Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość dor
patik tak wszysto ok.ale ja juz mam lata za 3 tygodnie stuknke mi 34 .boje sie ze jak "bedzie" to np ok 40stki a w tym wieku to raczej nie chce miec.chyba powinnam zalozyc wkladke anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalinka- witaj:) ciamisia- super ,ze ok:0 mycha 🌼 ja od wczoraj tez popoludniu normalnie zasypiam przy telewizji ,kurcze nie wiem czemu przeciez nie jestem zmeczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca.jak tam u cie.bie?@przyszla czy czekamy na dobre wiesci:-):-)o II kreseczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca.jak tam u cie.bie?@przyszla czy czekamy na dobre wiesci:-):-)o II kreseczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq :-) i w wieku 40-stki rodzą :-) kobieta druga młodość przechodzi ;-) więc nie ma co się przerażać :-) ja mm 27 latek od czerwca jak pisałam z mężem się sstaramy aczkolwiek jesteśmy ze sobą 9 lat i przez ten okres nigdy się nie zabezpieczalam stwierdziliśmy jak będzie to ok jak nie też dobrze i kurcze tyle lat i nuc :-/ ja teraz 18.01 idę dopiero do gienia u nas takie kolejki że rejestrują na luty już :-/ a my się staramy o pierwszą dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,michellinka- to tak jak u nas:) my od kiedy urodzilam dziecko nie uzywamy zabezpieczenia czyli juz ponad 7 lat i tez nic.... ale od ponad 1,5 roku staramy sie wpasowywac w dni plodne i tez nic:( robilam i testy owul.i mierzylam temp.i bylam zarejestrowana na ovu proadzilam wykresy i nic u mnie ta owulka to raz jest w 17dc innym razem w 15 albo 19 dniu cyklu ...ehhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam wam do przekazania pozdrowienia od kszewuszki:-) jest w zakopcu . a tak wogole co sie dzieje ze nic nie piszecie.? ja tylko jak zwykle cos pisze chyba sama z soba gadam:-P ....no tak tu wiekszosc juz zaciazonych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie u mnie @nadal brak jestem chora mam katar i chrybe i czyje ze mam infekcie w gardle a co u was pozdrawiam wiecie u mnie to dziwne z ta 2 krowa bo ja mam PCOS ALE OSTATNIO SPOZNIALA MI SIE TYLKO 3 DNI WIEDZ NIEWIEM NIE MYSLE O TYM CO MA BYC TO BEDZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Pisalam wczesniej.. Byłam na becie hcg w czwartek .. wynik 52,68.. Do poniedzialku musze wytrzymac na powtórkę i wieczorna wizyte u ginekologa.. brrr... mam nadzieje ze bedzie wio ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) dorotq - właśnie zauważyłam, że mało osób się udziela na forum, ja sama staram się ograniczyć...kiepsko mi to wychodzi...mam już takiego doła że szkoda gadać:( zaraz mija rok naszych starań :( zaczynam się porządnie denerwować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej teacherko:-) ja juz nie licze ile sie staramy bedzie niedlugo chyba 2 lata. u mnie dzisiaj 27dc @powinna byc pojutrze czekam na nia bi wiem ze przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś z kolei byłam na pogotowiu.. Dostalam luteinę i duphaston.. Cienkie endometrium 5 mm :( i torbiel krwotoczna 4 cm.. Mam sie przygotowac na najgorsze.. Dlaczego??? Jutro mam powtórzyc bete i znow lekarz.. Jak myslicie? uda sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kumiko, strasznie mi przykro. Trzymam kciuki, żeby wszystko skończyło się jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kumiko trzyam kciuki. sliwka a jak ty sie czujesz? jak dzidzia? misia a u ciebie? ulegalko ciamisia a u was? oczekujaca przyszla@? u mnie jutro 28dc i czuje ze @ sie zbliza.jajnik.zaczyna pobolewac. smialam sie dzisiaj sama z siebie bo rano przy sniadaniu mialam chyba jakis tik nerwowy w macicy hehe tak mi pulsowalo chyba z 10 min .dzine uczucie. tak sie ciesze ze w tym cyklu nie mam spinki i nie nakrecam sie ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kumiko trzyam kciuki. sliwka a jak ty sie czujesz? jak dzidzia? misia a u ciebie? ulegalko ciamisia a u was? oczekujaca przyszla@? u mnie jutro 28dc i czuje ze @ sie zbliza.jajnik.zaczyna pobolewac. smialam sie dzisiaj sama z siebie bo rano przy sniadaniu mialam chyba jakis tik nerwowy w macicy hehe tak mi pulsowalo chyba z 10 min .dzine uczucie. tak sie ciesze ze w tym cyklu nie mam spinki i nie nakrecam sie ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patik
