Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_____Miejscowość Bezikmalinowy______8________29_______01.08_______dolnolskie Ulęgałka___________9________29________?__________lubelskie Silka33____________2lata_____34_______17.08________LU Kszewuszka_______7________34________07.09_______Śląsk Kania86___________8________26________ 14.09______podk./lubel. Patra24___________2________25_________?_________pomorskie Natii_00___________6________22________01.04______wielkopolska Misia2889_________7_______23________??__________wielkopolska Małpka24_________15_______24_______22.09________ireland Maja8626_________9________26_______??__________śląsk dorotq___________10________33_______13.09________Lublin Ulka90___________11_________22_______02.07_______małopolska b_a88_____________1_________24_______? __________Śląsk teacherka__________8_________23_______16.09_______wielkopolska tyśka911___________1_________29______21.07________Łódz cytrus22__________10________22_______12.09________mazow BRZUCHATKI Nick_______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejscowość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30__________3________28______03.11.12__syn Miłosz Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polska Emachines______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn____śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?______Szkocja Kamilka@______2_______29__________?____________dolnośląskie marta2387____2lata______25_____14.01.2013____??___Śląsk .śliwka________3_________37_______10.03.12________Łódz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dodalam dwa razy bo zaponialam zmienic ktory cykl staran a tak swoja droga to brzuchatki mogly by sie po przenisic do tabelki nizej :) moze jak bedzie mniej w straczkach to brdzie bardziej optymistycznie wygladalo ze wkoncu nam sie uda i w straczkach bedzie nas coraz mniej bo wszytkie wyladujemy w brzuchatkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_____Miejscowo ść Bezikmalinowy______10________29______20.09_______dolnolskie Ulęgałka___________9________29________?__________lubelskie Silka33____________2lata_____34_______17.08________LU Kszewuszka_______7________34________07.09_______Śląsk Kania86___________8________26________ 14.09______podk./lubel. Patra24___________2________25_________?_________pomorskie Natii_00___________6________22________01.04______wielkopolska Misia2889_________7_______23________??__________wielkopolska Małpka24_________15_______24_______22.09________ireland Maja8626_________9________26_______??__________śląsk dorotq___________10________33_______13.09________Lublin Ulka90___________11_________22_______02.07_______małopolska b_a88_____________1_________24_______? __________Śląsk teacherka__________8_________23_______16.09_______wielkopolska tyśka911___________1_________29______21.07________Łódz cytrus22__________10________22_______12.09________mazow BRZUCHATKI Nick_______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejscowość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30__________3________28______03.11.12__syn Miłosz Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polska Emachines______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn____śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?______Szkocja Kamilka@______2_______29__________?____________dolnośląskie marta2387____2lata______25_____14.01.2013____??___Śląsk .śliwka________3_________37_______10.03.12________Łódz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia-to super!!! fajnie,ze zwolnilo sie miejsce w przedszkolu:) dziecku potrzebne jest przedszkole:) i ty odpoczniesz tez:) kszewuszko-własnie do jakiej ty wrozki napisalas??:P u mnie ovu wyznaczyl owulke w 15dc... wiecie w tym cyklu mialam ksiazkowe objawy owulacji:) przytulanki byly dzien przed pozytywnym testem i dzien po... ciekawe co z tego wyjdzie:) ja dzisiaj ide do szkoly dowiedziec sie kiedy bedzie zebranie i ogolnie co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Dorotq kurcze stresuje sie jak nie wiem co tym,że mały idzie do przedszkola tyle czasu ze mna siedział.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki.. oj, dawno nie pisałam.. byłam zabiegana. babcia umierająca, kłopoty finansowe, żc nie umierać.. na szczęście wszystko wraca do normy. dziś robiłam test owulacyjny. jeszcze tak grubych krech to nie widziałam ::) i ovufriend też mi oznajmił że dziś jest mój dzień :) rano przed robotą nie miałam jak miziać się z mężem, bo wrócił z nocy z roboty, ale dorwe go po południu :) szybki seksik :) zobaczymy jak to będzie. ps. nigdy nie widziałam sluzu płodnego który by sie rozciągał 7cm, a dzis rAno taki miałam, powiem że az sie przestraszyłam :) miłego dnia Wszystkim. w wolnej chwili poczytam co mnie na forum ominęło :) buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_____Miejscowo ść Bezikmalinowy______10________29______20.09_______dolnolsk ie Ulęgałka___________9________29________?__________lubelskie Silka33____________2lata_____34_______17.08________LU Kszewuszka_______7________34________07.09_______Śląsk Kania86___________8________26________ 14.09______podk./lubel. Patra24___________2________25_________?_________pomorskie Natii_00___________6________22________01.04______wielkopo lska Misia2889_________7_______23________??