Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

zobacz na moim przykładzie, wszysto wskazuje ,że ja miałam wczesną owulację. Przez dwa dni miałam plamienia, brzuch i jajniki bolały strasznie, cycki bolą i teraz też , tylko brzuch już nie boli chyba jest po... test wczoraj pozytywny dzisiaj już negatywny, tzn kreska jest ale troszeczkę jaśniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umówie sie na wizyte ale terminy ma dopiero na początek lipca chyba że dostane do tego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne to wszystko,testu ciążowego nie robiłam i narazie nie zrobie bo wiem że i tak owulki nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejdziewczynki!ciekawe jak tam TEACHERKA. Ja zmeczona po pracy...czuje sie fatalnie...tez spuchnieta jestem(o brzuchu nie wspomnę:( tak mi wywalił!no,ale to zapewne na @ wredną:( apetyt coraz wiekszy,poza tym zero objawów...no,nic czekam...dołka mam pozdrawiam was wszystkie serdecznie,buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.ja juz po wizycie i po usg przypomne ze dzis 15 dc okazalo sie ze pecherzyk urosl ma 18.9 na 16.7 wiec podobno rozmiar ok i od dzis moge dojezdzac meza hehe od wtorku czyli od 20 dc mam brac luteine 2 razy dziennie pod jezyk jesli dostane po ok 7-8 dniach @ to lipa i mam sie kontaktowac z lekarzem jezeli nie dostane @ to mam brac caly czas zrobic test i tez sie kontaktowac z nim ale tak sie zastanawiam czy rozmiary pecherzykanie sa za male zeby zajsc i kiedy tzn po jakimczasie zrobic test jesli @ sie nie pojawi co wy na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 czerwca robiłam i jedna kreska wyszłam i byłam u niej i kazała mi czekać az @ sie pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAYA=trzymam kciuki oczywiscie,bede czekać na wiadomość po ginku:) czas coś zjeść..ECH...PA,PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może idź do innego? już sama nie wiem? Silka a Tobie się spóźnia? kiedy testujesz?:) juhaa wielkość chyba dobra ,czytałam kiedyś że pęcherzyk powinien mieć 18,20..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ULEGAŁKO=spóznia,ale ile to cięzko powiedzieć..wg.obliczeń z ovufriend dzis powinna sie @ pojawić(jako cykle ponad 32 dni)schizuje juz pomału ale testu narazie nie rbię,juz nie raz tak miałam więc poczekam spokojnie do poniedziałku,i szkoda mi juz kasy na te testy,moim zdaniem najwczesniej 2 dni po spodziewanej @ by robić,wczesniej nie ma sensu bo tylko rozczarowania... idę kąpu i do wyrka=zasypiam na siedząco...pózniej zajrzę do was a nadrobie chyba dopiero w piatek..ech,nic mi sie nie chce=najlepiej pójde przespać ten dołek...ściskam,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, tez sie martwie o teacherke, ja mam za to inny problem i licze na Wasza pomoc. Wczoraj test owu- negatywny, dzisiaj ok11.00 test owu pozytywny i to bardzo a przed chwilka znow negatywny. dlaczego tak jest? i co bedzie ta owu cy nie? szyjka dosc wysoko i lekko otwarta ale śluzu brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra,nie mam pojecia .jkies to dziwne.ja pamietam jak robilam to nawet dzien po tej mocno bordowej ,kreska nastepnego dnia byla jasna ,kurcze...dziwne jakies ja kupilam sobie Tabex...rzucam fajki...ciekawe czy cos da, sa to tabletki do lykania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silka-jakie to jest wkurzajace...to czekanie....nienawidze tego stanu....dopoki nie przyjdzie@.....czlowiek ciagle ma nadzieje az tu pewnego dnia ....przyłazi.... tzrymam kciuki zeby nie przylazla:):) wiecie ,poszlam dzisiaj zpisac sie do dentysty na NFZ....hahahah wizyte mam na 13 sierpnia....jeju..do tej pory to mi ząb calkiem sie zniszczy... cholera w 4 wypadla mi plomba...no i pewnie pojde prywatnie..i to nie chyba tylko napewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałko-wlasnie