Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Hej kobietki:) Kaniu przykro mi że @ przylazła:( Dorotq Ty kiedyś pisałaś że odkąd córcia sie urodziła to sie nie zabezpieczacie?czy dopiero od 10 cykli sie staracie?robiłas badania hormonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia-tak ...od kiedy urodzila sie mała to sie nie zabezpieczalismy(zreszta nigdy tego nie robilismy:) ) i tez nie myslałam o drugim-poprostu sex byl wtedy iedy mielismy ochote dopiero od 10 cykli mysle i probuje wszystkiego-min.trafiac w te dni.. robilam tarczyce-ok progesteron -ok no i usg drog rodnych -tez ok chyba musze wyslac swego teraz na badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny musze wam sie wyzalic;( kolejny mies bedzie zmarnowany moj R wyjezdza w delegacje na 2 tyg;( mam taki podły humor jakos... była dzis u mnie sasiadka w zaawansowanej ciazy,zamiast cieszyc sie z jej szczescia to ja z zazdrosci jestem zła...ale jestem okropna:( !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrus nie przejmuj się. Mnie ostatnio same ciężarne prześladuj a w dodatku jak włączę sobie telewizor i oglądam jakiś serial to wwszystkie kurde bohaterki w ciąży. Fatum jakieś. U mnie 28 dc i @ nadal brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zazdrościłam brzuszka innym kobietom. Tak tp już niestety jest. Strasznie gorąco, u mnie teraz na termometrze 28,5 st. - 6 piętro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki :) my dziś nad wodą rano byli , potem u znajomych na grillu , oni mają córunie 4,5 miesięczną, trzymałam ją na rękach i tak mi jakoś fajnie było, śliczne dzieciątko :) rano mój m opowiadał jak widział boćka w gnieździe i do niego leciał drugi bociek a ja głupia znowu przez chwile pomyślałam o dzidzi , naiwna ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój D. przed południem wyciągnął mnie na plażę. On się pokąpał a ja tylko moczyłam nogi. Po południu pogrzebał troszkę w garażu i wieczorkiem znowu pojechaliśmy na kąpiel. Ja tylko zmoczyłam nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrus nie jesteś okropna to normalne:)nie smutaj sie Bezik napewno to dobry znak te bociany :P U mnie 13 dc od środy zaczynam brać duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrus nie chce sobie robic nadziei. Wydaje mi się że w tym cyklu nic z tego. Ale jakaś nadzieja się tli... Moze jak przez ten tydzień nie przyjdzie to w ndz za tydz zatestuje. Ale nie chce się nastawiać bo zaś będzie wielkie rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej misia-tak zostaje w srodku:) nigdy nie wychodzi:P moze mamy takiego pecha,ze omijalismy owulke .... u mnie z nia to roznie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik roznie mówia o bocianach :P Mi w maju leciał nad głowa i nic z tego nie wyszło to może dobry znak,że twojemu przeleciał :P dorotq a kiedy ostatnio bylaś u gina ? 8 lat i zostaje w środu to długo,masz w miare regularne cykle.Jak owulka sie przesunie o pare dni to tragedi nie ma gorzej przy moich cyklach bo mam długie i raz owulka jest a raz nie. Oczywiście nie strasze Cie wierze,że uda sie Wam ale idz do gina!