Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Może 3-4 razy bo później mojego nie było a ostatni może 2 dni przed owulacja dlatego od początku mówiłam że czekam na @ a starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusia ciesz się mała wariatko (w pozytywnym sensie tego znaczenia:) ) Nie myśl o tym co było ale o tym co jest, że się udało i teraz musisz wszystko zrobić,żebyś była zdrowa i dzidziuś, umów się z dobrym ginekologiem, niech Ci zrobi usg dopochwowo i wszystko zobaczy, mi jak zrobił to byłam w 3 tyg zdziwił się ,że tak szybko poczułam że jestem w ciąży:). Zadzwoń do najlepszego lekarza i już się umów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wyjątkowo jajnik dawał o sobie znac :) kochalismy sie z przerwami ta ostatnia przed owulacja może z tydz. miala już nie pamietam dokladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wyjątkowo jajnik dawał o sobie znac :) kochalismy sie z przerwami ta ostatnia przed owulacja może z tydz. miala już nie pamietam dokladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha biegusia the best!! pytamy się jakbyśmy były strasznie zdeterminowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to Nikusia to tydzień przed owulacja sie kochaliście ostatni raz...bo nie zrozumiałam? ulęgalak ...hehhe dokładnie ..baby górą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałko kochana nie gniewaj sie notorycznie przekręcam twój nick ...sorki...jakis chyba norweski mi sie wkręcił hehhe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki najlepsza teoria kochac sie nie zaleznie od pory dnia i nocy z przerwami czy bez tylko dla przyjemosci a wkoncu sie uda ;) a wiec kto jest za tym zeby mowic sobie po imieniu ? wtedy unikiemy przekrecania nickow ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
Nika gratulacje skarbeńku ! :) coraz więcej brzuchatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
nika gratuluję :) ja jeszcze nie robiłam testu bo nie mam w domu żadnego a nie chce mi się wychodzić z domu :( smutno mi jakoś, źle się czuję i głowa mnie boli przez tą pogodę chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegałko dzis spóznia mi sie @ dopiero 1 dzien , ale z testem zaczekam, zrobie z porannego moczu jutro lub w niedziele jesli nie przyjdzie @, tak będzie wiarygodniej , podziele sie z wami moimi,, niby objawami ,,jakie niby posiadam i mam delikatne przeczucia, ale oczywiscie nie zdziwie sie ze kolejny raz cos sobie wpajam... tak jak pisałam wczesniej , ja w tym miesiący z tym ze testowałam testami owulacyjnymi, i miałam plamienie owulacyjne,jasno różowa krew( kłaczki ) zmieszane ze śluzem, to wystapiło 10.02 rano, i w tym dniu popołudniu wyszedł test owulacyjny pozytywny, a starania miałam 6, 9,i 11 ,14 takze mam nadzieje ze sie udało, i co jeszcze 15 poczułam dziwne szczypanie sutków, mam je do tej pory, po 1 porodzie nigdy mnie nie bolały juz piersi, nawet w nastepnych ciązach, tylko były pełniejsze tez pisałam wczesniej i to mi dało duzo do myslenia, ale oczywiscie ze sobie wmawiam objawy , bo tak wczesno i objawy,? no ale cóz moze i tak jest, sutki mam sterczace, chwilami bola, tak jak na zmiane temperatury, i te brodawki, takie ogromnie duze, to takie za pamietałam ze wczesniejszej ciaży tez takie były, ale piersi nie bola ale sa pełniejsze, ( pełniejsze to tez na @ miałam) no i ten brzuch chwilami bolacy, boli mnie z przerwami juz od niedzieli, najpierw ból taki jak na @ byłam pewna ze przyjdzie lada dzień, nawet wczeniej, ale nie mam narazie, @ czytałam ze taki ból podobny do @ tez zdaza sie w ciązy,on u mnie zaczyna sie tak od 17- 22 wieczór ale ten ból to teraz jest inny taki ciągnacy i jak by mi jajnik jeden po lewej stronire bolał to jest taki lekki ćmiący ból i sama niewiem czy na @ tylko sie spózni?, i co zawsze przed @ miałm ten sluz taki mleczny, ja niemam zadnego , suchutko, moze narazie, wiecie co byłam 3 razy w ciązy i całkiem to wszystko jest inne, ten mleczny sluz to miałm w tamtej ciązy co poroniłam, ale to mogłam go miec duzo pózniej , bo o ciazy dowiedziłąm sie dopiero 7 dni p@, i nigdy nie obserwowałam tak mojego ciała jak teraz,dlatego niektóre rzeczy sa dla mnie nie zrozumiałe, i niemozliwe, ze teraz objawy, i co jestem