Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

JEJKU!!!!!!!!!SŁASICA,CZARNULKA,MAJA!JUZ NA OSTATNICH NOGACH!:)a,moze już maja swoje dzidziusie wyczekiwane..?ale jestem ciekawa!dziewczyny,podzielcie się swoim szczęściem!!:)buziaki dla brzychatek:)i reszty Was kochane. nie bede sie rozpisywać..po pracy padnieta jestem,od 5.00 nie spie,byłam na badaniach,pobrali mi 5 ampułek krwi,do tego krwawienie nie ustaje..czuje sie wypompowana=narazie daje radę,no zobaczymyjak wyniki wyjdą..w przyszłym tyg.sie okaże co jest ze mną nie tak... POZDRAWIAM WSZYSTKIE KOBITKI Z OSOBNA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRZEWUSZKO=SORKI,ZAKRECONA JESTEM OD OK.MIESIACA...:(...oby marzenia sie spełniły,i dzidziuśpojawił sie na lato!:)i,dzieki za przepis na paprykę=wypróbuję oczywiście:)teraz obiadek i zawijam do wyrka,brzuch boli nadal i krwawie...13 dzień..aaaa! A,MAJA?ROBIŁAS BETĘ..?BUZIAKI,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku dziewczyny niektore maja na dzisiaj termin porodu:) albo w najblizszych dniach:) gratuluje i zycze milego porodu:) mam nadzieje ,ze pokaza swoje dzidzie:) silka:):) masz racje ,ze idziesz odpoczywac nie dosc ze od 5 na nogach to jeszcze wypompowali z ciebie krew :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
No muszę przystopować z tym jedzeniem bo jak utyje za dużo to jak zajdę w ciążę będę ważyła 100kg! Hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, zagladam tu do Was codziennie, gratuluje dwoch kreseczek. oby bylo ich coraz wecej. ulegalko super ze u Was ok. my idziemy do gina 16 ale czuje se ok. sciskam Was wszystkie baardzo mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_____Miejscowo ść Bezikmalinowy______10________29______20.09_______dolnolsk ie Silka33____________2lata_____34_______07.10________LU Kszewuszka_______8________34________01.11_______Śląsk Kania86___________9________26________ 14.10______podk./lubel. Patra24___________2________25_________?_________pomorskie Natii_00___________6________22________01.04______wielkopo lska Misia2889_________7_______23________??__________wielkopol ska Małpka24_________15_______24_______22.09________ireland Maja8626_________9________26_______??__________śląsk dorotq___________11________33_______09.10________Lublin Ulka90___________11_________22_______02.07_______małopol ska b_a88_____________1_________24_______? __________Śląsk teacherka__________8_________23_______16.09_______wielkop tyśka911___________2_________29______16.08________Łódz cytrus22__________10________22_______12.09________mazow BRZUCHATKI Nick_______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejsc owość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30__________3________28______03.11.12__syn Miłosz Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polsk a Emachines______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn____śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?______Szkocja Kamilka@______2_______29__________?____________dolnośląski e marta2387____2lata______25_____14.01.2013____??___Śląsk .śliwka________3_________37_______10.03.13________Łódz ulęgałka_______9_________29_______09.03.2013__??___lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten deszczowy wieczór. Właśnie policzyłam dni i to mój 23 dc!!:) Duphaston biore ciekawe jak długi będzie cykl?:) Maja byłaś na becie???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
no ciekawe, jak sobie popatrzyłam to @ powinnam miec w okolicy 9 pazdziernika, dzis kupilam test mialam robic ale jeszce sie wstrzymam do dnia @,ale jak was czytam to ja chyba tez mam wzmozony apetyt.... na @?;-( bczemu to takie trudne jest zeby zrobic dziecko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od jutra biore luteine znowu... na 10 dni, wogole zaskoczona bylam ze to juz 16dc... moj przed chwila pojechal na siatke i mowi do mnie kup prezerwatywy jak bedziesz w sklepie to sie pozniej zabawimy zzz zeby bylo ciekaweiej... a ja sie smieje i mowie po co??? i tak w ciaze nie zajde bez wiec szkoda kasy... a on na mnie tak popatrzyl jak na glupia,... -----> fakt chyba glupi zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniu mam ostatnio podobne poczucie humoru....;/ Wczoraj przegladałam nowe katalogi mojego męża (pisałam już ze pracuje w branzy art. dzieciecych) i sie popłakałam jak zobaczyłam te bobaski ;( mój też popatrzył na mnie jak na głupią.... teraz zalałam sobie kubek otrębów mlekiem i wcinam, bo mam brzuch jak balon......ogólnie padam na ryjka, gardło mi siadło i w ogóle ehhh swędzi mnie trochę wiecie gdzie....juz przeplukałam sie tantum rosa, chyba od tego maratonu weekendowego, bo juz nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bete odebrałam wczoraj. wynik: 998:D więc chyba jednak nie da sie zaprzeczyc. A mąż już wie. Jego reakcja: "Kurde naprawde?". Dopiero nastepnego dnia z pracy napisał mi że dopiero do niego dochodzi że będzie tatą:D:D W pon wizyta u ginekologa. Ciekawe co powie. Mam nadzieję że ciążę potwierdzi ale strasznie się denerwuje już nie moge doczekac się pon. Buziaki dziewczynki i trzymam kciuki za Wasze II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Maju gatulacje!!! Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maju ale masz fajnie... ja tez tak chce... ale wiecie co, bylam wczoraj u drugiej endokrynolog bo nie chcialam odwolywac umowionej wizyty i jak ona powiedziala ze jak by pani zaszla w ciaze to prosze sie zglosic szybciej to jakos tak uwierzylam ze mi sie to w koncu przydarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka MAJA- supeeer...gratuluje:):) u mnie 26 dc mon to ty tez masz dostac @ jak i ja w ten dzien mam nadzieje ,ze nie dostaniemy@:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Jednak sie nie odkręciłam :( czuje sie dziwnie, dzisiaj ostatni dzień brania tabletek, dwa ostatnie cykle nie miałam żadnych objawów @ oprócz bardzo bolących piersi a teraz piersi nie bolą wcale za to mam wydęty brzuch, kłuje mnie tam coś, jajnik prawy też kłuje no i nie mogę patrzeć na kawę którą uwielbiałam dotychczas... Chyba chormony robią sobie ze mnie jaja :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia- wiesz co,ja to juz przestalam doszukiwac sie objawów.. obserwowalam przez kilka cykli i tak ,raz przed @ widzialam wszystkie objawy ciazowe np.bolace piersi a to brzuch a to to a to amto a innym razem przed @ nic..jedynie plamienie wiec przestalam myslec o tym co bedzie to bedzie mnie dzisiaj tez dziwnie boli brzuch tak dołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Dorotq nie doszukuję sie objawów, poprostu fatalnie sie czuje... Może to osłabienie jesienne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki :) maju gratulacje ! :D 🌼 może d kreseczki się posypią :) życzę ci dużo zdrówka ❤️ u mnie narazie nic ciekawego 17 dc, m wczoraj odebrał wyniki są coraz lepsze, po @ pójdę do gina pokażemy mu wyniki i zobaczymy czy będą monitoringi i wspomaganie jakieś czy każe jeszcze poczekać , oj do cierpliwych to ja nie należe .... kurcze przed 30 chciałam zaciążyć no niewiem czy sie uda ... miłego dzionka kobitki :) ps. ja też caly czas se wkręcam objawy wczoraj nawet chciałam teścik ciążowy zrobić :P no cóż samo życie .......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki :) maju gratulacje ! :D 🌼 może d kreseczki się posypią :) życzę ci dużo zdrówka ❤️ u mnie narazie nic ciekawego 17 dc, m wczoraj odebrał wyniki są coraz lepsze, po @ pójdę do gina pokażemy mu wyniki i zobaczymy czy będą monitoringi i wspomaganie jakieś czy każe jeszcze poczekać , oj do cierpliwych to ja nie należe .... kurcze przed 30 chciałam zaciążyć no niewiem czy sie uda ... miłego dzionka kobitki :) ps. ja też caly czas se wkręcam objawy wczoraj nawet chciałam teścik ciążowy zrobić :P no cóż samo życie .......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia- nie chcialam zebyc to zle odebrala:) wiem jak to jest:) tez mnie czasem korci kupic test... szkoda ,ze nie ma testow co wykrywałyby ciaze dzien po stosunku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki, strasznie sie martwie... wczoraj zanim zaczelam brac Eutyrox zrobilam wynik TSH - mam teraz 4,32 :( za to progesteron urosl bo jest 23,43... po raz pierwszy w zyciu boje sie czy nie jestem w ciazy bo za malo hormonu tarczycy moglo by zaszkodzic dziecku albo znowu wywolac poronienie... ja juz nie mam sily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Czuje się dobrze choć ciagle jestem zmeczona. Wcz na leżakowaniu prawie zasnęłam. Czasem zaboli brzuch jak na @. I troche się boję tego pon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha a ktorym dniu cyklu robilas progesteron? wogole ktory masz dzien cyklu? mnie boli lewy jajnik;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja badałam progesteron napewno po owulacji to byl chyba u mnie 24dc i mialam wtedy 22.31 wiem ,ze to w zaleznosci od fazy dnia cyklu te wyniki progesteronu sa inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! może Wy mi pomożecie... staramy się z mężem o dzidzie, @ się spóźniała, ale ciążę wykluczono (beta poniżej 1, na usg nic). miałam wywoływany @ proverą, czyli sztuczny progesteron. ale ten @ jakiś mega dziwny. praktycznie 2 dni i po. jeśli to krwawienie implantacyjne, to ile dni od krwawienia mogę zrobić test, żeby wyszedł wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Dorotq nie odebrałam Cię źle, nie miałam czasu pisać i źle się czułam więc napisałam szybko ;) teraz czuje sie lepiej ale strasznie nerwowa jestem, to chyba jakiś mega PMS :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia:):)...ja tez czasem mam PMS-a:P oj to lepiej nie podchodzic do mnie wtedy:) ja cos ostatnio mam ochote na słodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×