Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Witam, dziewczyny pomóżcie mi , może któraś też czeka na okres? Cykle mam 30 dniowe, ostatni okres miałam 23 grudnia i trwał do 28 grudnia. Do zbliżenia doszło z 31/1 stycznia, 3 stycznia, 5 stycznia i 7 stycznia. Dni płodne miałam między 14 a 16 dniem cyklu dzisiaj jest 18 dc. Od wczoraj odczuwam kłucie w jajniku i delikatne pobolewanie podbrzusza natomiast piersi nie bolą. W tamtym msc było inaczej , w listopadzie dostałam okres 23 listopada a od 4 grudnia zaczęły pobolewać. mnie piersi ale po bokach i brzuch, niestety okres przyszedł. Teraz odczuwam tylko jak Wam pisałam pobolewanie podbrzusza i łucie jajnika ale niewielkie. Czy mogło dojść do zapłodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogło nie mogło
Ja czekam na ciaże już 42 cykl. i NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razem 4 lata :)
czujesz kłócie w brzuchu i ból mały bo teraz masz owulacje dopiero! teraz działajcie szybko, i nie nakrecaj sie dopóki nie zacznie Ci się spóźniac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Connie....
z lubieżnym usmiechem na ustach zasadzam się w gołębniku sąsiada aby znienacka pokrywać moim kroczem niczego nie spodziewające się gołębie - to pomaga w zapłodnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaję mi się ,że owulację już miałam bo mam suche dni a wcześniej pojawił się przezroczysty śluz. Teraz nie mogę zadziałać ponieważ męża nie ma ale w nocy na pewno coś będzie:) , tak myślisz ,że teraz może być owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann;)
witaj ulęgalko:) ja rózwniez bardzo pragnę maleńsstwa, nie zwracaj uwagi na osoby które w niesamowicie idiotyczny sposób próbują zwrócić na siebie uwagę, wchodzą na forum z nudy aby podwyższyć swoją samoocenę..;) wracając do tematu.. mam dziś 20dc i jak w każdym miesiącu wyczekuję pozytywnego testu ciążowego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Cię Ann:) wiesz próbuję to olewać , nie rozumiem takich "bezmózgowców" ... Wracając do tematu , opowiedz coś więcej. Mam już 3 letniego synka i chcemy z mężem dla niego rodzeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dziś 23 dc ale też sie nie nakręcam jeszcze poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann;)
Ja jestem w sześcioletnim związku.. Pragnę dziecka, czuję ogromną potrzebę już:) to jest ten moment.. moje cykle są 31-32 dniowe, co miesiąc mam nadzieję.. przed terminem misiaczki około 7 dni odczuwam ból piersi.. a w tym miesiącu od samej owulacji czyli od 7mego mnie bolą.. zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakotaaa
cześć dziewczyny! jesteśmy w podobnej sytuacji - też po owulacji czuje bóle, kłócia i ciągniecia. Dzisiaj jest mój 18dc. i trochę się boję, czy to nie jakieś zapalenie. Nie ukrywam, że staramy się o dziecko, ale nie chce się nakrecać- jedna ciążę poroniłam, i wiem już że dwie kreski na teście nie znaczy, że dziecko na 100% będzie. Boję się tylko, że może trzeba iść do lekarza z tymi bólami , że jest coś nie tak. Bo na obiawy to jeszcze stanowczo za wcześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakotaaa
ostatni okres mialam 22.12.11 (albo 21.12) nie bardzo pamiętam. Płodny śłuz zaobserwowałam do ok 5.01. ( szczyt a potem już sucho) Seks był 1,3,5,6 i 8 stycznia. ALe już teraz zgłupiałam- bo tak jak pisze od 05.01 tak od 14.00 już sucho. No i przed chwila byłam w WC i na papierze znów śluz owulacyjny :( tzn. sucho ale było 'białko jaja'. :( Cykle mam 30 dniowe, tzn przed ciążą takie miałam zwykle ( zdażały się dłuższe). To był mój trzeci cykl po poronieniu. Pierwszy 11.11 a drugi strasznie dlugi cykl bo 22.12. W grudniu właśnie szczyt śluzu zaobserwowałam 06.12 no a okres dostałam po 15-16 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nie mam nigdy aż tak dużo tego śluzu :( ale zawsze mnie jajniki bolą nie wiem może w tym msc miałam cykl bezowulacyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakotaaa
z tego co sie zorientowałam, szczyt śluzu nie zawsze pokrywa się z owulka. Napewno masz ten śluz, być może mniej. Na pocieszenie dodam, że w pierwszej ciąży nie wiedziałam kiedy zaszłam, bo śluz niby płodny ( przeźroczysty , rozciagliwy) ale nie taki jak białko jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann;)
ja @ powinnam dostać 19tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakotaaa
Piersi mnie nie bolą. Jajnik, prawy trochę promieniuje do pachwiny - tyle, że po poronieniu miałam zapalenie przydatków i teraz już nie wiem, czy mnie coś rzeczywiście boli, czy mam takie schizy. Boli mnie też w krzyżach. Kurcze, jak się owulacja przesunęła to za dużej szansy nie mam. Był seks wczoraj, ale jak wstałam to pociekło mi , nawet po nogach :( W pierwszej ciąży tak , dla jaj z mężem śmialiśmy się, żebym nogi podniosła. No i tam chwile leżałam z nogami w górze. W tym cyklu to zwykle wypływało :( no , ale pocieszam się , że jeden plemniczek wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakotaaa
no ja tak liczę 21.01 :P i już kombinuję, bo chce zrobić sobie morfologie i tsh, ot tak ( mam skierowanie z nfz wiec szkoda zeby sie zmarnowalo), i kusi mnie żeby zrobić bete tak za tydzien ... wariatka ze mnie :( muszę skonczyć się napalać ... W pierwsza ciąże zaszłam w 2 cyklu - z tym, że pierwszy cykl to było staranie, myślenie a drugi - na lajcie, nie myślałam, nie liczyłam - zaszłam w ciąże dwa dni przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakotaaa
no ja tak liczę 21.01 :P i już kombinuję, bo chce zrobić sobie morfologie i tsh, ot tak ( mam skierowanie z nfz wiec szkoda zeby sie zmarnowalo), i kusi mnie żeby zrobić bete tak za tydzien ... wariatka ze mnie :( muszę skonczyć się napalać ... W pierwsza ciąże zaszłam w 2 cyklu - z tym, że pierwszy cykl to było staranie, myślenie a drugi - na lajcie, nie myślałam, nie liczyłam - zaszłam w ciąże dwa dni przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakotaaa
wiem, ale jak tak wcześniej czytałam np, topic ' kiedy najwcześniej test' i dziewczyny pisały, że robiły np 6 dni po stosunku to się smiałam, jakie wariatki niecierpliwe. A ja co ?? jeszcze wieksza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale taki test domowy rzeczywiści 6 dni po stosunku to za wcześnie ,wydaję mi się ,że to chwyt reklamowy ale beta chyba już wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×