__________wielkopol ska Małpka24_________15_______24_______22.09________ireland Maja8626_________9________26_______??__________śląsk dorotq___________10________33_______13.09________Lublin Ulka90___________11_________22_______02.07_______małopol ska b_a88_____________1_________24_______? __________Śląsk teacherka__________8_________23_______16.09_______wielkop tyśka911___________2_________29______16.08________Łódz cytrus22__________10________22_______12.09________mazow BRZUCHATKI Nick_______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejsc owość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30__________3________28______03.11.12__syn Miłosz Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polsk a Emachines______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn____śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?______Szkocja Kamilka@______2_______29__________?____________dolnośląski e marta2387____2lata______25_____14.01.2013____??___Śląsk .śliwka________3_________37_______10.03.12________Łódz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia2889 rozumiem cię w 100%. jak ja swoja puszczałam do przedszkola to pierwsze pare dni normalnie płakałam (bo ona płakała że nie chce zostać). przyzwyczaiła się być w domu. ale po jakims czasie, nie wiem miesiacu może, zobaczyłam że coraż chętniej tam uczęszcza. ma koleżanki, kolegów, jest zajęta czyms cały dzień, czego w domu nie mogłam jej zapewnic, chociazby dlatego że opbiad, sprzątanie itp.. nikomu na złe to nie wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyśka wiem że miedzy dziećmi lepiej:):)Mały sie cieszy,ale zobaczymy jak Ja wyjde,mam nadzieje że szybko sie zaklimatyzuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziwczyny!! Ja też się bardzo stresuję bo wiem ,że będzie płakał i ja z nim:( wiem ,że to będzie najlepsze dla niego wyjście bo będzie się bardziej rozwijał z rówieśnikami ale dlaczego to musi być takie ciężkie? Niby che iść ale już wiem ,że ja pójdzie ze mną to nie zechce tam zostać i co ja mam zrobić?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopcy szybciej sie aklimatyzuja, wiem to po bratowej. ma synka i jak go posyła do przedszkola to on sam każe jej wychodzic bo chce się już bawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałka rozumiem Cie mój ma 4 i pół roku i wiem,że dla niego lepiej jak bedzie z dziećmi twój synek też.Każda mama przez to przechodzi to i my musimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka coś ci powiem. ja wiem że dzieci dla nas to największy skarb, że dla nich byśmy wszystko zrobiły i jak tylko coś się dzieje to jesteśmy pierwsze by pomóc.. ale prawda taka (tzn ja tak uważam) że trzymanie dziecka pod kloszem, czy strach o to że w przedszkolu będzie źle, bo pani zwróci uwagę, bo ktoś go popchnie.. są bezpodstawne. dzieci muszą uczyć się samodzielności. uwierz mi, że płacz nie jest niczym okropnym. dziecko wie, że może płaczem wróci do was, taki mały szantarzysta, wiem to po córce :D nie dac się, łzy schować, nie pokazać że jest się słabszym niż dziecko. może będziesz zła za to co piszę, ale tylko takimi zachowaniami uczym,y dziecko odcinania się od pępowiny, bo przecież nie chcielibyście synka ciapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój lubi być wśród dzieci wiec może i tam bedzie chciał zostać nie wiem sama juz.Wszystkie dzieci maja trudne początki i mamy też.Mam nadzieje,ze to sie unormuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyśka ma racje wszystkim dzieciom jest trudne ten pierwszy tydzień,miesiąc ale to dla ich dobra.Muszą sie rozwijać wsród rowieśnikow.My im nie zapewnimy tego co w przedszkolu moga sie nauczyć.Poza miłościa naszą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie dobrze. gdyby było źle to nie istniałyby instytucje przedszkoli, żłobków itp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Was rozumiem i sądzę tak samo ,tylko dlaczego to musi być takie ciężkie? ja już po nocach nie śpie,ja chcę żeby poszedł i się fajnie czuł w przedszkolu. Ale wiem ,że będzie to dla niego trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia- pierwsze dni sa najgorsze ja to płakałam pierwszego dnia jak ja zostawilam, odliczalam godziny kiedy mam pojsc po nia... nie wytrzymalam i poszlam o 12 a powinna byc do 14:) ale to trwalo tydzien zanim sie zaklimatyzowala i ja tez sie przyzwyczailam a potem to bylo z gorki nie chciala wracac do domu:) tyśka-to niezly ten twoj sluz:P ja tez w tym cyklu mialam baaardzo dobry az sie zdziwilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałka a może właśnie tak nie bedzie i mile cie zaskoczy:)Pomyśl w poniedziałek o Mnie bedzie razniej!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Dziewczyny a bierzecie cos na poprawę śluzu? Bo ja go nie zauważam wcale, nawet gin mi mówił jak obejrzał moja szyjkę że chyba mam mało śluzu ale nie wiem po czym to wywnioskował..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, na śluz bierze sie wiesiołka, ale trzeba brać tylko połowę cyklu - od 1 dnia cyklu do owulacji. To działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia0183 - brałam do połowy cyklu kapsułki z wiesiołkiem i codziennie piję siemię lniane. smak może nie powala na kolana ale idzie sie przyzwyczaić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
A distance to w aptece?? Chyba wyprobuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×