Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

dorotq jak na faze cyklu jest dobry wyglada ze mialam owulke ale wlasnie to mnie martwi bo skoro bylo ok to moglam zaciazyc a jak zaciazylam to to TSH jest do dupy bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniah13
hej dziewczyny ! mam pytanko przy tabletkach anty .. miałam stałe cykle co 28 dni jak w zegarku była @, po odstawieniu pierwsze 2 miesiace były tak samo natomiast teraz 3 miesiac 31 dni . I nie mam pojecia na kiedy mam oczekiwac okres czy patrzac na 28 czy 31 dc . Dzisiaj zrobiłam 2 testy bo wypadał 28 dc i nic . Natomiast od tygodnia odczuwam dziwne pobolewania w kroczu okolice jajnikow. Rowzniez z cera jest zmiana, mam duze problemy tradzikowe w okolicy szyi koło migdałków i brodzie, zawsze przed okresem wygladałam tragicznie a teraz wszystko jakby przygasło. Czy moze ktoras z was miała podobna sytuacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Natka może powtórz test albo idź do ginekologa, mogła Ci sie owulacja przesunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze wiem kiedy mam owulke i kiedy nadchodzi @ od kilku miesiecy pojawaja mi sie na szyi krosta taka bolaca i czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
dorotq oby nie przyszła;) , ja tak od 2 dni mam dziwne uczucie w brzuchu, maja czy moglabys napisac jeszcz eraz czy mialas jakies objawy? czy sie domyslaalas czy totalnie zaskoczenie raczej? bo ja -jak wszytskie z nas tak bardzo bym w koncu chciala zobaczyc te 2 kreski, wiem ze moje 4 cykle marnie przy niektorych wypadaja, ale napewno rozumiecie ze dla kobiety starającej sie o dziecko czy to dla starajacej sie dluzej czy krocej tak samo zalezy na dziecku. dlatego mam jakies dziwne uczucie wtym brzuszku ze moze jednak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
dorotq myslisz ze moglybysmy jutro co zatestowac? czy za wczesnie na wszytsko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_____Miejscowo ść Bezikmalinowy______10________29______20.09_______dolnolsk ie Silka33____________2lata_____34_______07.10________LU Kszewuszka_______8________34________01.11_______Śląsk Kania86___________9________26________ 14.10______podk./lubel. Patra24___________2________25_________?_________pomorskie Natii_00___________6________22________01.04______wielkopo lska Misia2889_________7_______23________??__________wielkopol ska Małpka24_________16_______24_______24.10________ireland Maja8626_________9________26_______??__________śląsk dorotq___________11________33_______09.10________Lublin Ulka90___________11_________22_______02.07_______małopol ska b_a88_____________1_________24_______? __________Śląsk teacherka__________8_________23_______16.09_______wielkop tyśka911___________2_________29______16.08________Łódz cytrus22__________10________22_______12.09________mazow BRZUCHATKI Nick_______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejsc owość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30__________3________28______03.11.12__syn Miłosz Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polsk a Emachines______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn____śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?______Szkocja Kamilka@______2_______29__________?____________dolnośląski e marta2387____2lata______25_____14.01.2013____??___Śląsk .śliwka________3_________37_______10.03.13________Łódz ulęgałka_______9_________29_______09.03.2013__??___lube lskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon ja mysle ze to za wczesnie jutro u mnie 8dfl wiec chyba bezsensu wydawac kase jak juz to trzeba testowac jakies 10-12 dni po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon ty juz masz test wiec nie dziwie sie ,ze cie korci zeby to zrobic:) ja wole poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej silka kochana dziekuje ze o mnie pamietasz :* :) ❤️🌼 dziewczynki podczytuje was czasmi jak tylko mam chwilke nie odzywam sie bo czasu malo szkola mnie pochlania , nasze starnka zawieszone do odwolania wszytko sie przestawilo o 180 stopni moj dostal awans ma wiecej pracy jego kariera sie rozwija i narazie zawiesilsmy starania zobaczymy jak to wszytko sie potoczy ja odpuscilam zajelam sie szkola bo jak nie ma dzidziusia juz tak dlugi czas to postanowilam ze przynajmniej wykorzystam ten czas dla siebie i zrobie cos dla siebie moze tak ma byc moze nie jest mi dane byc mama a moze tak ze na wszytko jest wyzanczony czas i to poprostu nie jest moj , moze tak poprostu ma byc juz brakowalo mi sily na to wszytko wiec takie myslenie mi pomaga zeby nie popasc w depresje. zobaczymy co czas pokaze czasmi cierpliwosc poplaca podobno ja raczej do cierpliwych nie naleze ale przynajmniej starm sie jej uczyc czasu i tak nie przeskocze wiec wole sie niepotrzebnie nie zadreczac i dolowac ciesze sie z tego co ma bo narzekac naprawde nie moge i kazda chwiela zawsze powtarzal mi to moj tata ktory zmarla rok temu to wlasnie przez jego smierc dostrzeglam jak zycie jest kruche i nic nie warte. OJ po\rzepraszam ze sie tak rospisalam :P pozdrawiam was wszytkie trzymajcie sie cieplutko dziewczynki tulaski :* :* ps.maja Gratuluje !!!!!! spokojnych 9 miesiecy zycze szczesciaro :D !