hej dziewczyny:) u mnie @ nadal nie ma.... już próbowałam wszystkiego;( nawet gorące kąpiele na wywołanie, ale dalej nic eh... chyba musze sie uzbroić w cierpliwość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki :) Pozdrawiam nowe koleżanki :) Ja wczoraj wróciłam... Zakopane zimą jest przepiękne!!! Najfajniejszy był kulig z pochodniami...sniegu duzo temperatura -15. Bajka :) Poczytam Was jak trochę ogarnę chałupe... :P U mnie znowu przykra wiadomość ojciec mojego teścia dzisiaj zmarł... 2 pogrzeby w ciągu niecałych 3 miesięcy.Dziadek już chorował i mia l 92 lata.Na pogrzeb ja nie jadę tylko mąż z teściową bo to za Warszawę. U mnie od dzisiaj dni płodne,śluz rozciągliwy jak nigdy...skoku temperatury jeszcze nie było...modle się żeby by jutroł bo w srodę mąż wyjeżdża.Zostało mi na przytulanki dzisiaj i jutro...a potem w czwartek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim kszewuszko- czyli wyjazd sie udal:) fajnie:) no kurcze to dzialaj dzialaj:) jak ten czas szybko leci dopiero co mialas @ u mnie dzisiaj 28dc i czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszeuszko- wiesz jakos mi to obojetne... chyba pierwszy raz od kiedy sie staramy... nawet nie mysle o kupowaniu testu bo wiem ze bylaby 1 kreska a tobie zycze zebys zrobila test wswieta i wyszly ci II kreseczki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem kochana ,ze tez mi zyczysz:) wszytskie tu sobie zawsze zyczylysmy II kreseczek:) mnie wczoraj jajniki w nocy bolaly do tego piersi... kszewuszko- napisalam do ciebie na gg.. kurcze ale u nas zimno i mrozno...a ja jestem ta senna ze cos oktropnego normalnie oczy mi sie zamykaja a tu zaraz po dziecko trzeba isc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane dziewczynki:)i nowe również:)KRZEWUSZKO=SUPER,że wyjazd sie udał:)czekam na fotki;)z pieknych gór:)I NA WIADOMOSC O POZYTYWNYM TEŚCIE!DOROTQ=KURCZE..powiemtylko.. że=to nie raz dobrze ze tak bez spinki:)u mnie też(z wiadomych wzgledów..)ale szczerze to naprawdę pierwszy raz od dłuzszego czasu-w końcu mam luz(w głowie)nie mysląc o ciaży..pewnie to głupio zabrzmi,ale taka jest prawda:(jedynie czym sie martwie to nadal brak @,a juz powinna być!najciekawsze,ze piersi mnie bolą od 3 dni i swedzą:0!dziwne...nie pamietam juz kiedy tak miałam...buziaki dla WAS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZEKUJĄCA?jak się czujesz?🌼KUMIKO?co u Ciebie?co lekarze mówia?🌼 gdzie reszta staraczek?ULĘGAŁKO!co u Ciebie KOCHANA?za miesiąc(od wczoraj)stuknie roczek od kąd załozyłaś topik:){nasz temat}jesli mozna tak nazwać!szok jak czas leci... CIAMISIA miałaś piękny prezent od mikołaja:) teraz czas na resztę Was dziewczynki!jak zawsze TRZYMAM KCIUKI ZA KAŻDĄ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszka wlasnie ja tez vzekam na fotki:-) silka ano jakos fajnie ze psychika nie obciaxona mysla o jednym.hehe czekam spokojnie na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRZEWUSZKO=przykro że takie wiesci o pogrzebie..:(..u mnie niestety też w tym roku parę osób odeszło..co prawda nie z bliskiej rodziny ale bliscy ludzie:( i niedługo nastepny pogrzeb,wczoraj sie dowiedziałam ze przyjaciółki tata umiera:( także dołek...ach to życieNo i znów sie rozpisuje...ale komu MI NAJLEPIEJ jak nie Wam się wygadać=DZIEKUJĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×