Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

rano lekko plamilam wiec poszlam na kontrole... niestety zle sie skonczyla... jutro szpital...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha, nawet nie wiem co napisać, łzy mam w oczach jak to zobaczyłam... bądź silna...współczuję Ci całym sercem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubie tego ogladac:-) nic. nie ma w tej tv.. kurcze jaka ja jestem zmeczona tylko nie wiem po czym nie mogr sie doczekac tej powalonej @ jak ja jej nienawidze nie lubie latac w podpaskach albo tampo.i myslec czy nie przecieklo:-\ hehehe nowosc powiedzialam pewnie tez jej nienawidzicie jfk i ja:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem :-) kurcze nie mogę zasnąć wierce się i wierce :-) jajniki kłuja a to dopoero 24 dc jutro 25 dc a do @ jeszcze z 10-12 dni. Myszko bardzo mi przykro :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq zgadza sie nic nie ma w tv. Dlatego ja wolę poleżeć już w lóżeczku i poszperac w telefonie w internecie :-) przylączam się do klubu nienawidzących okresu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik przeważnie tak jest :-/ jak się nie chce to jest. a jak przychodzi ten moment to niestety można na głowie stanąć cudawianki odstawiac i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michelinka hehehe ja tez leze w lozku z telefonem i buszuje po necie:-P ale ide juz spac bo rano z dziecko idzie na 8 do szkoly ahhh jak ja nie lubie rano wstawac:-[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też 6.20 pobudka do pracy na 8 i tylko co chwilę na czuwanie budzik ustawiam bo nie mogę wstać hehe najgorszy jest poprostu mój mąż który nie daje mi zasnąć bo nie miłosiernie chrapie ja jakoś przywyklam ale współczuję sąsiadom :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
; STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@___Miejscowos c Bezikmalinowy_____14________29______25.12______dolnoslas kie Silka33___________2lata______34_______07.10______LU Kszewuszka_______10________34_______26.12______Śląsk Kania86__________10________26_______21.11______podk./lubel.< br /Natii_00___________6________22________01.04_____wielkopo lska Misia2889_________8________23_________??_______wielkopol ska Małpka24________17________24________21.11______ireland dorotq___________13_______33________13.12______Lublin b_a88___________1_________24_________? _______Śląsk teacherka________12________23_______5.01______wielko p tyśka911_________2________29________16.08______Łódz cytrus22__________10________22_______12.09___mazow JUDIT____________??________?? Michellinka ______6__________27_______18.11______kuj-pom ______16.10_____??? BRZUCHATKI Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejsco wość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30________3________28______03.11.12__syn(Miłosz)____ Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polsk a Emachines_____2________29______20.10.12__syn_____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn_____śląskie Kamilka@______2_______29__________?____________dolnoślą ski e marta2387____2lata______25______14.01.2013____??__Śląsk .śliwka________3________37_______10.03.13________Łódz< br /> ulęgałka_______9________29_______09.03.2013__??___lube lskie Ulka90________12_______22_______11.04.2013__??__małopols ka Maja 8626_____9________26_______05.06.2013__??__śląskie Patra24_______3_____25_______18.03.2012_syn(Michał)p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Mycha tak bardzo mi przykro...nawet nie wiem co napisać:( Dziś rano o 7 wstałam i nie mogłam wytrzymać tak bardzo chciało mi się siku:P No ale przecież musiałam tempke zmierzyć:)No i dziś 34 dc a temp. 37,2:D Wstawać śpiochy!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellllo.... ja juz zaprowadzilam mala do szkoly pije kawke i czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ja już wstałam, mycha myślę dzisiaj o Tobie, trzymaj się w szpitalu! Kruszynko to bardzo dobrze, możesz śmiało testować:) czy jeszcze bronisz się przed tym? wyniku i tak nie zmienisz a na pewno będą II kreski, więc zakładaj łyżwy i śmigaj po test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq Ty też rób test!! nie czekajcie dziewczyny na testowanie, lepiej zrobić go wcześniej, jak jesteście w ciąży to trzeba brać witaminy i trzeba być pod kontrolą lekarza więc nie czekajcie z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×