Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość kafarek
Do Ewuś na twoim miejscu zrobiła bym bete i po 48 godzinach znowu trzeba sprawdzić czy prawidłowo przyrasta . Byłam w takiej sytuacji co Ty no ale mnie niestety się nie udało jednak mam nadzieje że nie dołączysz do grona aniołkowych mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
kafarek witaj :) byłam u bardzo dobrego lekarza i nic nie powiedział żebym zrobiła badania. Stwierdził że mam przyjść za tydzień i wtedy powie jakie badania mam zrobić więc chyba wie co robi. Ale mnie nastraszyłaś... :( na prawdę miałaś tak samo jak ja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
bezik będzie dobrze zobaczysz :) Elizabet robiłaś test?? daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafarek
Ja też chodziłam do ordynatora podobno najlepszy w naszym mieście też mi nic nie kazał robić, chodziłam do niego co tydzień i mnie zwodził . Badanie bety zrobiłam na własną rękę . To że mnie się to przytrafiło to nie znaczy że Ty podzielisz mój los nie chce Cię straszyć kochana ale bete bym zrobiła dla świętego spokoju nie robi się jej na czczo tylko pamiętaj powtórzyć ją po 48 godzinach i w tym samym laboratorium i mniej więcej o tej samej godzinie więc możesz to zrobić teraz . Mam nadzieje że się uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ezalabet1204
Cześć kobietki:) Nie mam dobrych wieści...wczoraj wieczorem przy kąpieli sprawdziłam śluz...i był taki brązowawy...założyłam wkładkę i pogodziłam się z tym, że nic z tego, że @ idzie, nawet cieszyłam się, że przynajmniej regularnie i będziemy się mogli zaraz starać znowu...ale...rano wstałam wkładka czysta, w środku czysto...no to zrobiłam test...i wyszła 1 kreska...test zostawilam na lustrze w łazience i po godzinie wyszła bardzo blada 2 kreska (pewnie zaszła reakcja)ale ...okresu dalej nie ma...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza kochana powtórz test koniecznie za dwa dni z rana...cos mi sie wydaje mmmmm.....ale chyba jednak:).....hahahah... dołączysz do brzuchatej...nic sie nie stresuj...w sumie masz jeszcze czas...a pamietasz kiedy maiłas owu...a ile dni trwa twoja faza lutealna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nawet jakby to bylo plamienie implantacyjne to test wyszedl by pozytywny dopiero od 24-48h więc z rana nic nie pokazał z wiadomych względów...za małe stężenie hcg:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jest u mnie 29 dc, owu miałam ok.14-15dc, ale ostatnio miałam cykl 31 dniowy, może za wczesnie zrobiłam test...na razie poczekam do piątku, jak nie dostanę @, to zrobię test albo pójdę na betę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, długo mnie nie było, pomagałam rodzicom przy przeprowadzce. Dużo się dzieję widzę.. Beziku nie odchodź od nas przecież możemy pisać na każdy temat, jesteś silną kobietą i na pewno dacie radę nie załamuj się:) Krzewuszka a jak Twoje staranka? Biegusia a jak Ty się czujesz? Ewuś nie martw się bo to w niczym nie pomaga, ja też bym Ci radziła zrobić betę tam jest napisane czarno na białym, i będziesz wiedziała który to tydzień. Elizka może to implantacyjne? biegusia też tak miała, powtórz za dwa dni test albo idź na betę? A ja kochana odpuszczam ten miesiąc zresztą w tym msc nie będzie tak prosto o starania bo na parę dni przenosimy się do rodziców bo robimy remont mieszkania, także w tym miesiącu nici , właśnie @ się skończyła, dzisiaj 7dc i wypadną mi pewnie płodne jak będziemy u rodziców a ściany cienkie:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliza II faza to 14-16 i względnie jest stala u kazdej kobiety napisz prosze kiedy miałas owu w zeszlym cyklu i @ jesli pamiętasz...cos policzymy ..ponakręcamy sie troche atzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) oj biegusia jak się czujesz? ja biorę wiesiołek i herbatę zieloną a zaraz duphaston:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana lutealna zaczyna sie od owu do @...od @ do owu jest faza zmienna i dlatego moze sie przesuwać w trzy światy owulacja...ja jak zaszłam to owu miałam w 11 dniu + 14 dni fazy lutealnej i powinnam dostac @12 marca( czyli 25 dnia cyklu bo tyle trwal mój cykl)...13 przeczekałam dla pewności i 14 marca zrobiłam test rano 2 krechy...czy 2 dni po spodziewanej @ ...mam nadzieje ze zrozumiale wytłumaczyłam na swoim przykładzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jestes w stanie wyliczyc albo zaobserwowac owu to mniej więcej będziesz wiedziała ile trwa u ciebie II faza i kiedy bedzie @ ja czuje sie wyśmienicie ...jak przy pierwszej ciąży a nawet lepiej bo żadne syfki i mnie wychodzą...heheh ...przy pierwszej niestety miałam...ale mam wrażenie ze sie juz troche w biodrach powiększyłam...w koncu to 2 ciąza ...więc moze byc brzuszek wcześniej widać niz przy pierwszej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegusia TY masz 13 letniego synka? kurczę może bliźniaki będą? Kurczę u mnie ciężko z tą owulacją, no i nie wiem kiedy dostanę @ teraz dostałam w 33dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz wydaję mi się ,że to było 17dc wtedy miałam śluz z kropeczkami krwi to może wtedy a okres dostałam 13 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Nie wiem czy dobrze robię czy nie ale nie będę robiła bety. Poczekam do soboty i zobaczymy. Wydaje mi się że jak by była potrzebna to lekarz by coś powiedział i kazał zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegusia źle Ci podałam w lutym okres miałam 10 lutego a 17 dc to 26 luty a teraz dostałam 13 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś różnie to bywa z tymi lekarzami a jak się czujesz? Kochana Twój wybór, spokojnie czekaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wychodzi ze ty masz 16 dni faze lutealna i ona nie powinna sie zmieniac...czyli zawsze 16 dni przed @ masz owu...a 16 dni po owu dostajesz@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuys nie denerwuj sie niepotrzebnie...ja nie maiłam usg nie nie sram ogniem..bądz dobrej mysli a wszystko bedzie dobrze kochana...bedziesz miała pieknego bobasa zobaczysz...spokojnie ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×