Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość Klayerka
Dziewczyny bardzo prosze o pomoc. W kwietniu odstawilam tabletki. Miesiaczke mialam 23.04, nastepna 25.05, kolejna 30.06. Czyli cykle 33-35dniowe. Od tamtej pory cisza. Wyliczylam, ze owulacje mialam ok 20 czerwca. W dniu spodziewanej miesiaczki (03.08) robilam test- negatywny. Nastepny 08.08 rowniez negatywny. Tego samego dnia bylam tez u ginekologa, ktory poprzez usg dopochwowe ciazy nie stwierdzil. 11.08 kolejny test- druga kreska blada, a drugi wykazal 1-2tydz ciazy. Wczoraj robilam beta 56 mUI/ml co wskazuje 2tydzien ciazy. Czy to w ogole jest mozliwe? Wizyte mam 31.08, ale czuje ze zwariuje do tego czasu. Piersi mnie bola, ponadto od 2dni mam goraczke 37, smarkam, kaszle. Brzuch boli troszke mniej niz jak na miesiaczke. Co to wszystko znaczy? Poronienie? Urojenie? Blagam o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klayerka wszystko jest możliwe :) Nas już nic nie zdziwi.... Gratulacje jesteś w ciąży! Beta jest wiarygodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klayerka
Kszewuszka dziekuje, tylko tak martwiac sie (mam nadzieje ze tylko na zapas), obliczylam ze powinnam byc w 7tygodniu :( i wyczytalam, ze mala beta moze tez wskazywac ze ciaza nie rozwija sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_____Miejscowo ść Bezikmalinowy______8________29_______01.08_______dolnolsk ie Ulęgałka___________9________29________?__________lubelskie Silka33____________2lata_____34_______17.08_______LU Kszewuszka_______7________34________07.09_______Śląsk Kania86___________7________26________24.08?? ____ podk./lubel. Patra24___________2________25_________?_________pomorskie Natii_00___________6________22________01.04______wielkopo lska Misia2889__________7_______23________??_______wielkopolska Małpka24__________14_______24_______28.08_______ireland< br /> Maja8626__________9________25_______??_________śląsk dorotq_____________9________33_______08.08______Lublin .śliwka____________3_________37_______27.06_______Łódź Ulka90___________11_________22_______02.07______małopolska< br /> b_a88____________1__________24_______? __________Śląsk teacherka_________8_________23_______21.08_____wielkopolska< br /> tyśka911___________1_________29_______21.07_______Łód BRZUCHATKI Nick_______Szcz,Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejsc owość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30__________3________28______03.11.12_ ------ syn Miłosz Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polska Emachines______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn____śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?______Szkocja Kamilka@______2_______29__________?____________dolnoślą skie marta2387____2lata______25_____14.01.2013____??___ Śląsk Mam nadzieję,że dobrą wkleiłam :) Cyklu nie zmieniam bo staranek nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klayerka, może przesunęła ci sie owulacja i dlatego ciąża jest młodsza. Różne rzeczy się zdarzają. Najlepiej powtórz bete po 48 godzinach, powinna wzrosnąć prawie 2 razy. To daje pojęcie, czy ciąża prawidłowo sie rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klayerka
.sliwka. czy jednak to mozliwe zeby owulacja nastapila w okolicach dnia spodziewanej miesiaczki? i po tym zadnych plamien, nic. Ale macie racje, zrobie beta w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klayerka
i dziekuje za odpowiedzi dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klayerka, nie jestem lekarzem, ale rózne dziwne rzeczy nasz organizm wyczynia. Powtórz betę i umów się do gina, niech cię zbada raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka gin konkretnie mi nie powiedzial o jakie badania chodzi pewnie hormony itd. a badanie nasienia mojego R. I ma dac jakies tabsl. na pobudzenie jajeczkowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny. Dzisiaj zgagi na szczęście już nie miałam ale za to kupę nerwów bo jestem po rozmowie z moim adwokatem, który prowadzi mi sprawe o podział majątku z byłym. Jak zwykle znowu wymyślił coś nowego, na nic sie nie zgadza i gra na zwłokę. Ręce opadają... Odwiedziła mnie koleżanka fajnie sobie porozmawiałyśmy i trochę się odprężyłam. Nie ma to jak się komuś wyżalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_____Miejscowo ść Bezikmalinowy______8________29_______01.08_______dolnolsk ie Ulęgałka___________9________29________?__________lubelskie Silka33____________2lata_____34_______17.08_______LU Kszewuszka_______7________34________07.09_______Śląsk Kania86___________7________26________24.08?? ____ podk./lubel. Patra24___________2________25_________?