Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

małpko to poczekaj , jeśli na tamtym wyszedł Ci 1-2 tydzień to taki zwykły niekoniecznie może Ci pokazać bo to jest wczesna ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpka i slasica gratulacje hihhi. ale sie posypalu brzuszki :) nie doczytalam i wczesniej nie pogratulaowalam . przepraszam :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma wlasnie tak jak piszesz takie ciapowate :) slonko . mi sie wydaje dzidzi rosnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
first response i nie pisze jakiej jest czukosci moze pozniej pojade z moim do centrum i kupie inny jak juz nastepny pokaze jedna to znaczy ze nie jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szyjka chyba wysoko, ale maju mnie brzuch pobolewa no może czasami jajniki pokłuja miałam nadzieje,że może ten 26 styczeń będzie szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze dzidzia rosnie bo rano moj to sie prawie poplakal, a ja teraz bede bo juz sama nie wiem co myslec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpka elektroniczne sa bardziej czule ten co ja robila Clearble wykrywa 6 dni przed @ . a robilam paseczkowy tez to na wynik czekalam 10 min. takze rozne sa testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpko taki normalny może Ci jeszcze nie pokazać drugiej keski, bo za wcześni nie martw się. kochana a może pojedź do szpitala tam na pewno robią betę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
Cześć, dziewczyny! Ja cały czas jestem z Wami. Czytam wszystko na bieżąco, tylko się nie wypowiadam. Nie jestem zbyt doświadczona w tych sprawach, żeby móc komuś coś polecić czy doradzić, a o sobie za bardzo nie mam co pisać, bo nic mi nie dolega :) teraz właśnie przeczytałam, że do grona brzuchatek dołączają się jeszcze parę dziewczyn. gratuluję wszystkim i bardzo się ciesze razem z Wami :) zawsze trzymam kciuki za tych, które się starają. mam nadzieję, że niedługo już wszyscy razem będziemy na dole tabelki :) co dotyczy mnie, to mam jakąś dziwną sytuację... 4-5 wg różnych kalendarzyków miałam mieć owulkę. ale cały czas mam sucho.żadnego śluzu.z tym,że zaczęłam brać wiesiołek, który, podobno, polepsza śluz.cały czas testy owulacyjne są negatywne.tylko wczoraj pojawiła się bladziutka druga kreseczka.nie wiem, czy to oznacza, że owulka mi się przesunęła i niedługo się zacznie, czy to już mam sobie odpuszczać ten cykl.sama nie wiem. dzisiaj zrobię kolejny test, zobaczę co mi pokaże.dobra, będę kończyć, bo strasznie się rozpisałam :) Jeszcze raz gratuluję tym, którym się udało :) za resztę trzymam kciuki ;) pozdrawiam gorąco :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegalka ja mam uczucie mokra caly czas w srodku berdziej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj już zaczęłam wierzyć ... ale nie możliwe ...zaczęłam się już nakręcać a to na pewno nie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya rano robilam clearblue z pierwszego moczu i wyszlo 1-2 tydzien od owulacji a teraz robilam first response to mam jedna kreche , ale jak wczesniej ( 3 mc0 temu robilam test ten clearblue to odrazu mi pokazal ze nie ciaza . moze i macie racje ze jeszcze za wczesnie zeby zwykly wykryl jak cos to czkam do soboty na okres , ilegalka tu w tej za*....irlandii to ze jestes w ciazt to lekaz Gp ci na slowo wierzy a potem dopiero kieruje cie do poloznej która robi ci usg i potwierdza ciaze wiec nawet jak pojade do szpitala to podejrzewam ze nic mi nie pomoga :( najgorsze jest to ze w czwartek ma leciec do polski i teraz sie boje bo niby jest nie wskazane latac w pierwszych miesiacach a dotego w piatek mam wizyte u dentysty :( i nie wiem ci robic mialam dzwonic do dentysty czy w ciazy moze mi zrobic ten zabieg co planuje ale teraz to nie wiem czy jets sens dzwonic i zawracac d*...bo jak nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana poczekaj jeszcze tak trzy cztery dni i zrób znowu. To rzeczywiście przesrane ,kochana a prywatny lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie masz specjalnej karty toi i tak placisz za wszystkie wizyty u lekarza wiec mozne powiedziec ze gp to taki lekarz oj przesrane