Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Hej dziewczyny :) jestem tutaj nowa i mam nadzieje,że mi pomożecie. A więc zacznę od tego ,że współżyłam z 20.02 na 21 bo to się działo w nocy (11 dc), 24.02 (14dc) prawdopodobnie miałam owulacje, bolały mnie tak jajniki że nic nie pomagało (a właściwie jeden jajnik ). Ogólnie długoś cyklu mam 28-30. Dzisiaj mam 23 dc i od wczoraj strasznie nasilił mi sie ból jajników, ale to nie był taki ból jak przed miesiączką tylko taki inny wrecz powiem dziwny, taki przerywany ze pobolalo i za pare minut przestawał i tak w kolko. Ogólnie miesiaczke powinnam dostac 11.03 wiec tak sie zastanawiam bo jak na mnie to strasznie wczesnie mnie bolec zaczely na @ zawsze bolaly dzien przed spodziewana @. Ogolnie dodam ze od tego dnia prawdopodobnie owulacji, pierwszy raz w zyciu strasznie swedziały mnie sutki i nie moglam sie ich dotknac(teraz sie troche uspokoiły, ale bola nadal), bol jajników tak naprawde tez mi towarzyszy codziennie od tego dnia ale to delikatne kucie wiec nie zwracałam na to uwagi. Temperatura cały czas mi sie utrzymuje powyżej 37 stopni (10 dzień), śluz mam rożny raz koloru mleka, raz bezbarwny, i ogolnie strasznie mi mokro jest. Prosze powiedzcie co wy o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq jestem u Was często i Was poczytuję. u nas ok wchodzimy w 39 tc i czekamy na poród. jest mi troche ciezko ale juz sie nie moge doczekac. pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra- to ju 39tc?? :O jak ten czas leci...ulalalal..ja myslałam ,ze ty masz termin na kwiecien;) no to powodzenia i spokojnego porodu ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hoj słoneczka, u nas nadal lipa, m ma dalej rzut bierze sterydy, żebyśmy mogli sie starać musi przerwać stosowanie azatiopriny i trzeba odczekać pare miesięcy, ale jak odstawi to jest możliwość że choroba nie ustapi więc lipa na maxa :( pozdrawiam wszystkie kobietki, życze ukochanych skarbów ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beziku nie lam sie teraz najwazniejszy jest m i sama to wiesz ale wierze w to ze Twoja cierpliwosc zostanie w koncu nagrodzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej paula testowalas? ja tak.negatywny:-( dzisiaj 26dc wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane:) Dawno nic nie pisałam.Ale odpoczywam od forum:) Chciałam napisać,że u mnie wszystko w porządku.Dzidzia waży 180 g i jest dziewczynką!:)Jestem w 17 tc.Jakoś ten czas bardzo szybko leci:* Życzę Wam powodzenia!Beziku i Dorotq całuję Was:* A jak tam Ulęgałka i Śliwka?Chyba już końcówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sloneczka. Kruszynko, cudownie bedziesz miala coreczke. Ty juz prawie na polmetku... rzeczywiscie zlecialo... U mnie dzisiaj sadna sroda. Tescik negatywny, ale @ nadal nie ma i poki co nic nie wskazuje na to zeby miala sie pojawic... Tylko cycki mnie bola Musze sobie wyznaczyc kolejny termin testowanka. Nakrecam sie juz. Jak myslicie kiedy sprobowac znowu? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U Mnie 21 tc:) Kruszynka gratuluje:)Będzie córeczka tak jak u Mnie:) Griszanka zatestuj za dwa dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dolaczam sie do watku, planuje zajsc w ciaze w tym roku. Dzisiaj bylam porobic sobie badania u ginekologa, miesiac temu odstawilam tabletki. Jestem strasznie podekscytowana :D Problem tylko w tym, ze moja ginekolog powiedziala ,ze powinnam sie zaczac juz teraz starac a ja chcialam zajsc w ciaze w wakacje, bo planuje to na rowni ze studiami tzn.urodzic tak przed przyszlymi wakacjami, odchowac do pazdziernika i pozniej na ostatnie polrocze podrzucac dziadkom na zjazdy weekendowe co 2tygodnie... Mam 26lat tabletki biore od 17roku zycia ,mam nieregularny okres (dlatego ciagle bralam tabletki) i to wlasnie przez ten okres powinnam zaczac juz teraz ,bo pozniej moge miec problemy podobno ;/ mowila,ze powinno sie poczekac 3ms po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych, ale w moim przypadku nie powinnam czekac...co o tym wszystkim myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dorotq oczywiśćie, że testowałam - nie wytrzymałam i niestety negatywny... :( Ale jeszcze mam 2 dni do @ więc zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griszankaanka proponuję Ci poczekać 2 dni i jeśli nie dostaniesz @ to rozwiąż pozytywnie test :) Może będzie to najlepszy prezent na Dzień Kobiet !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka witaj👄 wow to juz prawie 4 mc:-) griszanka poczekaj i zatestuj raz jeszcze:-) paula wiec czekamy dalej;-) u mnie 27dc i temoka pidniosla sie na 37.