. ja właśnie jutro zacznę robić testy owulacyjne. wg kalendarza owulacyjnego, owulkę mam dostać w sobotę lub niedzielę, więc pomału już trzeba zaczynać działać ;) co do ulny30, to cos mi swita, że Ona pisała kilka dni temu, że zaczął się Jej @, że sobie odpuszcza, nie będzie się już nakręcać i opuszcza nasze forum, bo więcej nie chce czytać o różnych objawach i t.d.,żeby znowu się nie nakręcić. chyba z nikim nie pomyliłam.wydaje mi się, ze to jednak Ona pisała. szkoda, że zostawiła nasze forum. tak,jak i Bezik... zawsze można by było tutaj z kimś pogadać, zawsze by ktoś podtrzymał na duchu.przecież po to tu jesteśmy.no ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpka24 ja nie mam po co sie dopisywac do tabeli czekam na iui która bede miala w marcu a jak sie nie uda sprubujemy jeszcze raz w maju a staramy sie ( nie staramy sie ze tak powiem:) juz 4rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
hej dziewczynki , czytam forum cały czas ale sie nie udzielam , jestem zła , nerwowa , do tego dostałam biegunke , nie wiem co mi odbiło , dlatego wole nic nie pisać żeby czegoś nie palnąć , najchętniej to bym schowała sie do dziury i wyła cały dzień )): gratuluje kobitkom które zaszły i trzymam kciuki za starające się i życzę wam duużo wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik je odwalaj gadaj znami przynajmniej jak cos palniesz bedzie sie z czego simiac :) przywoluje cie do porzadku do zadnej dziury sie myszko nie chowaj z nami sobie pogawedz a zrobi ci sie lepiej badz dobrej mysli :) buziaczki paula tak tak pisalas juz ze do tabelki nie doaczasz ale ja mam namysli jagódke i nika89 które dzis do nas dolaczyly :) wiec szkoda ze ulana nas opuscila ale cóż moze jeszcze kiedys do nas zajrzy z dobrymi nowinami z czego jej i wszystkim dziewczynkim zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula- atak pozatym to tak jak ja starsz sie a sie nie starsz w naszej tabelce jest i miejce dla takich moze wkoncu nie bede sama tam u góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
Bezik, Małpka Ci dobrze mówi.nie ma co się chować. z nami będzie raźniej i łatwiej.więc wracaj i się nie wygłupiaj! :P nie wolno przecież tak się stresować.i biegunkę na pewno masz od tych nerwów... zaglądaj i odzywaj się do nas częściej, a zobaczysz, że będzie dobrze! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się dopiszę :) nie ma to jak rozmowa z kobitkami co mają taki sam cel :D a w ogóle to źle się czuje te mrozy mogłyby już popuścić do tego tak mi nie dobrze że spać nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące, przygotowujące się : Nick..............Wiek............Termin@.........................Miejcowość malpka24.........24................11.02.................................Irlandia Staraczki : Nick...................Cykl..........Wiek.....Termin@..........Miejscowość ciekawa.................2.............21.......2123.01..........Wielkopolska biegaczka...............2..............?........15-18.02...................... ira2013..................3.............26.......20.02...................Śląskie maya10..................5.............28.......30.01...................ireland bezikmalinowy........2...........28.........17.02..............dolnośląskie słasica....................1.............28.......28.01......warm.mazurskie ulna30....................4.............28.......28.01...............małopolska sebza.....................3.............26.......30.01................warszawa sonholindo............+2lata.........23.......9-12.02................Setubal marta2387.............1.5roku.....25.......ok.03.02................Śląskie kruszynka1990..........11..........21........19.02..................łódzkie ulęgałka..................5.............29........23.01................lubelskie silka33.................2lata...........33........21.01......................LU emachines...............2..............29.......9-10.02........śląsk/będzin taka_jedna28*..........2.............28........21.02.........Anglia/Śląskie Brzuchatki: Nick.................Szcz.Cykl........wiek..........TP............Miejscowość 0451994.............9.12.11...........31........13.09.2012............Ateny czarnulka...............1................21.............?.....................Anglia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulna30