wyczytalam,ze Pan Tytoń to twoj sąsiad?? on pochodzi z twoich stron?hihihihihi....super bramkarz;)ładnie bronił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki u mnie @ powinna byc 3 dni temu dzis 26dc @ brak i test negatywny czekam az wredota przyjdzie :( a tak ok ola a skad ty jestes z zamoscia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhehe...fajnie sama z soba pisze;);) kudre minela godzina jak wzielam ta tabletke a mam zawroty glowy....i chce mi sie palic...chyba zapale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq, ja też palę. Brałam kiedyś te tabletki, ale bardzo się źle po nich czułam. Wszystkie inne środki tez wypróbowałam, ale tylko jeden uważam za skuteczny: własna silna wola... Udało mi się parę razy rzucić, ale tylko i wyłącznie jak się w sobie zaparłam. Wszystkie wspomagacze świata nie pomogą, jak nie chcesz rzucić. Ulęgałko, miałaś przytulanki w czasie tych dni z różowym śluzem? Bo to wtedy pewnie była owulacja i dni płodne. Trzymam razem z wami kciuki za badania Teacherki. Odezwij się kochana jak najszybciej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic jutro robie kolejny test i zobacze. moze za wczesnie go zrobilam? albo ten drugi byl po 3 kawach moze rozwodniony za bardzo? nie wiem. jesli chodzi o papierosy to ja polecam tabl. champix, sa na recepte i sa drogie ale sa bardzo skuteczne, maz rzucil a palil paczke dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane:* jestem padnięta ale miło mi, że myślicie o mnie więc szybko pisze :) badanie mało przyjemne.... niektóre dziewczyny prawie mdlały i wychodziły jakby je tam pobili, płakały z bólu....;/ Ja jakoś przeżyłam, bolało ale nie tak żeby nie przeżyć - nie mniej jednak mam lekką traumę, jak sobie to teraz przypominam to mam gęsią skórkę :P Na wyniki się czeka ok tygodnia, ale to na takie oficjalne, a mnie lekarz na szybko powiedział, że wszystko mam ok tzn. rozmiary wszystkiego i co najważniejsze jajowody jak najbardziej drożne, uf.... niektórym dziewczynom, tym które wychodziły prawie na czworaka, spłakane z bólu to nic nie powiedział, więc może coś było nie tak i dlatego mnie bolało mniej, a może każdy jest wytrzymały na inny ból W każdym bądź razie warto chyba zrobić takie badanie, mimo, że pobieranie krwi to to nie jest. Brrrrr..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys rzucilam jak tylko dowiedzialam sie ze jestem w ciazy:):) drugi raz bralam niquitin...przez 2 m-ce nie palilam... stwierdzialam,ze ostro biore sie za robienie dzidzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro niby mamy jechać z mężem na badanie ale chyba nie pojedziemy, bo troche wiele rzeczy się nałożyło....przede wszystkim praca, pojechalibysmy po poludniu wiec wrocilibysmy ok 22, w sobote idziemy na wesele wiec bylibysmy padnięci, a poza tym... ....możliwe, że mam dzisiaj owulację, bo jak mnie badali to podwyższona tempka, no i ogolnie to już od wczoraj cos tam czuje i tak mysle żeby może się wstrzelić....mam tam przeczyszczone wszystko więc jajeczko powinno ładnie wyjśc...ehhh nie wiem sama, nie chce mi sie za bardzo bo troche mnie brzuch boli po tym badaniu a z drugiej strony szkoda mi miesiaca.....zrobiłam test i druga kreska identyczna albo ciut jaśniejsza(minimalnie) ale to możliwe, że od picia, bo wypiłam prawie z litr coli....boże te dylematy, ale dzisiaj też pogadałam w tym szpitalu z babkami i też mają takie schizy, także to jest chyba normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze że masz jajowody drożne :) kurcze ile kobitka musi sie nacierpieć w życiu ........... ja w sobote umówiona jestem z panią zielarką ma mi zrobić miksture na włoski, strasznie wypadają i słabo rosną , brałam witaminy , wcierałam różne nalewki i brak poprawy... pozdrawiam wszystkie babeczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×