Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Witam wszystkie dziewczynki ! U mnie 10 dc temp 36,6 zrobiłam test owulacyjny i sa 2 kreseczki tylko ta testowa troszkę jasniejsza od kontrolnej...czyli negatywny... Nie wiem czy zrobic następny jutro czy pojutrze bo zostały mi jeszcze 4 a w aptece już nie było. Ach gdyby to na ciazowym tak wyszło 100 % byłabym w ciazy :) Buziole!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszka nie rób juz testu zabieraj sie za szanownego małżonka a test zrób za 2 dni... oczywiście nie próżnując...:p ja była dzis na pierwszych badanaich i chyba powtórzy sie historia...myslałam ze na poczatku pierwszej ciązy zle zbadali mi krew bo miałam odczyn rh- a pod koniec ciązy miałam juz dodatni ale chyba raczej nie...i znów czeka mnie Combs czyli konflikt serologiczny...ale będzie dobrze maleństwo poradzi sobie...silne jest ...tak jak mój pierwszy bobas...a teraz juz prawie mężczyzna...:) Miłego dnia dziewuszki...a jest piękny ciepły i słoneczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki:* Ale dzisiaj piękna pogoda:)Jest dopiero przed 10 a ja już sobie siedzę w ogrodzie z kawką:)Uwielbiam wiosnę:) Jak tak u Was Kochane?:) U mnie dzisiaj rano pojawił się ból piersi...i nie wiem czy to na okres czy na pozytywny test:)Zawsze bolały mnie dużo wcześniej,a teraz dopiero w 30 dc. Biegusia a możesz tak bliżej coś o tym konflikcie serologicznym?Bo nie bardzo wiem o co chodzi(głupia ja:D).Ale wiem ,że moja mama miała jakiś zastrzyk podawany jak była ze mną w ciąży...hmm i to właśnie chyba z tego powodu.Ale nie jestem pewna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Widzę że podoga u każdego piękna. Ja dziś wstałam o 6 rano i o 7 byłam gotowa do pracy :) na 8... hehehe U mnie 29 dc i nic. Na @ się nie zapowiada... Oby :) Juz kolejny dzien mam dziwne uczucie w brzucholu. Jakby mi się coś tam rozpychało. Czasami zakuje, czasami zapulsuje, czasami polaskocze. Miała ktoras z Was tak? A Ty Kruszynka? Jesteś tylko jeden dzień cyklu wyżej ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam też jakieś dziwne uczucie w brzuchu...tzn. nie bolą mnie jajniki ale coś tak jakby po środku na samym dole.Nie wiem co to:/ No u mnie 30 dc i piersi zaczęły dzisiaj boleć.Zobaczymy co dalej:* Kania a kiedy test robisz?:) Dziewczynki wiosnę poczuły i się nie odzywają:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dziewczyny życzę wam II kreseczek z całego serca:) Ale ja jak już pisałam nie będę nic mierzyć, sprawdzać a przede wszystkim doszukiwać się objawów bo to do niczego dobrego nie prowadzi, ja tez czułam coś tam w brzuchu, czułam wiele i nic z tego nie wyszło, nie będę się wsłuchiwać we własne ciało, bo to mi nic nie daję ale tylko mnie niepotrzebnie nakręca. Całkowity spontan w tym cyklu, często się przytulać a na resztę i tak nie mam wpływu na tym etapie:) Pogoda cudna:) Aż się nie chce do pracy iść a jutro też pracuję:( Ale w niedzielę sobie odbijemy, coś w plenerze trzeba wymyślić:))) Trzymajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dziewczyny życzę wam II kreseczek z całego serca:) Ale ja jak już pisałam nie będę nic mierzyć, sprawdzać a przede wszystkim doszukiwać się objawów bo to do niczego dobrego nie prowadzi, ja tez czułam coś tam w brzuchu, czułam wiele i nic z tego nie wyszło, nie będę się wsłuchiwać we własne ciało, bo to mi nic nie daję ale tylko mnie niepotrzebnie nakręca. Całkowity spontan w tym cyklu, często się przytulać a na resztę i tak nie mam wpływu na tym etapie:) Pogoda cudna:) Aż się nie chce do pracy iść a jutro też pracuję:( Ale w niedzielę sobie odbijemy, coś w plenerze trzeba wymyślić:))) Trzymajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka ja nie wiem kiedy bede testowac. Chcialabym juz ale moze byc za wczesnie na test. W niedziele bedzie bardziej odpowiedni dzien tylko ze akurat bedziemy w nocy wstawac gdzies o 3 bo wyjezdzamy na niedziele i nie wiem czy jak zrobie test bedzie wiarygodnie. a co do brzucha to wlasnie tak na srodku mrowi. Wczoraj wieczorem to czulam cos w dole brzucha a bardziej na wysokosci wzgorka lonowego. Biegaczka a co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! ja tylko na momencik:) , remont trwa ja mieszkam u mamy , na posiedzenie z Wami pozwolę sobie dopiero pewnie po Świętach:( U mnie 11dc śluzu nie mam przytulanka też nie było , i raczej w tym cyklu nic nie będzie:( ale to może lepiej.. Kochane zawsze myślę o Was co się u Was dzieje,trzymam kciukasy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka a jaki masz śluz? Ja mam dziś bardzo dużo przezroczystego śluzu. Bardzo mnie to zaskoczylo bo mimo wkladki zmoczylo mi spodnie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kania test zrób w niedziele nic sie nie martw dobrze wyjdzie...ja robiłam tez koło 5 i wyszedł...potem włączaj kompa i dawaj znac ... żebyśmy sie oczywiscie cieszyły..... kruszynka a ty tez niebawem rób...nie trzymaj nas w niepewnosci.... konflikt serologiczny - własnie twoja mama dostala imunoglobine zeby nie wytwarzac przeciwciał w kolejnej ciązy i zeby