oj wy głuptasy nie myślałam ze mnie tak zapamietałyście:), to forum jest fajne i wy wszystkie tez, przyciągacie jak magnes, Ja po prostu codziennie was czytam nieraz dwa razy dziennie, bo mnie to wciągło, WCALE WAS NIE OPÓSCIŁAM!!:) poprostu miałam sie nie wypowiadac na ten temat zeby sie nie nakręcać ale sie nie da, pisałam tak wtedy bo miałm złe dni bo dostałam @ a wtedy mam rózne humory, wiecie co ja zrobiłam kupiłam testy owulacyjne, ( a pisałam ze nic nie bede robic w tej sprawie i co) starania już prze demną , jak dobrze że wy jesteście, nawet przygarnełam psa bidulke do domu zziębnieta jacy ludzie są bez serca w takie mrozy psinke wygonić ,ona dodała mi radosci ze jesli juz mi nie wyjdzie to rodzinka i tak mi sie juz powiekszyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet się nie nastawiam bo to by było zdecydowanie za wcześnie na jakiekolwiek objawy, więc mam tylko nadzieję, że żadne choróbsko mnie nie złapie :) nie lubię być chora bo jestem wtedy nie do życia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ula kochana jestes ty psa a ja kotka dokarmiam od 3 dni:) my na naszym forum to i humorki tez znosimy wkoncu nie ma to jak baba z baba jedna druga rozumie najlepiej ale po to jest forum zeby sie wygadac i poczuc sie lepiej dziewczynki wspaniale tu jestescie wszystkie nie mozecie nas opuszczac bo ja sie do ludzi szybko przywiazuje i mi przykro bedzie jak was nie bede czytac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulna30
oj małpko jaka ty fajna niunka musisz byc, i wy wszystkie tez, naprawde fajnie jest z kims pogadac nawet przez monitor, to duzo daje, dzis tez mi sie zbierało na płacz, jakiś dołek niewiem dlaczego samo tak ( i zaraz te wspomnienia ) , ale jak otworzyłam kaffe odrazu mi przeszło :) i juz sie duzo lepiej czuje, no i mnie tez cos w grdełko szczypie zeby jeszcze sie nie okazało ze nici ze staran w tym cyklu :(, ale jestem pozytywnie nastawiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tam dziewczynki ? malpka ty sie pytalas jaki test robilam paseczkowy i plytkowy elektronicznego w tej aptece nie bylo a nie mialam jakos ochoty jechac do centrum . ale za to kupilam zelazo z kwasem foliowym . dziewczynki tez sie ciesze ze Was poznalam i moge sie wygadac o moich troskach . czasami mi sie wydaje ze jak mojemu mezowi opowiadam fakt sucha ale po jakims czasie juz go nie . tulam jak to moje dziecie mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
Ulna, jednak wróciłaś do nas :) ale fajnie! hm, a wiesz, ja kilka razy słyszałam, że jak kobieta starająca się o dziecko przygarnie jakiegoś bezpańskiego zwierzaczka, to niedługo zajdzie w ciąże. Mówię całkiem poważnie. już kilka takich historyjek czytałam... oczywiście nie chodzi o to, żeby specjalnie poszukać jakieś biedne zwierzę i przygarnąć go, tylko tak,jak to właśnie Ty zrobiłaś.przez przypadek, z dobrej woli i dobrego, wielkiego serduszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozytywne nastawienie to podstawa i połowa sukcesu :D więc nie możemy się załamywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulna30
a ... i jeszcze jedno zostaje z wami , ale jesli nie raz sie nie bede wypowiadac to nie znaczy ze was opóściłam !! a tym bardziej byc moze przez kilka dni moze mnie nie byc , bo oczywiscie starania zaczynam:), ale nadrobie zaległosci i napewno bede nabierząco, a dzis dobranoc wszystkim :)BUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspomniemnia wspomnienia fajnie jest je miec , ale zycie toczy sie dalej i wsponienia to tylko przeszlosc której juz nie zmienimy wiec trzeba patrzec w przyszlosc bo na nia czasmi w mniejszym lub czasmi wiekszym stopniu mozemy wplynac zeby potem miec co wsponinac te dobre a nwet te zle mometny w zycie wiec dziewczynki wspoinac ale to co dobre i nie dolowac sie chociaz wiem ze czasmi jest ciezko , wiecie co ja robie jak mnie lapia takie dolki wspoinam te dobre rzeczy :) i to prawda odrazu sie lepiej robi czlowiekowi jak z kims pogada nawet przez monitor i nawet lepiej ze z kims kogo sie niezna bo moze ci obiektywnie doradzic i wypowiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulna30
ira 2013 zeby twoje słow były swiete , a czytałam horoskop i tam mi pisało ze powiekszy mi sie rodzinka, lub ktos z rodziny pzryjedzie na dłuzej, ale odrazu pomysłałam o psie ze sie przygarna i to jest ta powiekszona rodzina, dziekuje wam kochane jestescie, a co do mez to fajny gosc z niego , ale tak samo wysłycha jednym uchem , a drugim wypósci to nie to samo co z kobitkami przynajmniekj w moim przypadku i staz juz tez jest bo 9 wyjdzie w sierpniu, to nie to samo co na poczatku , ale scześliwa jestem ze jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc ulna milych snów👄 maya bo mówilas ze idziesz po elektroniczny i myslalam ze kupilas i ze wiesz mniej wiecej który tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulna30
teraz juz napewno dobranoc, jutro doczytam do usłyszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz zmykam dziewczynki spijcie dobrze kolorowych snów dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie bylo ;/ ale jak 5 wyszloto raczej nie bedzie innego wyniku . zaczelam ogladac smerfy hihi. a kto pisal o wrozbach z obraczka ??? teraz jakos o tym pomyslalam .moze to ta wrozba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kotek pisalam o wrózbie , nie dacie pójsc spać:Pnie moge sie z wami rostac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×