Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

naprawde nasze cierpienia sa nie do opisania, dzisiaj sie nasiedzialam i napatrzylam na rozne przypadki, to każda coś.... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja już po wizycie u ginekologa. Jestem załamana. Wiedziałam że te wyniki są nieprawidłowe ale nie wiedziałam że wiąże się to z wizytą w poradni chorób tarczycy. Muszę na początek zrobić usg i badanie tarczycy oraz pobranie krwi na zbadanie poziomu testosteronu. Najpierw musze zrobić te badania żeby mogła mi przepisać jakiekolwiek leki. Aha i powiedziała że raczej owulacji w tym miesiącu jeszcze nie było i że to będzie długi cykl. Dziwne bo w niedziele test ow wyszedł mi pozytywny a wtorek środa miałąm śluz rozciągliwy i przezroczysty. Ja już nic z tego nie rozumiem więc nie pozostaje mi nic innego jak na razie odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i idę odreagowac i idę na piwo. Jak wróce to zacznę pisac pracę mgr. Przynajmniej wiem że moge się teraz skupić na szkole i pracy. Buziaki dziewczynki i trzymam za Was wszystkie kciuki:D:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja bedzie dobrze.....trzymam kciuki:) Teacherka-dobrze ze masz drozne ....faktycznie my kobiety musimy sie wycierpiec Maja to fajna praca magisterska wyjdzie po tym piwku;) hehehehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherko widzisz nie było ta strasznie:) Maju u Ciebie też będzie wszystko dobrze!!! tak Tytoń mieszka obok mnie w bloku , nawet widzę jego balkon tzn jego matka teraz tam mieszka on w Polsce nie mieszka. Beziku całuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też rzuciłam palenie w ciąży i to w jeden chwili (jak zobaczyłam dwie kreski). No ale niestety po poronieniu zaczęłam od razu palić. Bezik na włosy polecam Radical w ampułkach (w aptece można kupić), naprawdę pomaga. Teacherko, super wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherko super ze wszystko dobrze, zycze powodzonka. ja chyba jednak nie mam owulacji, ani sluzu ani nic i ten test negatywny, dziwie sie czemu rano wyszedl pozytywny tylko. juz mam glupie mysly ze moze w ciazy jestem ;) ale nie mam ciazowych objawow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEACHERKA=ciesze się że jest dobrze,wycierpiałas się bidulko ale czego sie nie robi,my kobitki silne musimy byc:)wszystko bedzie ok!tylko wierzyc mocno trzeba:)MAJA=trzymam kciuki:)JAK I za WAS wszystkie :)W KOŃCU I DLA NAS ZASWIECI SŁONECZKO! MAŁPECZKO=i,jak tam samopoczucie...?jakieś objawy na @?u mnie nadal cisza,tylko wzdeta jestem jak balon(znów podjadam,surówke z kapusty kiszonej:0no i pewnie rewolucja bedzie ale co tam nie moge sie pochamować.Co do palenia też po poronieniu znów zaczełam,co prawda mało i staram się elektronicznego palić,jednak ciagnie mnie najbardziej do piwka czy drinxa:(..no chyba ze @ nie zawita to oczywiscie rezygnuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj robilam ok 15 i negatywny dzisiaj zrobilam jeden ok 11 i pozytywny a drugi ok 16 i negatywny, podejrzewam ze ten rano byl do bani, albo te testy z allero jakies zepsute są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq=dzięki za kciukaski:)a długo palisz?jak bedziesz w ciązy to rezygnujesz całkiem czy stopniowo?bo juz nie raz słyszałam że lekarze nie koniecznie doradzają by całkiem zucić...a,reszta dziewczynek?palicie?co o tym myslicie? BEZIK-jak u ciebie samopoczucie?gdzie reszta dziewczynek?brzuchatki odezwijcie się:)jak sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJA10=to juz 6 mc..?!aaa:)jak ten czas leci!super masz:)jak tak kopie to moze piłkarz wyrośnie hehhe;)moze Ty masz kontakt z resztą naszych brzuchatek?na jakimś innym topiku pewnie są...ciekawe co u nich.zdrówka życzę tobie i dzidzi!a,brzuszek juz urósł duzy?jak twoje samopoczucie?ściskam:)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petra=co do testów ,niestety nic nie doradzę jakoś nie bardzo w nie wierzę,no chyba ze ma sie @ jak w zegarku i to długi czas(mi lekarze odradzili i mój endo takze nigdy nie robiłam) BEZIKU=a,Ty juz tak długo masz problemy z włoskami?mojej kolezance kiedyś pomogła czarna rzepa(prpponowane przez dermatologa i do ciemnych włosów)ja też miałam liche i rozdwajały sie bardzo ale to jak miałam blond od jakiegos czasu zmnieniłam na ciemniejszy i szamponetkami lub henna farbuję i jest lepiej o wiele.nawet zadowolona jestem, tym bardziej że pare osób straszyło mnie ze jak biore hormony to kiepsko bedzie z kłaczkami...jakie Ty masz włoski?konsultowałas sie z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzis samotny wieczór,mojego M.wyrzuciłam do chłopaków na mecz,także lenie sie przed kompem i zaraz idę po arbuza(moge jesc non stop ostatnio,hmm dziwne)zaraz pekne ale cóz jak organizm sie domaga...?lepiej tak niz chipsy itd.czy czekolada..,zaraz zaczynaja się kuchenne rewolucje a wtedy to zawsze jestem głodna;)pózniej na TLC prosto z porodówki program(wzruszający,a ostatnio jestem jakas tkliwa)macie tak przed @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaktualizowałam swoje dane w tabelce STARACZKI Nick.................Cykl...........Wie k.......Termin@... Miejscowość Bezikmalinowy......7...........29........12.06......dolnośląskie Ulęgałka................9...........29..........?............lubelskie Silka33...............2 lata........3.........16.06........LU Kszewuszka..........6...............34.......07.07.....