Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

KANIA=i,co z ta prolaktyną?jakie jeszcze masz wyniki? gdzie jestescie dziewczyny.? napiszcie cos,pliss!dołka mam:(..moja szefowa jest w 3 mc.ciąży i nie okazuje nic,ze sie cieszy...do tego jara jak szalona i pije alkochol!i,to dużo(widze po butelkach)NORMALNIE JAK BYM NIA WSTRZĄSNEŁA!!!!!!!!!!BRR.ZERO ODPOWIEDZIALNOSCI a, w moim wieku,ja pytam na kiedy termin,odp.koniec grudnia pocz.stycznia-ja na to to super!ale prezent na swieta wspaniały!a,ona-no...niby tak ale co z sylwestrem...do tego jak na święta to dziecko urodzin nie bedzie miało porządnych i jak to!w święta rodzić...normalnie dobiła mnie dziś...Ach sorki,ze nudze ale sama siedzę.Jak dobrze,ze mam WAS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba,ze coś pomyliłam się bo mam po francusku i skrótem wyniki ale tak z tego wychodzi,jednak tez jakos moze inaczej to intepretują bo podają indywidualnie do wieku i wogóle niektóre miałam dziwne wyniki a endokrynlog mówi ze sa dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dorotq moj bierze androvit i żeń szeń i maca wproszku, ale bierze od wczoraj wiec na efektyh chyba poczekamy, u mnie chyba owu sie zbliza, szyjka wys i otwarta ale test neatywny, zobaczymy jak jutro. ale postarac sie nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silka masz glupia szefowa sorry ale potem maja pretensje do lekarzy ze dzieci chorowite, moja kuzynka jarala jak smok w ciazy i sie dziwi ze dzieciak ciagle zapalenie oskrzeli i pretensja do lekarza ze nie umie wyleczyc a jak sie okazalo to maly ma astme. ona sobie palila a teraz dziecko cierpi, wkurza mnie taka nieodpowiedzialnosc. a ta co w ciazy jest apap łyka. niby lekarz pozwolil ale chemia to chemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PETRA=pewnie!starac się nie zaszkodzi!:) co do nieodpowiedzialności innych to aż krew człowieka zalewa słysząc podobne sytuacje...Osobiscie znam parę kobiet co w ciązy paliły jedna mniej,inne wiecej...a dzieci astma!szok:( bidulki A,gdzie reszta dziewczynek..nikt ze mna nie pisze..smutno mi,tym bardziej,ze w wekend mnie znów nie będzie:( chyba ze bedę (zdychać,to z łózeczka nikt mnie nie wyciagnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie cisza na forum. pewnie wieczorkiem bedzie nas wiecej. ja tez wpadne pozniej bo ide sprzatac po obiadku i czeka mnie goooora prasowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRZEWUSZKA,gdzie jesteś?KRUSZYNKA?TYGRYSS?JESTEM PEWNA?opusciłyście nas..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzis labe,zmeczona po pracy i schizy takze mezuś mnie wyręcza:)mam nadzieje,ze ktoś z WAS się odezwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wstałam po długiej drzemce :) miałam sie dzisiaj zrelaksować a tu troche rzeczy jeszcze do ogarniecia, jade po sukienke po odbior, dopieor pozno wieczorem. Zawsze trafiam na takie szalone krawcowe i mimo, że byłam juz u niej 3 tyg. temu to i tak na ostatnia chwile do odbioru, zawsze tak mam, ale już tam trudno :) poza tym nie mam torebki, nie mialam sily polatac po miescie a poza tym wszystko co mi sie podoba, to mega drogie a to raczej nie bedzie wykorzystany zakup (juz kiecka mnie szarpnie finansowo) nie wiem chyba pojde z reklamowka jakaś ....może tesco :( :P Ja prolaktyne mam zupelnie w innych jednostkach i u mnie wyszła 18,9ng/ml a norma jest od 4,8 do 23,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silka - ja mam kuzynke, ktora niby planowala ciaze a teraz jak jest to wyglada jak meczennica, ubiera sie na czarno bo to wyszczupla, no niewolnica;/ poza tym bedzie chlopak a ona chciala dziewczynke....no i rodzi w sierpniu i musi jakos to zrobic zeby urodzic we wrzesniu bo ona nie chce dziecka z sierpnia :| po prostu od razu zaszla i nie docenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki :) ja też wlaśnie po prasowanku , tera ide se kawusi zrobić , co do prl to ja mam koło 15 ale po tabletce 20 razy większa , musze brać bromka cały czas ... będe wieczorkiem buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny zgodnie z poleceniem kupilam kwas foliowy ale niemoglam sie oporzec i kupilam tez witaminki tzn vita-miner prenatal z dha i oczywisci luteine ktora mam brac od wtorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja odpoczywam po obiedzie i jakoś mnie śpik ogarnia, a powinnam się jakoś ogarnąć i coś posprzątać, pranie zrobić i takie tam. Dzisiaj