Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Mych a ja słyszałam ze dziecko przychodzi wtedy gdy wie że jestesmy na to naprawde gotowi. Mimo że czasem myślimy że to nie jest dobry czas to ono wie że damy sobie rade. Wolę tak myśleć:) U mnie 32 dc. Nadal nic... Teacherko nie przejmuj się. Niedługo zacznie się szkola i będziesz miała więcej na głowie i nie będzie takiego nacisku. Zobaczycie uda nam się:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherko to my staramy sie tyle samo o dziecko bo ja tez od grudnia... a 8 cykli bo 2 mialam bardzo dlugie... Doskonale Cie rozumiem, mnie zaczelo wszystko zloscic jakies 2 miesiace temu. A teraz to szczegolnie, bo gdybyscie zobaczyly moj wykres.... jaka idealna tempka, jak duza ilosc przytulanek... i pytanie dlaczego sie nie udalo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) u mnie 19 dc rano zrobiłanm sobie tsh prolaktyne progesteron i te moje przeciwciała paskudne i krzepliwość, mam nadzieje że wyjdzie dobrze, brzuch dziś boli jak na @ czyli niedługo przylezie, znajoma poleciła mi dobrego gina ide 4 września , może coś pomoże :) pozdrawiam i miłego dzionka życze :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! małpko wesele było udane ale brzuszka takiego ciążowego nie mam dopiero się zarysowuję:) Dziewczyny trzymam kciuki cały czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze badanka wyjda pozytywnie... bede trzymac kciuki mocno... ja bede robila prolaktyne i progesteron ale to dopiero kolo 5 wrzesnia... moze tarczyce tez zrobie chociaz tsh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dzisiaj zrobiłam test i negatywny więc czekam na @. Na weekend wyjeżdzam i wracam dopiero w czwartek więc nie będe miała czasu na myslenie o dziecku. Kurcze jak nie dostane @ do końca miesiąca to sie wkurzę. Kolejny cykl taki długi. Cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha a prl robisz po obciążeniu z metokroplamidem czy taką normalną ? wszystko nam sie ułoży musimy być cierpliwe kurcze ale to trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie robie normalna bo to moge zrobic sama... do czynnosciowej potrzebna juz wspolpraca lekarza zeby tabletke przepisal... musimy bezik po prostu bardzo mocno wierzyc... ja wiem ze nawet jak zajde to juz nie bedzie takiej niczym nie zmaconej radochy ale przeciez i tak bedzie... mam nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam metokroplamid jakby co :) uda nam sie i będziemy gawędzić o naswzych maluszkach , doradzać sobie wspierać w trudnych momentach , będzie git trzeba w to wierzyć 🌼 będe później popracować trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beziku bedzie git musi być:)Twoje podejście jest super:) Nie dziwie sie żadnej z nas że nie potrafimy o tym nie myśleć.Kobiety już takie sa!Łatwo sie mówi wyluzować.Ale bedzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie z innej beczki jakie jest dobre winko czerwone ale żeby było słodkie bo Ja nie lubie alkoholu ale chciałabym dzisiaj z mężusiem wypić?? bo piwa nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swoją pierwszą ciąze straciłam w marcu.. obumarła.. zaśniad groniasty... we wrześniu minie pół roku i ... wczoraj skończyła mi sie miesiączka i bierzemy sie do pracy:):):):):)od tego miesiaca... mieliśmy wczoraj pierwsza rocznice slubu wiec to tak na początek kolejnego roku :) małzenstwa.... i zobaczymy co z tego wyniknie... co ma być to będzie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka - bede trzymac kciuki a pewnie za miesiac dolacze:D no chyba ze zdazysz juz zaskoczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia-my ostatnio kupilismy wisniowke z brandy(chyba) w lidlu mniam...ale dobra z lodem:) kosztuje ok 15 zł....nie pomysl ,ze mam na mysli wisniowke-mozgorezpka za 5 zł:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam dzisiaj u dentysty-ale skakałam na fotelu:P dala mi 3 zastrzyki ze znieczuleniem..i nie pomoglo- kurde musiala zatruc mi nerwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq ale słodkie?:)mam lidla nie daleko to pójde:) to ale wycierpiałas...ale już masz za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo dentystka nie potrafiła porządnie cie znieczulić albo mniałaś ząbka w tragicznym stanie dorotq 🌼 a jak teraz boli? ja mam wszystkie ok, ale na górze 8 są do połowy przebite nie rosną dalej narazie, dużo ząbków do roboty macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie 8 na dole wybijaja po lewej stronie mam 3/4 zęba a po prawej pół zeba,i co jakiś czas jak sie wybija to strasznie boli, a tak to mam zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze nie koniec męczarni:P bedzie leczenie kanałowe...:( teraz nie boli ta nalewka jest slodka my ja pijemy z lodem-polecam-tylko,ze troche sie mozna nia upic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ząb nie byl w tragicznym stanie-jakis czas temu byl leczony ale z boku mi sie wyłamał i wdala sie pruchnica-no i wczesniej dala mi lekarstwo siedzialo tam 4 tyg. dzisiaj chciala wyczyscic pruchnice i to bez znieczulenia ale po pierwszym dotyku juz skakałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×