zapobiec konfliktowi( jesli matka ma rh- a ojciec rh+ to zreguły dziecko bedzie miało grupe po ojcu...a ciało matki traktuje dziecko jak intruza i wytwarza przeciwciała, które zabijają przeciwciała grupy dziecka ...dlatego mozna poronic lub urodzc z powikłaniami - tłumacząc łopatologicznie)mm a ja włąsnie nie pamietam czy miałam podawany ten lek ...bo wiem ze było tak ze na poczatku miałam badania i wyszło rh- a normalnie zawsze miałam rh+ a przed porodem i po badali krew i wyszło ze mam rh+ i chyba mi nie dali...i jak sobie to uświadomiłam to teraz zaczynam sie bać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą kania zrób test jutro bo i tak juz będziesz 14 dni od zapłodnienia jeśli do takowego doszło więc nic sie nie martw kochana ...zobaczysz te II krechy... hej a co z Ewcią...odezwij sie ...co tak umilkłaś...mam nadzieje ze wszystko jest w porządeczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym mogla test zrobić nawet zaraz heheh tylko jesli ma wyjsc jedna krecha bo jest za wczesnie to tylko mi sie smutno zrobi. Wiec po co psuc sobie humor. A termin @ mam jutro wiec jeszcze moze byc @. Dam rade. Juz tyle wytrzymalam to poczekam jeszcze 2 dni. Kruszynka a Ty kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teeeeeeeeeeeeeeee
jak mozna testowac przed@ przeciez to glupota:O:O:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafarek
ewuś jeśli dobrze pamiętam to masz jutro wizytę trzymam kciukasy abyś zobaczyła serduszko silne jak dzwon Zygmunta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kupilam test... nie wiem kiedy go wyprobuje.... To jak tam odpowiecie mi cos na temat tego sluzu? Miala ktoras z Was tak? Kruszynka to kiedy robisz tescik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem kiedy zrobić test:)Ale chyba w niedzielę:) A co do śluzu,to ja już sama nie wiem jaki powinien być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki chyba zapomnialyscie juz o mine ;( rozpisalyscie sie bardzo musze was poczytac ;) ja wrocilam z srode ale nie lialam znozwu neta i nie ;ialam jak do was zajzec;( bylam u gina i pozwiedzial ze to bylam w poczatkowej ciazy i dlatego mialalm ostatnio takie plamienia i sie okres przesunol powiedzieal ze tak do pol roku bedzie organizm dochodzil do siebie bo hormony juz zacely dzialac i zeby ma jeden miesiac odlozyc staranka a tak pozatym to wszystko jest wpozadku cytologie i reszte badan mam miec wyniki za trzy tygodnie . pozdrawiam was wszytskie buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
kumpelka mi powiedziała że jak mamy wyniki kiepskie to forum nic mi nie da , sama niewiem co myśleć , powiedziała że jak sobie nie radze żeby iść do psychologa żeby deprechy nie złapać , pozdrawiam was serdecznie i życze dzidziusiów ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_jedna27*
witajcie po dłuższej przerwie:) Na dzień dobry chce pogratulować przyszłym mamusiom :) bo z tego co się zorientowałam czytając na szybko -jakieś są :) Ja Was opuszczam ,chyba musze zmienić forum na jakies typu - chwilowa bezpłodność albo coś...heh Jestem w Polsce, wróciłam od lekarza i marzenia o bobasku zniknęły mam hiperstymulacje dwóch jajników :( dostałam jakies tablety, 12 badań hormonów i ....no właśnie i czekać :( 3majcie sie cieplutko :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w ten piękny, słoneczny, ciepły wiosenny dzień :) Mam mega dużo energii i dobrego humoru od rana :) mimo ze malo spalam bo ostatnio szybko sie wysypiam :) Dzis u mnie 30dc -----> @ BRAK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
ja też sie zmywam dziewczynki, nie ma tu miejsca dla takich jak ja, nie mam sie co oszukiwać jest źle i tyle ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik skarbie nie nie odchodz kto nas bedzie rozsmieszal miejce zawsze jest dla ciebie nawet po to zeby sie wygadac wiem ze ci ciezko ale lekarz przciez mowil ze nawet z takim zchorzeniem dziewczyny zachodza w ciaze on wie co robi dal ci tabletki nie poddawaj sie tulam sie kochana🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki:* Jak tam mija Wam ten piękny dzień?Ja posprzątałam,a teraz siedzę sobie z kawką:)Beziku,Taka jedna nie opuszczajcie nas:( U mnie 31 dc-@ brak. Kania robisz może teścik?:) Małpko oczywiście,że nie zapomniałyśmy o Tobie:* Ulęgałko odezwij się pracusiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka robie test jutro nad ranem jak wstane. Juz bedzie 31 dc wiec moge zrobic. A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara1
Witam dziewczyny raz jeszcze poradzcie beta robiona we wtorek 37.9 w czwartek 93.5 i dzis czyli sobota 238.5 chyba rośnie ładnie prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emchines
czesc dziewczynki! dawno mnie nie bylo a to dlatego ze czekalam na wizyte u lekarza. wczoraj bylam. jestem w 10 tyg ciazy, dzidzia ma 3cmm a jak machala raczkami:)cudowny widok! na 5 kwietnia mam badanie prenatalne, moze dowiem sie jaka pleć:) choc dla mnie bez znaczenia:) reszta dziewczyn nie poddawac mi sie tu prosze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×