Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

ulegalko a ty lepiej sie wybierz do lekarza a moze zrób test wiem ze sie nie nastawiasz na ciaze ale róznie to bywa :) buziaczki trzymaj sie kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiem co mi się stało ale tak mnie zaczęła rwać lewa strona a później podbrzusze, że myślałam, że padnę :/ teraz już leżę w łóżeczku i jest lepiej :) oj małpeczko wszystkie tu trzymamy kciuki żebyś przywiozła nam II kreseczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje ze jeszcze zdązylam sie pozeganc z malpiszonkiem...kochana trzymam kciuki za II krechy i uważaj na siebie bedziemy czekac na Ciebie...a jak tylko sie dowiesz ze jestes w ciązy koniecznie i niezwłocznie daj Nam znac...pa buziaczki ..jesteśmy z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki jak samopoczucie ..u mnie lepiej...i bez zmian...nic sie nie dzieje ...jestem w 22dc jeszcze tylko 6 dni la la la ...albo do testowania albo do @ ...miłego dnia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! jak humorek? biegusia brak objawów to dobry znak:), trzymam kciukasy!! U mnie bez zmian brzuch na razie nie boli, wczoraj jak leżałam w łóżku to poczułam takie dwa mocne ukłucia w lewy jajnik, może nawet dzisiaj się wybiorę, ale jak po drodze dostanę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
Hej skarbeńki :) ja w nocy znou strasznie sie pociłam jak świnka , do tego strasznie mnie bolało w prawej pachwinie , miałam silne wzdęcia i nabrzmiały bok prawy a dziś rano strasznie wymiotować mi sie chciało, to chyba coś z wątrobą nie tak , boje sie że od bromoegonu sobie ją uszkodziłam :( ogólnie jeszcze te wszystkie witaminy , magnezy brałam długo , sama sobie zaszkodziłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
Ulęgałko lepiej idź do lekarza , okresu chyba nie dostaniesz cio ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
17 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
ale ja nudności mam zawsze od bromegonu, to paskudny lek jeśli chodzi o skutki uboczne ale ja go musze brać żeby obniżył prolaktyne i żebym mogła mieć dzidzie , a ja dopiero 2 miesiące go biorę także ciąża raczej niemożliwa a pozatym nie miałam dni płodnych w tym miesiącu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
ulęgałeczko ja tak łatwo w ciąże nie zajde, jestem chuda wiecznie mnie coś boli coś mi dolega, i mam te przeciwciała ANA dodatnie a one nie pozwalają zarodkowi sie utrzymać nawet jeśli uda mi sie zajść ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik nie słuchaj kusicielki ulegalki na tescik hehehhe :pulęgalka Ty kochana sama cos wymysl jak to tak długo @ nie masz...a zdarzało sie juz tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegusia no właśnie nie, miałam ale 40 cyklowy dzień ale wiecie zaczyna już chyba coś się dziać:), jeju dziewczyny jak ja bym go chciała już dostać, dawno już na niego tak nie czekałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
ciekawe czy może sie zdażyć okres taki ze 3 dni w ciąży , teoretycznie nie ale jak to jest w praktyce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam ,że tak często jest tylko to nie jest takie normalne krwawienie tylko skąpe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
ulęgałka będzie miała dzidzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
zobaczysz @ nie przyjdzie przez 9 miesięcy do ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka :) biegaczka masz racje cosik mi sie tak wydaje bedzie dzidzi hihi ulagalka zobaczysz !!!! zrob test marsz !!!!!! a ja wlasne wcinam sniadanko mala oglada bajke wiec kuknelam do Was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy to nie za wcześnie , wszędzie piszą ,żeby odczekać te 14 dni, bez sensu nie możliwe ,że owulacja się tak przesunęła to byl 35 dc na pewno nie moje kochane. A i jeszcze dzisiaj poczułam tak mokro ale tak jakby woda poleciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
oj babeczki , jak bym chciała ujrzeć niedługo te 2 piękne kreseczki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
ulęgałko wszystko jest możliwe dobrze o tym wiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to dzisiaj rano tak było, nie no bez sensu, zrobiłam 30 i był negatywny.Zobaczę do jutra jak się sprawa rozwiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Oj ja też myślę, tak jak reszta dziewczyn :) ulęgałka rób teścik bo II kreseczki pewnie będą :) trzymam &&& :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Oj ja też myślę, tak jak reszta dziewczyn :) ulęgałka rób teścik bo II kreseczki pewnie będą :) trzymam &&& :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×