Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

olu ja miałam to plamienie w jak dobrze pamietam to w 15 dc , i tak mi sie wydaje ze to było plamienie owulacyjne, cykl mam 28 dc wiec nie pamietam jakie ty masz cykle, z tego co pamietam to cos wariowało u ciebie długo @ nie miałas, wiec prawdopodobnie mogłas miec tez plamienie owulacyjne bierz sie do roboty, a akurat moze sie teraz uda , z całego serduszka ci zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie w tamtym cyklu małam 50 dni a tak 30 , Ula miałam takie plamenie 20 lutego więc dorwałam męża w tym dniu później przerwa i znowu 22 lutego no wczoraj zrobię przerwę i w sobotę znowu. Jak myślisz dobre dni wybrałam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulenko boli mnie brzuch tak dziwnie nawet teraz i Myslalam że na @ właśnie takie ćmienie, klucie raz mocniej raz słabiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Olu ja sie boje ze sie rozczaruje, a tak to mam jeszcze dużą nadzieje co raz bardziej . nie jedna robiła test i jej wychodził jnegatywny , chce poczekac przynajmniej do jutra z porannego moczu , Tak ma regularne raczej , tam raz mi sie dzien opózniła, ale teraz tez moze sie dzien spóznic, miałam lekkie pzreziębienie, stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu myślę ze dobre wybrałas dni ja sie stosowałam co do 2 dni , a 3 nawet tam wyszło, zreszta masz przykóład po nice ze duzo nie trzeba jej plemniki żyły ok, 2 dni Nika ja mam takie własnie bóle podbrzusza, mam nadzieje ze to na ciąze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja @ miałam w walentynki.Wczorej u lekarza na usg 1pęcherzyk 25mm w 10 dniu cyklu! szok! Po powrocie zaczął mi jajnik kłuć i wieczorem miałam troszeczkę krwi ze śluzem tak minimalnie.Dzisiaj tez troche pobolewa...może pęknął ? Boję się,żeby znowu cysta sie z tego nie zrobiła... Staranka wczoraj były popołudniu i dziś bedą wieczorem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba trzeba sie starać codziennie...mi lekarz zalecił od 10 dnia cyklu co dwa dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki, ja też miałam taki śluz , tylko nie bardzo wiem czy to jakby było plamienie owulacyjne czy to znaczy że się płodne zaczęły czy to sam owulacja była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to miałam pierwszy raz! Po wielkości mojego pecherzyka to chyba pęknął...bo już większy to chyba byc nie może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki ja od jutra zaczynam brać duphaston ze względu na te cykle więc mam nadzieję,że nie będę musiała teraz długo czekać na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten objaw to plamienie owulacyjne czy dokładniej mówiąc okołoowulacyjne, jest to objaw fizjologiczny, wystepujący u niektórych kobiet. ma związek z hormonami (a dokładnie z ich poziomem) ... stąd w jednym cyklu występuje w innym go nie ma... -wyczytałam :) A co do dhupastonu to miesiączkę miałam po trzech dniach od odstawienia.Dzieki niemu od pół roku miesiączki mam co 28-29 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja tak różnie i nawet nie wiem kiedy dostanę teraz dobrze że go mam, będzie mi łatwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie tez się wyreguluje ,zobaczysz ... a jak jest ciąża to podtrzyma a jak nie to dostajesz @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja właśnie pokazałam test koleżance z poloznictwa tzn. zdjecie i mowila zebym jeszcze za dwa dni zrobila test i do lekarza od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja właśnie pokazałam test koleżance z poloznictwa tzn. zdjecie i mowila zebym jeszcze za dwa dni zrobila test i do lekarza od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika popieram Twoją koleżankę, lekarz potwierdzi i pewnie przepisze luteine albo duphaston :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olus jeszcze coś takiego znalazłam-Jest to tzw. plamienie owulacyjne. W czasie jajeczkowania niektóre kobiety mogą zauważyć niewielkie plamienie. Dzieje się tak za sprawą estrogenów. Podczas dni płodnych oprócz śluzu zmienia się wygląd szyjki macicy jest ona bardziej miękka i lekko uniesiona do przodu. Te zachodzące zmiany w wyglądzie szyjki macicy ułatwiają przechodzenie komórki jajowej i plemników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem tylko że boję się Isc żeby mi tego samego nie powiedział co ostatnio :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika będzie dobrze :) zobaczysz... Oluś mam tak samo :) przed chwilą sprawdziłam... dziewczyny ale się nakrecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie nakrecac sie bedzie dobrze ja tez duka bralam cykl mi wyregulowal tylko sie zle po nim czulam ;( ale mialam dzis wene tworcza posprzatalam mieszkanko umylam okna , ladna pogode dzis mielismy slonecko swiecilo normlnie wiosne poczulam cieplutko bylo , i nawet serniczek na zimno dzis zrobilam bedzie na weekend ;D moj z netem dzis walczyl moze wkoncu bedzie normalnie dzialal ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
byłam u gina po bromegon , rozmawiałam o tej klinice powiedział że to za wcześniej i że ma pacjentki z tymi przeciwciałami i zachodzą w ciąże tylko że biorą w ciąży zastrzyki clexane, miałam usg ale niestety pęcherzyka brak a 10 dzień cyklu, w środe ide jeszcze raz jak pęcherzyka niebędzie to dostane lek clostybergyt na pęcherzyki , i mam go brać przek 3 ,4 cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×