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Dzien dobry dziewczyny! U mnie 2dc, @ pzylazła jak w zegarku ale to zasługa leków. We wtorek mam wizytę w sprawie badania drożności i ewentualnej laparo, naprawdę chciałabym mieć to już za soba i rozpoczać starania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu trzymam kcciuki. Czasami dobrze jest przejść wszystkie badania. Potem jest łatwiej. zobaczysz wszystkim nam się uda. Kurde 30 dc @ brak... mam nadzieje ze nie będe musiała na nia czekać aż tyle co w poprzednim cyklu (50 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, mnie nie było długo bo wyjechaliśmy daleko bo mieliśmy wesele dopiero wczoraj wróciłam. Kochane no odpoczynek od dwóch kreseczek był teraz mam nadzieję ,że się posypią same II kreseczki. U mnie bardzo dobrze , nawet ni czuję ,że jestem w ciąży mam nadzieję,że wszystko w porządku... do lekarza mam na początku września. A która z Was najwcześniej będzie testowała? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia-u gina bylam w grudniu powiedzial ,ze mam przebadac męza sobie usg i przyjsc z wynikami do nigo zobaczymy co ,albo przepisze mi na 3 m-ce tabsy anty. wiem ,ze mam w miare regularne cykle tylko ,ze przytulanki nie sa czeste, po 1...albo jestesmy zmeczeni (przewaznie moj) bo naprawde ciezko pracuje albo cos wypanie ,ze nie mozemy no i tak czasem jest ,ze przytulamy sie 3 razy w m-cu...a to malo chociaz,teraz jak mierez i testuje to czesciej w te dni sie przytulamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Dziekuje dziewczyny za słowa otuchy :) Maju a może zatesuj? Wiesz kiedy miałaś owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby 9. testy owulacyjne pozytywne. nie wiem czy nie za wcześnie na testy. Dopiero w sumie 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq rozumiem Cie z tymi przytulankami,mój tez cieżko pracuje(praca fizyczna) i ma jeszcze dodatkową bo Ja nie moge isc do pracy bo by nie miał kto z małym siedziec a do przedszkola sie nie dostał bo oby dwóch rodziców musi być pracujących ech:( dorotq ale ważne że przytulanki sa z miłości:):)wyślij męża do lekarza!:)chociaż oni za bardzo nie lubią chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde nic z tego nie rozumiem. Zrobiłam test owulacyjny. I pozytywny. Testowa strasznie ciemna. Duzo ciemniejsza niż ta kontrolna. 9 było to samo. NIE KUMAM tego. W takim razie i ten cykl będzie dłuuuugi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorzej ze nawet lekarze nie do konca to wszystko kumaja... nad hormonami jeszcze nie zapanpwali... tylko probuja... ja tez sie staram a wlasciwie chwilowo mamy przerwe... staralismy sie rowno rok i byly II kreseczki... niestety nie na dlugo bo 18.07 poronilam... teraz zastanawiam sie kiedy znowu zaczniemy... z rozhulanymi homonami rozumiem bo przed ciaza mialam problemy z prolaktyna a teraz organizm to istny kosmos i nic nie jest jak wczesniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki!:) wpadłam tylko się przywitać,u mnie 2 d@ wg.ovufr.1 dzień spóznienia tylko także coraz częsciej mam regularnie to i może w niedalekiej przyszłosci i my w końcu trafimy.Dorotka,mamy podobnie niestety mój M.tez zapracowany i coraz mniej czasu na przytulanki,do tego jeszcze rodzinka u nas... ZA WAS WSZYSTKIE TRZYMAM KCIUKI I NIE PUSZCZE DO PÓKI KAŻDEJ Z NAS SIĘ NIE UDA!POZDRAWIAM SERDECZNIE KAZDA Z OSOBNA ZYCZĄC MIŁEGO DZIONKA. jade na zakupki,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do MYCHA=przykro mi z powodu poronienia(tez przez to przechodziłam)kazdy lekarz radzi inaczej=jeden że 3 mc.inni 1 mc.przerwy a jeszcze inny jak najszybciej by zacząć-zależy w którym tyg.nastapiło poronienie i czy samoistne.A,wiesz jaka była przyczyna..?Robiłas TSH3,TSH4?kwiatek pa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robilam badan zadnych poki co... lekarze oczywiscie zwalaja jak zwykle na statystyki... poronilam w 5 tygodniu za pomoca tabletek... dostalam je bo beta slabo rosla i uznano ze zarodek zle sie rozwija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×