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Griszankaanka tulam :( Beziku 👄 Kruszynko jeszcze raz gratulacje! Ciekawe co u naszej ulegałki i sliwki? U mnie już po owulacji...w sobotę zaczynam brać duphaston... Tylko jedna chwila witam :) Ja bym się zaczęła starać od zaraz.Bo życie pisze różne scenariusze... Zerknij sobie do naszej tabelki to będziesz wiedziała o co mi chodzi echhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowilam ,ze poczekam i od czerwca zaczne sie starac...kochane powiedzcie mi czy moge juz zaczac brac kwas foliowy i wit.D3 ? Ginekolog powiedziala zebym kupila Folio a nie zadnej innej firmy, bo ma jod dodatkowo. wiem,ze moze wydac sie to glupie ,ale z Partnerem od lat marzymy o corce i tak sie zastanawiam czy ten jod nie bedzie wspieral poczecia chlopca...druga sprawa to wiem ,ze zeby miec wieksze szanse na dziewczynke to trzeba wspolzyc 2-3 dni przed owulacja a ja mam nieregularny okres :( nie wiem co moge jeszcze zrobic by przygotowac sie do ciazy jak najlepiej,doradzicie cos? pozdrawiam wszystkie starajace sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jedna chwila ja kwas foliowy biorę już 1,5 roku.Co do jodu i witaminy d3 to nie mam pojęcia.Jak masz cykle nieregularne to mierz temperaturę i rób testy owulacyjne.Jest taka fajna stronka www.ovufriend.pl dla mnie pomocna.My się tu tyle miesięcy staramy,że nam to obojętne czy chłopiec czy dziewczynka.Byle całe i zdrowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpaka24
http://www.plecdzieckaplanowanie.az.pl/kalendarz_chinski_plec_dziecka.htm http://www.ciazowy.pl/kalkulator,plci-dziecka.html http://www.pregnancyandbaby.com/pregnancy/articles/945291/chinese-conception-gender-chart-age-32-45 taka jenda tu masz pare kulatorow płci podobno sie sparwdza pozdrawiam i zycze udanych staran > Hej 🖐️ u mnie bez zmian ola i sliwaka tzrymaja w niecierpliwosci a ja codziennie do was zagladam :D buziaki kochane sciskam was kazda z osobna :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.plecdzieckaplanowanie.az.pl/kalendarz_chinski_plec_dziecka.htm http://www.ciazowy.pl/kalkulator,plci-dziecka.html http://www.pregnancyandbaby.com/pregnancy/articles/945291/chinese-conception-gender-chart-age-32-45 taka jenda tu masz pare kulatorow płci podobno sie sparwdza pozdrawiam i zycze udanych staran > Hej 🖐️ u mnie bez zmian ola i sliwaka tzrymaja w niecierpliwosci a ja codziennie do was zagladam :D buziaki kochane sciskam was kazda z osobna :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam głupie pytanie :) Kiedy najlepiej zrobić test ciążowy, z rana, czy wieczorem? Zakupiłam na allegro cały zestaw testów owulacyjnych i kilka ciążowych, niestety do ciążowych nie dostałam instrukcji obsługi. Podobno poranny mocz zawiera największe stężenie hormonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula najlepiej z rana...bardziej wiarygodny:) a testujesz jutro ?? :d ja czekam...bo tez mam z allegro i zostal mi juz 1..;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq testuje jutro, spróbuję z samego rana.... Ale dochodzę do wniosku, że jak będzie negatywny nie będę się załamywać...Mój aktualny tryb życia miałby zły wpływ na ciąże... zwłaszcza w tak wczesnym stadium, pracuję po 11-12 h, jestem przemęczona....zestresowana.... to chyba nie jest dobry moment na ciążę...ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula nie masz co sie zalamywac to twoj 1 cykl staran.tu dziewczyny po kilkanascie m-cy sie staraja ja np juz ok 18m-cy.dodam ze od 7 lat sie nie zabezpieczamy i nie wyszlo.wiec sama wiesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq nie załamuję się, wiem, że to nie jest takie łatwe zajść w ciążę, śród moich znajomych większość wciąż się stara....a ja też mam już swoje latka....dobra nie marudzę, pora spać.... a jutro Dzień Kobiet i z tej okazji życzę wszystkim staraczkom DWÓCH KRECH!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula ehhh ta wredota :-\ sprobuj mierzyc od tego cyklu temperature i robic testy owul.no chyba ze nie doczytalam - a mierzysz;-) u mnie 28dc temp.36.9..ja i tak na nic nie licze a tak poza tym :-) Wszystkim Wam laskom z okazjii Dnia Kobiet Wszystkiego Najlepszego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula ehhh ta wredota :-\ sprobuj mierzyc od tego cyklu temperature i robic testy owul.no chyba ze nie doczytalam - a mierzysz;-) u mnie 28dc temp.36.9..ja i tak na nic nie licze a tak poza tym :-) Wszystkim Wam laskom z okazjii Dnia Kobiet Wszystkiego Najlepszego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za rady i rowniez zycze Wam wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet w szczegolnosci zdrowego dzidziusia. wiecie moze jaka witamine D3 kupic w aptece? wczoraj farmaceutka wcisnela mi Witamina D twist-off APTEO x 30 kaps. twist-off z witaminą D dla noworodków i niemowląt chociaz mowilam ,ze dla doroslych i D3 ;/ taka witamina dla kobiet starajacych sie powinna byc chyba sama a nie laczona np z wapnem, dobrze mysle? ja mam zalecenie stosowania 1000 j.m a tam jest 10 j.m...macie jeszcze jakies strony godne polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×