_________pomorskie Natii_00___________6________22________01.04______wielkopo lska Misia2889__________7_______23________??_______wielkopolska Małpka24__________14_______24_______28.08_______ireland< br /> Maja8626__________9________25_______??_________śląsk dorotq_____________10________33_______13.09______Lublin .śliwka____________3_________37_______27.06_______Łódź Ulka90___________11_________22_______02.07______małopolska< br /> b_a88____________1__________24_______? __________Śląsk teacherka_________8_________23_______21.08_____wielkopolska< br /> tyśka911___________1_________29_______21.07_______Łód BRZUCHATKI Nick_______Szcz,Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejsc owość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30__________3________28______03.11.12_ ------ syn Miłosz Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polska Emachines______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn____śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?______Szkocja Kamilka@______2_______29__________?____________dolnoślą skie marta2387____2lata______25_____14.01.2013____??___ Śląsk Mam nadzieję,że dobrą wkleiłam Cyklu nie zmieniam bo staranek nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) kszewuszka witaj:) ano znowu jedziemy na tym samym wozku;P trzeba dalej probowac.. najbardziej wkurzylam sie tym ,ze wyszedl mi taki dlugi cykl owulka 19dc a @ w 16dfl no coz pewnie czasem tak sie zdarza.. nowy cykl nadchodzi u mnie 2dc.... pozdrawiam wszytskie dziewczyny:) ja mam gosci dlatego rzadko zagladam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihiihih/...wkleilo mi sie ostatnie zdanie w tabelce -nie mojel;) sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_____Miejscowo ść Bezikmalinowy______8________29_______01.08_______dolnolsk ie Ulęgałka___________9________29________?__________lubels kie Silka33____________2lata_____34_______17.08_______LU Kszewuszka_______7________34________07.09_______Śląsk Kania86___________7________26________24.08?? ____ podk./lubel. Patra24___________2________25_________?_________pomorskie Natii_00___________6________22________01.04______wielkopo lska Misia2889__________7_______23________??_______wielkopolsk a Małpka24__________14_______24_______28.08_______ireland< br /> Maja8626__________9________25_______??_________śląsk dorotq_____________10________33_______13.09______Lublin .śliwka____________3_________37_______27.06_______Łód Ulka90___________11_________22_______02.07______małopolska< br /> b_a88____________1__________24_______? __________Śląsk teacherka_________8_________23_______21.08_____wielkopols ka< br /> tyśka911___________1_________29_______21.07_______Łód cytrus22__________10________22_______12.09________mazow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki 🖐️ u mnie bez zmian na chwilke weszlam sie z wami przywitac :) witam nowe starczki :) cytrus z kopiuj cala tabelke nie obcinaj naszych brzuchatek :) buziaki dla was sciskam was mocno kochane :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane :D ja też nie wchodze ostatnio zbyt często,bo nie mam o czym pisać. dziś 26dc, w sobotę powinna być @ nadal brak objawóa, ale nie przejmuję się tym.. za miiesiąc kolejne staranie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!i ja wpadłam Was przywitać,równiez nowe staraczki za które też trzymam kciuki! u mnie nic nowego,praca,praca i w wolnych chwilach opalanko i grilek w ogródku ,jest u nas rodzinka(do końca wakacji...)także wesoło.Poza tym chodzę na fitness i basen ale z powodu braku czasu chyba zawiesze na jakis czas.No i czekam na @(powinna przyjsć za 2 dni). Pozdrawiam WAS:)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
U mnie też nic nowego, 23dc biore przepisane przez gina tabletki anty od 17dc do 23 dc czyli dzisiaj ostatnia, cycochy bola tak że nie moge spać i czekam na @ i laparo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Na uregulowanie hormonów, niestety baaardzo mi sie rozregulowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Najbardziej jednak martwi mnie laparo, mam zrosty na lewym jajniku przez co w ogole nie mogł go odnaleźć na usg i nie ma na nim żadnych pęcherzyków. Prawy teoretycznie jest ok ale powiedział że może być niedrożny skoro mam takie zrosty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki, świętujecie dzisiaj? Ja właśnie gotuję kapuśniak i podjadam krówki :) Od paru dni chodził za mną karmel/kajmak/toffi. Jutro odbieram wyniki badan, takie ogólne z krwi i moczu. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. W poniedziałek wizyta u gina, już się nie mogę doczekać - oczywiście samych dobrych wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×