Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Biegaczka przecież Ty masz Kochana dzisiaj urodzinki!!!! Wszystkiego Najlepszego... Zdrowia-bo to najważniejsze Miłości-bo to najpiękniejsze Prawdziwych przyjaciół-bo to najcenniejsze Dobrego humoru-bo to lekarstwo na wszystko Samych pięknych dni i spełnienia najskrytszych marzeń!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka ale tobie na dwóch wyszedł pozytywny ...kochana nie chce ciebie nakręcac ale ...mmmm cudownie by było ...ile zostało Tobie do @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kochana jesteś:) teraz dla mnie najważniejsze jest zdrowie mojego dzieciątka pod serduszkiem... kania opowiedz nam cos o sobie jak możesz zebysmy Ciebie lepiej poznały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegaczka Wszystkiego Najlepszego Kochana:* No w sumie nie wiem kiedy powinnam mieć @ dziś 28 dc ale owulacja się opźniła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypuszczam ze za jakies 7-9 dni w zalezności jaka masz II fazę czyli koło 35-37 dc czyli @ powinnas dostać koło 28 lub 30 marca ...hej hej czy ty czasem nie maiłaś owu wcześniej...ile trwa zawsze twój cykl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegusia :) Wszystkiego NAJ, NAJ, NAJ.. LEPSZEGO w Dniu Urodzin :) Zdrówka, pomyślności i miłości dla Ciebie i dzidziusia :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegaczka zawsze mój cykl trwa ok 30-32 dni. Jednak w tym miesiącu wspomagałam się castagnusem i wiesiołkiem i owulację miałam później,bo 21 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to skąd wiesz ze miałas owulacje...II faza trwa od 14-16 dni (pisałam o tym ulęgałce)...powinnas miec @ w tych dniach w których pisze czyli 28-30marca za jakies od 7-9 dni...jeli masz miec za 2 dni to owulacje miałas kochana 14 czyli twoja druga faza trwała 16 dni - rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I do zrobienia testu skłoniło mnie też to,że mnie wcale piersi nie bolą.Zawsze umierałam z bólu już od owulacji...a teraz nic,cisza.Tylko sutki mam takie jakby wrażliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce ciebie kochana nakręcac ale zrób test jutro z rannego moczu jak wyjda II krechy to będziesz w ciązy...jesli jedna - cóz próbujemy dalej...:) trzymam kochanie mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegusia u mnie wszystko ok :) do gina wybieram się we wtorek, kusiło mnie wcześniej ale chce już usłyszeć serduszko i mieć pewność, że wszystko ok więc poczekam :) jestem trochę przemęczona, do tego brak apetytu, jedyne czym się zajadam to mięsko i ogórki mniam :D już mam ochotę na takiego kwaśnego ogóra :P już lepiej mi się śpi bo na początku to tragedia była a Ty jak się czujesz kochana?? :) Kruszynko trzymam mocno &&& za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja wszystko rozumiem:) Wiem o co Ci chodzi:) Zawsze miałam co 30-32 dni.Ale w tym miesiącu nawet jak nie jestem w ciąży to i tak dostanę później,ponieważ owulacja się znacząco przesunęła.Przez te ziółka,które biorę.Od 10 dc miałam płodny śluz,w 21 dc był najbardziej śliski a w 22 dc zanikł.Test owulacyjny zrobiłam 19 dc-2 grube krechy,22 robiłam i już negatyw.No i ten okropny ból lewego jajnika 21 dc- jakby chciał wyskoczyć:)Czyli wszystko wskazuje na to,że owu była w 21 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziękuję Kochane:) Zobaczymy co będzie... I coś Wam przypomnę.Pamiętacie jak pisałam dawno temu o wróżce?Teraz mi się przypomniało.Ona powiedziała,że zajdę w ciążę i urodzę w październiku przyszłego roku:D A byłam u niej w listopadzie. Więc może miała racje...hahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! Staram sie o dziecko w sumie 3 cykl. Mam 25 lat. Jak zajdę w ciążę to będzie moje pierwsze dziecko. Już wariuję na tym punkcie. Zwlaszcza jak dowiaduję się o kolejnych ciążachw wrodzinie czy u znajomych. Aktualnie jestem w 27 dc. @ ma przyjśc koło soboty. Tyle że nie czuję ani tego że będzie @ ani że jestem w ciąży... Mój organizm o niczym mnie nie informuje w tym miesiącu. A ogólnie to mam wrażenie że łapie mnie jakieś przeziębienie. Mam dreszcze, jest mi zimno i lekko podwyzszyla mi sie temperatura. Eh wiosna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
mnie też coś bierze , gardziołko boli mam wrażenie jakby mi ość stanęła , ja dopero 4 cykl sie staram, ale mąż ma słabe nasienie a ja obniżoną rezerwe jajnikową , ale w tym miesiącu owulka była , bardzo chcemy dzidzie jak wszystkie kobietki na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
czasem łapie straszliwego doła aż mi tak dziwnie ściska w gardle i żołądku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ty będziesz Nas trzymać w niepewności...ok trzymam kciuki oby sie udało w sumie duzo czasu juz nie zostalo...a kiedy bedziesz w takim razie testować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka pewnie zapracowana...a malpka gdzie sie podziała...a brzuchatki hej gdzie jesteście opowiadajcie co sie u Was dzieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania jak cos Ciebie bierze w sensie jakies choróbsko to tylko nie bierz zadnych prochów dopoki nie wiadomo czy nie nosisz dzidzi pod serduszkiem...a własnie kochana kiedy testujesz..a jakie masz długie cykle i czy stosowałaś może testy owu czy nie masz z tym problemów...a moze jakis wiesiołek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obserwuję "nowe" forum :) Są tu jeszcze jakieś kobietki które mogą lada dzień testowac? Oprocz Kruszynki bo już doczytałam że powinna :) Biegaczka ja nie biorę lekarstw bo narazie nic mnie nie rozłożyło. Dziś mam 28dc. Cykle ok. 30 dniowe. Nie stosowałam żadnych testów bo różne opinie o nich slyszałam. Od ok 10 miesięcy łykam kwas foliowy a ostatnio przez 3 łykała wiesiołka ale przestalam chwilowo. Jak w sobotę nie będzie @ to zacznę się cieszyć :) a tak serio to już mam lekką nadzieję że jestem... Mam takie przeczucie i kilka dziwnych wcześniej nigdy nie zaobserwowanych zachowań... Nie chce mówic tego głośno bo się boję że zaraz moja euforia minie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania zawsze tak jest jak sie czeka na ciąze...ja mialam tak samo...ale dzieliłam sie uczuciami z dziewczynami z forum bo tak naprawdę to jak zaciązylas to juz tego nic nie zmieni ani euforia ani jej brak...a jelsi masz dostac @ to i tak dostaniesz - po prostu nie ma szans żeby ja zatrzymać:p ale rozumiem nie chcesz zapeszać ok...a jesli chodzi o testy to ja powiem tak...jak nie byłam w ciązy to wychodziły poprawnie i jak zaszłam tez - takze dla mnie sa wiarygodne...a to jest moja druga ciąza ...no chyba ze ty mialas inne doświadczenia więc rozumiem...czekamy ...czekamy...ja oczywiście trzymam kciuki...az mnie bolą...:p...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×