czytała taki artykuł: http://wiedza.newsweek.pl/bezplodnosc-mezczyzn--czyli-armia-mala-i-cherlawa,92920,1,1.html Polecam. Jucha, a co do wspomagaczy, to też wyczytałam, że nie ma co z tym szaleć: http://nauka.newsweek.pl/suplementy-diety-nie-lykaj-bez-sensu,92726,1,1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje trzeba uwazac ze wspomagaczami ale pani w aptece bardzo zachwalala vita-miner a na dodatek byla w ciazy i mowila ze tez go brala i tym mnie podkusila wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja uprasowala prawie wszystko, chyba nigdy tyle nie uprasowalam. bezik ja z prolaktyna mam tak samo jak Ty tylko dostalam parlodel. a jeśli chodzi o vita-miner to ja tez go mam ale nie biore bo mi bylo po nim niedobrze, mialam takie mdlosci ze moja mama mowila ze w ciazy jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak mam po witaminkach tak sie czuje jak kiedyś po pigułach anty niedobrze mi ale staram sie jeść w trakcie jakiegoś dużego posiłku to mi troszku lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja wczoraj bylam u swojej corci w przedszkolu bo miala zakonczenie klasy "0"...:):) odrazu zrobili dzien mamy i taty..kurcze az mi łzy cisneluy z radosci...:) dzisiaj idziemy na impreze...ale na krotko..potem ogladamy mecz Polska-Czechy:) narazie dzien zaczyna sie ok,wygrlalam 25zł w Kaskadzie;) heheheh..jeszcze jedna cyfra i byloby 1000zł...hihihi aha....wczoraj spaliłam tylko 5 fajek-sukces,chyba te tabsy pomagaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł kobitki :D Ale mam humorek dzis :D wczoraj sobie troszkę pobiegalismy po polach i dzis tez mamy zamiar. A wieczorkiem meczyk :D decydujące starcie naszych. Musimy wygrac w końcu: DO CZECH RAZY SZTUKA :D hehehe Nie przejmuje sie moimi wynikami bo uwazam je za dobre. za miesiac i tak ide go gina na wizyte i zobacze co mi powie.. narazie ciesze sie chwila i wreszcie latem ktoro sie zaczyna u mnie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania tak tzrymaj:):) my tez ogladamy mecz dzisiaj....tylko zastanawiamy sie czy w domu czy na imprezie co idziemy...ma byc 2500osób,boje sie ,ze mja mała nie wytrzyma krzyków;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc.ja sie dzisiaj fatalnie czuje, od kilku dni mam zaparcia a dzisiaj mam straszne zawroty głowy, nie wiem od czego, az sie boje w samochod wsiasc. kreci mi sie tak jak bym byla pijana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja dzisiaj mecz będe oglądała pomiedzy układaniem testu i ankiety do pracy mgr a nauką do egzaminu. Więc tak piąte przez dziesiąte. Ale trzymam kciuki i mam nadzieję żę wygramy:) Ten tydzień będzie masakryczny. Ale przynajmniej nie mam czasu myśleć o ciąży i testach i wszystkich innych rzeczach. Więc to chyba dobrze. Tak więc przez najbliższy tydzień za bardzo odzywać się nie będę, ale postaram się Was czytać kochane i mam nadzieję żę w końcu przeczytam jakąś radosną nowinę:D:D najlepiej by było jakby to były wiadomości pozytywne od każdej z WAS:D:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wróciłam od fryzjera i kosmetyczki, kiecka odebrana :) teraz odpoczywam z 2 godzinki i idziemy na dżampre :) patra - tez właśnie mam zaparcia i wzdecia w tym tyg., chyba musze zaczac uwazac na to co jem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) ale dziś cieplutko :) a więc dziś grillek po grillku meczyk , trzeba sie troche rozluźnić , dobrze że dziś wolne zara śmigam na balkonik poopalac sie troszku :) mocno całuje , miłego dzionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc u Was słoneczko?? u nas gorąco bylo ale pochmurnie a teraz pada. dalej mi sie w glowie kręci, okropne uczucie. Chyba w poniedzialek do lekarza pojad jak tak bedzie cały weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patra a robiłaś test ciążowy? Może Ci sie udało:D życzę Ci tego:D albo zmiana ciśnienia albo coś... Ale mam nadzieję że to to pierwsze:) Buziaki dla Was i wracam do pisania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja to bylo pierwsze co zrobilam :):) ale negatywny bo ja mam chyba dopiero owulacje tzn zbliza sie. ale ogolnie to sie przejelam dzis bo rano robilam ale byl zepsuty bo jedna kreska gruba a druga nie wyszla, tylko takie cos rozmazane i krzywe-wiec mylse ohohoh moze to cos znaczy. ale zrobilam drugi i jedna. ale śluz mam plodny wiec moze Polska gola i mąż gola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×