strasznie rozdraznoina, płacząca, potrafie sie wzruszyc z filmu, np, na wspólnej , moze któras oglada, tam jak sie pojawi dziecko , takie mąłe, jas,lub kacper to łzy mi sie cisły do oczu i musiałam wyjsc zeby nikt niewidział ze płacze , nawet teraz jak pisze, moze teraz nadchodzi najgorszy okres ze jak pomysle ze za 1,5 miesiąca mogłabym byc mamą...... , zebym juz miała to za sobą ale sie rozpisałam , to tyle, czekam, nadal niecierpliwie, moze sie udało teraz, :) a co do imienia mam na imie urszula , ula, ulka, jak dobrze jest z kim popisac, ja niestety nie mam kolezanek tak bliskich zebym im opowiedziłą co czuje, bo zachwile obgadają albo cos takiego , nie ufam im, pozatym miałm jedna taka, wydawała sie ok, i jak ja zaszłam w ciąze. poweidziłam jej, aona potrafiła przyjsc do mnie dzien po zabiegu i powiedziec mi ze ona mi tak strasznie zazdrosciła, ze ja jestem w ciazy i,, niewiem jak ci mam powiedziec ale ja tez jestem w ciazy,,, to tak jak w pysk by mi dała, niewiedziłam jak sie zachowac, dziemn po zabiegu , mogła sie wstrzymac i mi tego nie mówic, ja bym tak nie mogła. Co wy byscie zrobiły na moim miejscu, ona nigdy ode mnie sie nie dowie ze jestem w ciazy jesli by mi sie udało, a wy niby jestesci obce, ale bardzo bliskie, bo mamy ten sam problem ale mi jest juz lżej dziekuje ze mnie wysłuchałyscie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ulegaleczka jest za tym wiec jak wiekszosc bedzie chcialo byc anonimowm to tak pozostaniemy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec mamy juz ule ja mam na imie ewelina , ula z nami zawsze mozesz pogadac nie obgadamy cie ;P z reszta ja uwazam obgadywanie z dziecinne i osoby ktore to robia sa nieszczesliwe i nie majace wlasneg zycia , zazdroszce ci sytuacji ale to tylko moje zdanie . trzymam kciuki zeby byly dwie krechy cos mi sie wydae ze luty to bardzo owocny mamy i jest szczesliwym miesiacem dla brzuchatek ;D ula a ty masz juz trojeczke dzieciaczkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec mamy juz ule ja mam na imie ewelina , ula z nami zawsze mozesz pogadac nie obgadamy cie ;P z reszta ja uwazam obgadywanie z dziecinne i osoby ktore to robia sa nieszczesliwe i nie majace wlasneg zycia , zazdroszce ci sytuacji ale to tylko moje zdanie . trzymam kciuki zeby byly dwie krechy cos mi sie wydae ze luty to bardzo owocny mamy i jest szczesliwym miesiacem dla brzuchatek ;D ula a ty masz juz trojeczke dzieciaczkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec małpko- ewelinkoko ja mam 2 dzieciaczków, 7 letnia córke i 2, 5 letniego synka( planowane po 4 ,5 miesiecy), teraz staram sie o 3 dziecko we wrzesniu poroniłam była to moja 3 ciaza, (wpadka) zawsze chciąłm miec trójeczke, mysle ze uda nam sie wychowac ich na dobrych ludzi, , bo mąż wtej kwesti sie troszke wachał, ale ze nam sie przytrafiło nieszcescie ze poroniłam, zmienił zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula kurczę to Ty masz już dwójeczkę, super!!! ja myślę ,że Ci się udało:)!!! Ula ,Ewelinka i Olka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ostatni raz to było dwa dni przed owulacja a wcześniej jakiś tydz. przed ostatnim :) ech ale namieszalam :) a ja Siedze u koleżanki w knajpie pije late i jem szarlotke z lodami i bita smietana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ostatni raz to było dwa dni przed owulacja a wcześniej jakiś tydz. przed ostatnim :) ech ale namieszalam :) a ja Siedze u koleżanki w knajpie pije late i jem szarlotke z lodami i bita smietana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika , a boli cie brzuch tak na dole, podbrzusze, wiem ze kazda jest inna, miałas taki ból jak na @ bo ja miałam, ale teraz innaczej mnie boli, tak mnie ciagnie wiem ze cos takiego miałam w tamtej porzedniej co poroniłam ale to było pózniej sie działo warjuje juz , bo niewiem czy @ przylezie , czy to na ciąże ból juz mam od niedzieli sporadycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula ja też takiego coś miałam ale nie wiem czy to było plamienie bo wystąpiło 11 dc wieczorek i rano 12 dc. przytulanki były 11 dc 13 dc i 14 dc . Dzisiaj pewnie będzie przerwa ale dorwę małego w sobotę to będzie 16 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×