Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Cześć kobietki:) A ja mam 3 dc, hihi:) W tym cyklu zamierzamy mocno się starać, o ile to będzie możliwe codziennie, ewentualnie co drugi dzień od 10 do 20-22 dc, przy 30 dc. Ale nie mierzę temperatury, nie stosuję testów owu, nie sprawdzam śluzu, wrzucam na luz, jeśli mam zajść to zajdę, jeśli nie to i tak w/w rzeczy tego nie zmienią. Z córą zaszłam w 6 cyklu...kiedy przytulaliśmy się codziennie, i tego się będę trzymać, resztę odpuszczam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulacje miałam między 7 a 10 marca. Mniej więcej wiem kiedy ma byc bo czuję jajniki wtedy. A co dziwne teraz też od 3 dni czasami się odzywają. Poza tym mam mrowienie w brzuchu takie niespotykane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegaczko...gratuluję cudu pod serduszkiem:) Wiosna przyszła pełna parą to i nam się uda, prędzej czy później:) Bociany mają masę roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmhh 7-10 marca - rozumiem ze 10 to był szczyt śluzu tak? czyli owulacja - jesli idąc tym tropem to teoretycznie możesz dostać @ najwcześniej 24 a najpóźniej 26 marca ...ja tylko powiem ze w sumie tak jak brzuchatki mówiły wcześniej ja tez nic nie czułam ani na @ ani na ciąże oprócz takich tkliwych piersi i przy dotyku bolących sutków ale delikatnie(to była u mnie nowość)... powtórzę sie moze...ale gdybym nie starala sie o ciąze pewnie nie byly by to dla mnie żadne znaki ani niepokojące dolegliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza nie zakładaj od kiedy będziesz sie starała...dni płodne mogą sie zacząć nawet 2 dni po 2 wiec kochana działaj nie oszczędzaj sie:p...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to tak jest..jak się za dużo niby objawów odczuwa,...to wcale nie jest się w ciąży...sama jestem tego przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie spodziewam się @ właśnie 24 z poślizgiem 2 dni w jedna lub drugą stronę. A z tymi objawami to macie rację. W ostatnich cyklach to miałam tyle objawów ciążowych że hohohoh hehehe :) A nic z tego nie wyszło. Na początku cyklu stwierdziłam że z ciąży w tym miesiacu nici bo MOJ miał wyjechac akurat na czas plodnych ale plany sie zmienily i wyjechal tydzien pozniej. Ale i tak jakos bylam bez nastawienia. Powoli zaczelam odpuszczac to wyliczanie bo ja z pod znaku bliźniąt jestem a bliźnięta to osoby które szybko się nudzą nowościami :) (tak jak często czytam a znając siebie stwierdzam że to prawda) Ale ten cykl jest pod wielkim znakiem zapytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie spodziewam się @ właśnie 24 z poślizgiem 2 dni w jedna lub drugą stronę. A z tymi objawami to macie rację. W ostatnich cyklach to miałam tyle objawów ciążowych że hohohoh hehehe :) A nic z tego nie wyszło. Na początku cyklu stwierdziłam że z ciąży w tym miesiacu nici bo MOJ miał wyjechac akurat na czas plodnych ale plany sie zmienily i wyjechal tydzien pozniej. Ale i tak jakos bylam bez nastawienia. Powoli zaczelam odpuszczac to wyliczanie bo ja z pod znaku bliźniąt jestem a bliźnięta to osoby które szybko się nudzą nowościami :) (tak jak często czytam a znając siebie stwierdzam że to prawda) Ale ten cykl jest pod wielkim znakiem zapytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie spodziewam się @ właśnie 24 z poślizgiem 2 dni w jedna lub drugą stronę. A z tymi objawami to macie rację. W ostatnich cyklach to miałam tyle objawów ciążowych że hohohoh hehehe :) A nic z tego nie wyszło. Na początku cyklu stwierdziłam że z ciąży w tym miesiacu nici bo MOJ miał wyjechac akurat na czas plodnych ale plany sie zmienily i wyjechal tydzien pozniej. Ale i tak jakos bylam bez nastawienia. Powoli zaczelam odpuszczac to wyliczanie bo ja z pod znaku bliźniąt jestem a bliźnięta to osoby które szybko się nudzą nowościami :) (tak jak często czytam a znając siebie stwierdzam że to prawda) Ale ten cykl jest pod wielkim znakiem zapytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegusia...zapomniałam