masakra jakas ale chyba zadzwonie do dentysty i sie dowiem jak mi powie ze nie to nir lece a jak ze tak to lece i wtedy w polsce bete zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpka slonko - jezeli Ci clearblue potwierdzil to tego sie trzymaj ja robila 6 testow w tym jeden u mojego GP i wszystkie wyszly pozytywne ale ja robilam w dniu spodziewanej miesiaczki !!! nie robilam wczesniej i to jeszcze robila popoludniu dopiero to byl poniedzialek w srode robilam ranoi byl + a w piatek bylam u GP. takze zaczekaj do @ i wtedy zrob. mialam podobna sytuacje co ty z lotem przy 1 ciazy lecialam ale bralam luteine lub duphaston nie pamietam . spokojnie. tez ide do dentysty . bede miala inne znieczulenie slabsze . ulegalka slonko a ty kiedy powinnas dostac @ . czy robilas ostatnio tescik . powiedz mi czy masz szyjke wysoko ? i czy masz wewnatrz bardzo rozpulchnione ? jednym z objawow ktory mam slinotok duzo mam sliny dziewczyny . i zawroty glowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegalka ale moze u ciebie jeszcze nic nie wiadomo moze sie udalo w tym 26 dc a te bóle to wcale niemusza oznaczac @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maju okres powinnam dostać 22 stycznia ale okres mi się dużo przesunął więc i chyba owulacja dzisiaj jest 47 dc, miałam nadzieję ,że 26 styczeń będzie szczęśliwy bo wtedy był seksik , właśnie 26 "wygrzebała" śluz przezroczysty i bardzo się ciągnący. Test ostatnio robiłam 30 stycznia. Więc czekałam na @ . Od wczoraj mam takie pobolewanie brzucha i od czasu do czasu jajniki zabolą, piersi tak mocno nie bolą tylko są takie ciężkie ale to chyba normalne u mnie bo mam duże piersi. Maju , wargi sromowe mam takie rozlazłe, jak to kiedyś chylińska powiedziała rozchlapiszcze:) i są sine. Pochwa w środku jest rozpulchniona i trudno palucha włożyć, a szyjka to jest to z taką dziurką?:) jeśli tak to jest wysoko i miękka i ściany są rozplchnione jest tak jakby ciasno. Temp dzisiaj rano 37 ,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mi się wydaję ,że to właśnie @ zawsze przychodzi u mnie rozczarowanie:( jak nawet by się udało to jeszcze chyba za wcześnie na @ , ale poczekam aż się akcja rozwinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya @ mam miec w obote czyli jestem 4 dni przed wiec tak jak mowisz poczekam do soboty a w czwartek polece i zrobie bete bo watpie zeby lekaz cos wykryl w piatek , a sluz to mam taki mentny nie do konca przezroczysty i mam uczucie ze mi mokro a tam w srodku to jetstem taka rozpulchniona ale ja nie umim miezyc szyjki to co nioe powiem co do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochaniutkie:* Małpeczko gratulacje:*Jestem pewna,że brzuszek Ci urośnie:) U mnie już po starankach...zobaczymy co z tego będzie:)Ale nie nakręcam się,nie myślę o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynko nie dziekuje mam nadzieje ze mi urosnie ale to wszystko takie dziwne sama nie wiem co mam myslec chyba lapie jakiegos dola:( wiec za ciebie trzymam kciukasy zeby staranka przyniosly owocny efekt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpko jakiego doła?! przecież jesteś w ciąży! jesteś przed terminem@ i zwykły test nie musi koniecznie wyjść , a ten clearblue jest chyba dobry?! prawda? więc się ciesz kochaniutka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ulegalka bo patrze na oba testy jeden pozytywny drugi negatywny i mam metlik w glowie a ciesszyc to ja sie bede jak zobacze maluszka i lekarz mi potwierdzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki :) Ale się rozpisałyście :) i to same dobre wieści :) ale się cieszę, że grono brzuchatek się powiększa :D GRATULUJE Wam kochane:* No a u mnie nic nowego, co wejdę na fejsa albo nk to same dzieciaczki ale już się nie łamie, mi też się w końcu poszczęści :) No ale buzia to mi się dalej cieszy, że Wam się moje forumowe koleżanki udało :) oczywiście czytam Was na bieżąco, żeby nic nie przeoczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegałka przed @ szyjka jest twarda i na dole kochana a takie objawy jak ty masz to jest od 2 -8 tygodnia od zagdzieżdżenia zarodka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×