Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Kruszynko....pomysł z wakacjami rewelacja:D Będzie dobrze, musi być:) Ja też tak jak już pisałam nie mierzę, nie sprawdzam, tylko działam...i czas pokaże co z tego wyjdzie:) My mamy już córcię, najukochańszy skarb na świecie, ma prawie 7 lat...i przydałoby się jej rodzeństwo, ale tak naprawdę nie wiadomo czy jest nam pisane przeżyć jeszcze jeden cud..., też rozmawialiśmy na ten temat z mężem, będziemy się starać ale postanowiliśmy, że nie będę zwłaszcza jego wysyłać na badanie, cuda wianki... Natomiast gdybym nie miała dziecka postąpiłbym tak samo jak Kruszynka...jesteś bardzo młodziutka (ale bardzooo dojrzała), jeszcze wszystko przed Tobą, uda się, zobaczysz :D I będziesz CUDOWNĄ MAMĄ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewuszki:)My z mężem staramy sie o drugie dziecko,mamy już synka ma 4 latka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
Nika-to świetnie ,że wszystko w porządku i oby tak dalej :) Elizabet- to co napisałaś jest piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
misia - gratuluję synka i życzę powodzenia w staraniach :) A tak po za tym bardzo serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
Dokładnie :) Zgadzam się z Elizabet ,chociaż jestem tu kilka dni. Dzisiaj mamy 8 dc i już niedługo dni płodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
a jak samopoczucie dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
krzewuszka - :) no to super czyli dobry humor wróci wraz z nią. Zawsze się śmiałam ,że jak bocian nad nami przeleci to zostaniemy rodzicami :) Może w tym roku to się spełni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka, kiedy zaczynacie się starać? Ja się zastanawiam czy nie zacząć od jutra...nie wiem czy uda nam się codziennie ale co drugi to na pewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
Ja sobie obliczyłam dni płodne na jutro więc zaczniemy tak w piątek ,żeby żołnierzyki męża pod regenerować :) I właśnie też tak co drugi dzień , żeby męża nie zamęczyć hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika gratuluje ci kochana , jaka radośc jest jak to piszesz, cieszę sie razem z tobą, mam nadzieje ze tez tak sie jutro będe cieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Terminu jeszcze nie mam. Miałam robione usg i nawet wydruk dostałam :) lekarz powiedział że następny razem założy mi kartę i powie na kiedy mam termin. Kruszynka oby dwie sukienki są super i sama nie wiem na którą bym się zdecydowała :) może na 1, chociaż myślę ż teacherka ma rację że do 2 można przynajmniej założyć stanik :) A buty piękne - szkoda że ja nie umiem chodzić na obcasach :( Nika a w którym tygodniu jesteś?? też bym chciała zobaczyć już główkę, rączki i nóżki :) i usłyszeć serduszko :) Witam nowe dziewczyny i życzę powodzenia w staraniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam bardzo za dobre słowa :) Ewuś ja jestem już w ponad 8 tyg. :) bardzo się bałam a później taką wielką ulgę poczułam bo przed wejściem ręce mi się trzęsły a żołądek w gardle miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam bardzo za dobre słowa :) Ewuś ja jestem już w ponad 8 tyg. :) bardzo się bałam a później taką wielką ulgę poczułam bo przed wejściem ręce mi się trzęsły a żołądek w gardle miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Nika ja jestem w 6 i 6 dniu i normalnie się prawie popłakałam jak zobaczyłam maleństwo na usg - a nie przypominało jeszcze maleństwa :) więc jak pójdę za 3 tyg to już na pewno coś więcej zobaczę :) mam nadzieję że wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam tylko życzyć miłych snów :) Aaaa i jak lubicie poczytać coś lekkiego to polecam "marcowe fiołki" :) Bardzo wciągająca i wzruszająca książka :) Pochłonęłam ją dzisiaj w to chandrowe popołudnie ;/ :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś nic się nie martw na pewno wszystko będzie dobrze :) ale wiem co czujesz łatwo mówić "nie martw się" mi dopiero nerwy odpuściły jak zeszłam z łóżka i wiedziałam, że jest już dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi co jest? 35 dc test robiony dzisiaj negatywny a @ brak.... cykle mam srednio 30 dniowe...Juz mnie to wkurza! Jakbym dostala @ to bym przynajmniej wiedziala ze jest wszytsko w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kania test nie musi odrazu wyjść mi wyszedł dopiero w 6 tygodniu ciąży,zależy to od stężenia hcg w moczu.Może tylko pare dni się spózni @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może już jesteś w ciąży:)Ja zawsze miałam nieregularne więc jak mi się spózniał to standard,ale w zeszłym roku się leczyłam i narazie mam regularnie tylko pare dni mi się spóznia.Teraz dostałam dwa dni pózniej@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniu nie wiem co t może być?, może faktycznie masz za małe stężenie hcg Ewusi też dopiero wyszedł pozytywny po chyba 9 dniach od terminu okresu. A jak się czujesz? Możesz zrobić betę wtedy będziesz wiedziała na 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×