Cie zapytać:)Jaką Ty masz temperaturę w pochwie?Jeśli mierzysz oczywiście albo mierzyłaś:) Bo ja od jakiegoś tygodnia mam 37,8 cały czas.Taka jakaś wysoka jest:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kochana nie mierze...kruszynka moja tempka i tak tobie nic nie powie dlatego ze ja napewno mam podwyższoną bo jestem w ciązy ...ale u Ciebie skoro nie jestes to nawet 1 dzień lub pare godzin przed @ opadnie...więc ty kochana sie nie męcz tylko rób testa jutro rano z porannego..po co sie męczysz...nie rozumiem...tak wiem - chcesz poczekać a moze raczej nie chcesz sie rozczarować jedna krecha na tescie ok rozumiem ...ale ty kochana juz robiłaś test także moim zdaniem powinnaś zrobić jeszcze raz z porannego skoro tamte 2 wyszły (i to po południu) to teraz powinnas miec ciemniejszą krechę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam bóle podbrzusza, ale są i nagle już ich nie ma.. Przychodzą i odchodzą, nie są one silne.. Temp mam 37 od 5 dni.. Testy owulacyjne pokazały II krechy 15/16 dc i do tego miałam ból lewego jajnika. Kochałam się 12,13,14,15,16 dc. Dziś mam 26dc a cykle mam 28-30. Czy jest szansa na ciążę.. Czy te bóle mogą na to wskazywać, są tylko po lewej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegaczka wiec Ty sie dopiero niedawno dowiedzialas o ciazy? A mialas juz przed potwierdzeniem jakies objawy, cos czulas? Mniany jakies zaszly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisaveta bóle o niczym nie świadczą o czym możesz przeczytać na naszym forum...a to ze temp. masz podwyższona też o niczym nie świadczy...czekaj na @ a jeśli nie jesteś cierpliwa to zrób test w dniu spodziewanej...mmm przypuszczam ze nic nowego co juz wiesz sie nie dowiedziałaś ale cóż rzeczywistość jest okrutna... ...jak masz ochotę do dołącz do Nas...będziemy sie razem wspierały...zapraszamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kania ja sie dowiedziałam 14 marca.. owulacja miałam wczesniej niz zawsze bo w 11 dc...@ miałam dostac 12 więc tylko miała trwać 25 dni (zawsze - przeważnie 27-30 czasem nawet) ale dawałam sobie jeszcze rezerwe do 13 marca ...jak juz 14 rano wstałam rano i @ nie było a piersi zrobily sie nagle jakies takie miękkie mówie "o nie robie test"(2 testy patrzyly na mnie w łazience:))i co wyszły dwie kreseczki...także jestem na samym poczatku ale stale do przodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super :) Tylko gratulować że się udało. Ale Ty chyba za długo sie nie starałas, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisaveta a poza tym nie wiem, który do cykl starań czy cos Wam dolega...także wiesz nie bardzo sprecyzowana ta Twoja informacja...ale ogólnie patrząc na dni w których doszło do zbliżenia jest duze prawdopodobieństwo...ja tez przytulałam sie w takie podobne dni i tez dziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie 29 dc... Zobaczymy co to będzie:)A o tą tem. to pytałam dlatego,że we wcześniejszych cyklach po owulce się podnosiła,ale tylko O 2 kreski.A teraz mam aż 37,8... Nar azie daję sobie na wstrzymanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Ale tu puściutko na tym forum :( jestem ciekawa gdzie reszta dziewczyn i co u nich słychać...ehh... Kruszynko rób teścik jutro z porannego moczu czuję, że mocniejsze krechy już zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja akurat zjadłam obiad i nakrzyczałam na mamę powiedziałam jej, że ziemniaków nie posoliła, a wszystkim smakowały tylko nie mi i musiałam sama sobie do soli.Jak mama spróbowała moich to powiedziała, że sama sól a mi smakowały. hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
chce dzidzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafarek
Ewuś co u Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisaveta odezwij sie jak juz bedziesz po terminie@ ...sama ciekawa jestem czy to juz to...pogratuluje oczywiscie....pozdrawiam... ble przesolone ziemniaki ble ble fuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×