Śląsk Kania86................6...............26.......09.07.....podkarp/lubel Tygryss_00...........7...............21.......01.04.....wielkopolska Patra24.................2............25...........? ..........pomorskie Jestem pewna29...5............29............?..........śląskie Natii_00................6.............22..........01.04......wielkopolska Misia2889.............5.............23..........05.06......wielkopolska Małpka24..............2.............24..........11.06......ireland Maja8626..............8.............26..........30.06.....śląsk dorotq...................8..............33.........12. 07...Lublin .śliwka...................3..............37........27.06......Łódź BRZUCHATKI Nick............Szcz,Cykl......Wiek...........T.P....... Płeć.....Miejscowość Czrnulka...........1.............21...........04.10.12. .......?........Anglia Maya10............5.............28...........09.10.12.. ....syn......Ireland Słasica............1...............28...........03.10.12 .......?.......Mazury Ulna.........3..............28...........02.11 .12.......?.........małopolska Biegaczka.......2..............?............24.11.12.. ......?..........Polska Emachines......2................29...........20.10.12 .....syn........Śląsk Ewuś...............4...............28...............?. .........?..........śląskie Miax3.........1...............20...........25.12.12 ........?..........Szkocj Kamilka@........2...............29........... ........?...........dolnośląskie marta2387.......?...............25.............??..... .......??..........Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja te z robię się przed @ beksa. A przed kuchennymi rewolucjami, to zawsze muszę mieć coś ciekawego w lodówce, bo dostaje ślinotoku :) Ale dzisiaj oglądam mecz (jednym okiem, drugim obsługuję kafe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co zrobił moj mąż-to tylko jego pomysl i jestem zadowolona, dzis w pracy wszedl do neta i szukal jak poprawic jakosc nasienia, wrocil do domu z siatka pelna lekarstw. zdziwilo mnie to ze tak chetnie i sam z siebie, jestem ciekawa na jak dlugo, bo on ma generalnie słomiany zapał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co babeczki ? postanowiłam że w czasie staranek oprócz staranek musze zadbać o siebie , tak sie przejęłam tymi starankami że jak dziś spojrzalam na siebie to doszłam do wniosku że trzeba coś ze sobą zrobić no i postanowiłam że od jutra : zmieniam diete , zero słodyczy , mniej mięsa , zero fastfoodow, 2 l wody dziennie, dużo ziarenek : siemie, słonecznik dynie chce poprawić wygląd włosków i skóry, będe codziennie przed pracą ćwiczyła 20 min dziennie wzmocnie mięśnie brzuszka :) chce być ładną i zdrową mamuśką a jak narazie jestem kłębkiem nerwów a to w niczym nie pomaga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie w 100 % ja ostatnio schudlam bo miaoam duo stresow ale musze zadbac o skore wlosy i paznokcie. tylko z tym cwiczeniem pewnie mi nie wyjdzie bo jestem leniwa i nawet na parter wiedzam winda z garazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik, święte słowa! Dziewczyny, piszcie mi tu, co zrobić, żeby pozbyć się tej korby! Jakie macie sposoby na pokonanie nerwów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam ciepłą kąpiel przy ulubionej muzyce i herbatkę zieloną. ja generalnie jak chce sie wyluzowac to wsiadam w auto puszczam glosna muzyke i jade przed siebie, nad morze i do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patra, a męża to masz galantego! Mój odda swój cenny towar i na tym jego rola się kończy (a jeszcze proś go, że dziś a nie za 3 dni.. wrrrr)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo my dopiero zaczynamy :) on lubi nowosci :) a na przytulanko zawsze chetny. no tylko zeby nie przedobryl musze to kontrolowac, bo kupil zen szen selen androvit i mace. takze musze poczytaac co z czym mozna laczyc- ale z piwka do meczu to nie chce zrezygnowac i z papieroska czasami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to w sumie bardziej od tego morza to relaksuje jazda samochodem, uwielbiam jeździc i to szybko a morze to tylko cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah, dobre. Mój w sumie też lubi się zapalić do jakichś nowych tematów, ale temat ciążyto raczej bardziej moje hobby :) Wiesz, mojego tez nie trzeba było namawiać na bzykanie. Zawsze chętny, a teraz - skoro to JA mam ciśnienie, to się droczy i pogrywa niedostępnego. Pewnie taka zemsta za wszystkie moje: "nie mam ochoty" heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh msciwe te samce, moj jeszcze na to nie wpadł :) narazie jest taki czasem dzieciak jeszcze ale chyba jak kazdy, jestem ciekawa jakim bedzie ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×