Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Patra dzis to dopiero 11 dc... krwawienie mialam 9 i 10 dnia dzisiaj narazie nie mam... zaczelam szperac w necie... malowiarygodnym zrodle informacji!!! i wyszperalam ze moze byc to krwawienie srodcykliczne. jesli w trakcie lub po podniesie mi sie temperatura znaczy sie ze to owulacja, a jesli sie nie podniesie jest to cykl bezowulacyjny... chyba ze zle zrozumialam! :) wole to pierwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam krwawienie ok 11 dc ale bardzo malutko, sama nie wiem co to. teraz chyba zbliza sie owu ale testy negatywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos tu dzisiaj pusto... Ja właśnie muszę uczyć się na egzamin. Ostatni na szczęście ale mam takiego lenia że masakra. O dzieciach i ciąży nie mam czasu myśleć...ale to chyba lepiej..A dzisiaj odpust u mnie w kościele więc o 19 idę na koncert. Zobaczę co sie będzie działo. Odpocznę chwilę:D Buziaki dla Was i życzę miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc co u was???ja wlasnie wrocilam do domku bylam nad rzeczka raba sie opalac i troche mnie zarumienilo hehe niestety jutro do pracy na rano wiec koniec sielanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu pusto...ja wróciłam już z poprawin, wybawiłam się :) teraz mnie brzuch lekko pobolewa jak na okres i kilka kropel brązowego śluzu zauważyłam;/ chyba nie dostane @ w 17dc;/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Teacherko:) wydaje mi się że magicznej liczby 309 nie przekroczymy:) fajnie że się wybawiłaś. A fajnie orkiestra grała? Z mężem chcieliśmy w prezencie ślibnym zapłacic za orkiestre. Chcą tą ktora grała u nas na slubie. My za dwa dni płaciliśmy 2800 a teraz za jeden dzień chca 2500. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche poplatałam:) mojej siostrze chcielismy w prezencie slubnym zaplacic za orkiestre ale chca teraz za 1 dzień 2500 zl. Wydaje mi sie że to już przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, co tam u Was? mam nadzieję, że po weekendzie będziemy bardziej aktywne:) u mnie ovufriend przesunął owulację na 15 dc wtedy odnotował skok temperatury, ,no i szyjka i śluz by się zgadzał. a teraz mam szyjkę nisko twardą i zamkniętą i już nic nie odczuwam, teraz tylko czekać... na @ :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc teacherko wlasnie moze to dobry znak :) Ulęgałko nie czekaj na @ !!! :) u mnie caly czas przed owulacja, wiec działamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a która z dziewczyn pierwsza testuję.? Patra ja to się nawet nie nastawiam, miałam za wczesną owulację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie 7dc... wiecie co,snilo mi sie dzisiaj ,ze sie kocham z męzem hahahaha i az sie przebudzilam...zreszta jemu tez sie to samo snilo...no i sen sie ziscil;P...ale jaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane! Nie pisałam bo jestem cały czas zabiegana :( dopiero teraz mam chwilkę,żeby Was poczytać.U mnie nic ciekawego ...dziś dopiero 10dc ale od wczoraj mam płodny sluz i dziś temperatura poszła w dół...ciekawe czy jutro jeszcze się obnizy czy już pójdzie w górę... Testów owulacyjnych nie robię bo szkoda mi kasy... Na dodatek wczoraj mieliśmy gości zrobiliśmy ognisko z kiełbaskami i kociołkiem.A dzś brzuch tak boli że szok!Cały prawie czas siedzę w łazience :( Ja już chyba nic tłustego nie mogę zjęść bo potem zaraz rewolucja...ehhhh starość nie radość :( Podczytuję sobie topic gdzie jest Miax i Nika wszystko w porządku z nimi.Dziewczyny mają założone konto na fb ale zamknięte dla osób trzecich... fajnie tak :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka-sami sie bylismy zdziwieni,ze to samo nam sie snilo:):) hahahaha...moj powiedzial,ze wytwarzam fluidy;)....zreszta u nas czest tak jest ,ze o tym samym pomyslimy w tej samej chwili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam,ze te tabletki mi pomagaja.:) wczoraj spaliłam tylko 2 fajaki... a paliłam ponad paczke....oby tak dalej ...ciesze sie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
A ja właśnie czekam na wizytę, jakoś mam stresa trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja - fajna orkiestra, to w zasadzie był zespół taki, startują w must be the music i podobno dostali się do następnego etapu więc może ich zobaczymy w tv :) dzisiaj mnie nie boli już brzuch, takie nagle to było, no myślałam, że @ dostanę....myśle, że to nic dobrego raczej nie było no i zupełnie coś innego bo ja NIGDY nie miałam plamień....może od tego badania jeszcze coś....dzisiaj już nic się nie dzieje.. Ehhhh ale się nakrzyczałam dzisiaj w pracy, dzieciaki szału dostają ;/ jeszcze 2 tyg. gardło to mi chyba siądzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasua nie denerwuj sie. Napewno wszysto bedzue dobrze. Napiszco i jak jak bedziesz po wizycie. Bedziemy czekac na relacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO DOROTKQ
możesz mi powiedzieć jakie tabletki bierzesz że są takie skuteczne??? pliis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny poplakalam sie!!! wlasnie wrociam od gina bo mnie nad ranem obudzil ostry bol w lewym jajniku i boli do tej pory. okazalo sie ze to zapalenie przydatkow jakies ognisko endometriozy. dostalam 2 antybiotyki, przeciwbolowy i przeciwgrybiczny lek... wyje! moj cykl poszed sie jebac!!! moje starania zawieszone. nic mi sie juz nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniu przytulam.... dobrze,że byłaś u lekarza... A zeby stwierdzić że się ma endometriozę potrzeba wycinków do badania...więc głowa do góry.Najważniejsze że dostałaś lekarstwo.Wyleczysz i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIORE TABLETKI TABEX- I BIORE JE OD PIATKU POPOLUDNIA DZISIAJ WZIELAM 2 TAB.I JAK NARAZIE NIE CHCE MI SIE PALIC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Kania głowa do góry! Wylecz to paskudztwo i do roboty! :p Ja dostałam tabletki dopochwowe na wywołanie okresu, gin powiedział że jeśli następna @ przyjdzie normalnie to nie mam sie czym martwić, a jeśli znowu coś sie poprzestawia to mam do niego wrócić żeby zrobić badania szczegułowe wszytkich hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania przytulam :* wiem, że pocieszania nic nie dają - ja też przepłakałam 3 dni po mojej wizycie u lekarza....bądź dzielna, wszystko będzie dobrze, pociesz się, że nie jesteś jedyna....musimy się tego trzymać i walczyć, bo będziemy mieć dziecko !! a mnie się chyba @ zbliża;/ kurcze 18dc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka oby @nie przyszła. u mnie według ovufriend dziś 35 dz.Ostatnią @miałam 15 maja MAM NADZIEJĘ ŻE NIE POJAWI SIĘ,jutro lub środę testuje(wczoraj rewolucje żoładkowe mnie dopadły,dzis juz 2 dzień prawie nic nie jem...nawet mi się nie chce co dziwne jest u mnie) pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania współczuję. Silka może Ci się udało :) u mnie 26 dc i owulka wiec działamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_0000
czesc dziewczy mam takie pytanie otoz kochałam sie 16, 17 dc i duza jest mozliwosc zajscia w ciaze?? cykl mam nieregularny ostatni trwal 28dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×