Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Maja -tak w Polsce własni jest!!!! ja wczoraj bylam zapisac sie do stomatologa-....dopiero na 13 sierpnia!!!!! jak sie dowiedzialam,taka jedna dentystka tam pracuje co przyjmuje prywanie blisko mnie.jak sie okazlo jest na urlopie do wrzesnia!!!:O szok...2 miesiace na urlopie???? pytam tej w rejestracji czy prywatnie tez nie przyjmuje bo na urlopie a ona do mnie tak glupio jej sie zrobilo,ze prywatnie przyjmuje no szok ja pierdziele,ta sluzba zdrowia sama nas okrada...... pracuja w przychodniach po 3-4 godz. dziennie-ZUS za nich oplacaja - a potem ida do swoich prywatnych gabinetow zarabiac ...no MASAKRA!!! a tu idziesz i ci mowia ZE ZA DARMO PANI SIE LECZY-JAKIE KU.....A ZA DARMO??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja- ja tez tak robie szlag mnie trafia ,ze trzeba tak dlugo czekac i zapisuje sie prywatnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Cześć dziewczyny, ja wczoraj też odreagowałam alkoholem, przypomniało mi się o szampanie który kupiłam na nasza rocznicę ślubu ale jakoś nie było kiedy go wypić przez ta spóźniającą sie @ i wczoraj wypiłam z mężusiem :) od razu mam dzisiaj lepszy humor ;) Bezikmalinowy- my planujemy remont łazienki i kupujemy wannę ale z taką szybką że masz i wannę i prysznic w jednym :-) Mój mąż jest przeciwny wszystkim witaminom bo twierdzi że to i tak chemia i nie będzie sie nią faszerował... Ot taki to uparciuch :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pzrestraszylam sie dzisiaj nad ranem! wstalam siusiu i patrze a ja krwawie zywa czerwona krwia. pod prysznicem znowu to samo. nie wiem co jest. @ byla 9 dni temu... boje sie ze cos mi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a u mnie brzuch boli jak na @ i ze środka wygrzebałam brunatny śluz:(( coś mi się dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałko-u mnie 30dc byl taki sam sluz brunatny a juz 31dc dostalam @... a ktory u ciebie dzien cyklu? Kania-ojojoj...to cosik niedobrze......sama nie wiem co to moze byc,zreszta tez bym sie przestraszyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałko to moj 9dc wiec na srodcykliczne za wczesnie. a poza tym zawsze mama plamienie kolo owulacji. tylko ze to wtedy jest kilka kropli w sluzie. a teraz zywa krew jakby sie @ zaczynala. bylam wlasnie w wc i tak lekko brudzi mi papier jak sie podcieram :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie boli, rano przed praca to mialam odczucie w brzuchu jakbym miala @. teraz lekko czuje jajnik albo wydaje mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak się stresujecie, to może umówcie się na wizytę do gina? Po co się zamartwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie dziwna byla. trwala 3 dni tyle ze jeden dzien normalnie a dwa dni takie skape krwawienie- bardziej plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam pytanie do was jak lezalam wczoraj w lozku przed zasnieciem to czulam obecnosc jajnikow ale tak dziwnie jakos nie klucie tylko tak jakby wibrowanie normalnie jakbym miala komorke na wibrze wsadzana w pizame i nogi ale na wysokosci kolan z tylu mi cierply az zasnac niemoglam i dzis tez mi tak cierpna jakos tak jakbym caly czas na kuckach byla i tylko z tylu nigdy tak niemialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a do mnie przyszla @ punktualnie... ale tak sie paskudnie czuje ze szok.. slabo mi, w glowie sie kreci, tak mnie boli brzuch i wogole masakra... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juchaa, powiem Ci, że ja przestałam zwracać uwagę na takie objawy. Bo mam nieodparte wrażenie, że odkąd staram się zajść, to tak sie wczuwam w to, co się we mnie dzieje, że połowe wrażeń sobie wymyślam, a druga połowa to sa normalne rzeczy, tyle że nigdy się na nie nie zwraca uwagi. Nie mówię, że tak jest w Twoim przypadku, dzielę się tylko moimi doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie zrobiłam test owulacyjny i mam mega pozytywny!!! a wczoraj robiony wieczorem był mega negatywny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja :) I chyba dlatego nie robię tych testów. Stawiam na regularne przytulanki. Ale skoro tak ci test mówi, to do dzieła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliweczko pozytywny test to ja miałam przedwczoraj i przedprzedwczoraj , wczoraj negatywny a dzisiaj znowu pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, niezły z niego numer. Normalnie to nie lubię jak mi lekarz takie teksty wciska, ale ten jest tak śmieszny, że mu wybaczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałko nie chodzi mi o test owulacyjny. Ty rob jak najbardziej jesli masz. Ale Ty mi napisalas zebym zrobila wiec pisze ze nie warto marnowac. Śliwka niezly ten Twoj gin. tez chce takiego z poczuciem humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×