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jestem pierwsza dzisiaj:) u mnie 27dc zmierzylam sobie tempke jest 37.0 plecy rano bolały i brzuch taki bol okresowy wiec juz niedlugo Kasia ,mon a jak tam u was?? bo wy podobnie jak ja macie termin @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
U mnie 24dc, chyba 10dpo :) kłuje mnie w okolicach lewego jajnika co jest dziwne bo mój lewy jajnik nie pracuje wcale, ogólnie czuje sie normalnie dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj rano w 29dc testowałam rano.. nie miałam czasu, więc nie czekałam 5 minut by odczytać wynik, odczytałam po ok 15 minutach... był cień drugiej kreski nawet nie taki cienki, a dziś rano dostałam @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Czapus po 15 minutach sie nie sprawdza testów bo może pokazać sie druga kreska mimo braku ciąży, współczuje @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czapus- przykro mi u mnie tez testy po jakims czasie pokazywaly druga kreske i to nie blada tylko ciemna... u mnie dzisiaj 28dc...temp.37.0....i 9dfl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
no hej dziewczynki- dorotq testowałam i negatywny, ale ja juz zaczynam dostzregac objawy okresu= bojowy nastrój, wzmozony apetyt , tylko dziwne bulgotanie w brzuchu czasem. najgorsze to chyba bede miec spozniony okres a to oznacza ze znowu sie mi starania przesuną, bo nie mam rzadnych innych objawów na okres tzn u mnie powinien mnie juz brzuch bolec, a tu nic. no trudno. a jeszcze dzis mam mega kaca, ledwo obiad gotuje, i oczywiscie zero sexu wczoraj atak myslaąłm ze ten alkohol wplynie jakos na mojego meża- tzn wpłynął az za bardzo bo od razu zasnął, a dzis pojechał na swoje szkolenia i na 19 do pracy wiec bede miec zaledwie 1.5 godz na wykorzystanie go sexualnie z czystej przyjemnosci bo co do dzidzia to juz raczej nie płodne. ciezkie zycie staraczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej misia:) o to mamy podobne dni cyklu mon-heheh..my tydzien temu mielismy okazje pic:P no i oczywiscie mielismy plan na sex:) wielki plan a tu d**a hahaha padlismy nawet nie wiem kiedy:P ja tam narazie nie testuje...mierze tempke od wczoraj:P jak spadnie na dniach to bedzie znaczylo ,ze d**a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj mialam straszna ochote na pierogi z kapusta tak sie najadlam popoludniu ,ze odczuwalam je do polnocy...masakra... a dzisiaj rano obudzil mnie glod:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj dzien...zimno i siedzimy w domu...moj jeszcze spi:) wlasnie zjadlam łososia z sosem czosnkowym:P kurcze ale mi sie chcialo czosnku.. zachcianki przed @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babeczki , u mnie masakra :( w nocy zrobiło mi sie gorąco słabo , w głowie zaczęło sie kręcić i jazda ... takich nudności jeszcze nie miałam a najgorsze że zwymiotować sie nie dało , cały czas bekałam jak swinka , piekł mnie żołądek , pociłam sie mocno, a dziś łeb mi pęka :( zostało mi troche wołowinki z rosołku więc postanowiłam ją zrobić , dodałam sosu pieczeniowego z knora troche mi zajeżdżał ale myślałam że ma taki zapach bo to nowe opakowanie było z dobrą datą ważności , już nigdy nie kupie żadnego sztucznego sosu dobrze że m nie dałam , on nie lubi mięska z rosołu ,ech głupia ja ......... pozdrawiam was serduszka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki.wpadłam tylko się przywitać i uciekam z powrotem do łóżka...nadal krwawie i brzuch pobolewa...jestem wypompowana to już 16 dzień! :(..jutro lub pojutrze ide do ginekologa,niech w końcu cos doradzi...jedynie co dobre to to ze wyniki tsh T-3,t-4 sa w normie czyt.nie pogorszyły się,a reszte wyników musi lekarz odczytać. MAJA=jeszcze raz gratulacje!!:) niech maluszek roś!zdrówka dla was,daj znać jutro po lekarzu:) MAŁPECZKO KOCHANA=fajnie ze sie odezwałaś!sciskam Cię mocno!u nas znów cykl do doopy!:( i nie wiadomo co to dalej bedzie,tez zawiesimy staranka na jakis czas... MYCHA=bidulko..nie ciekawy masz ten wynik,ja tez kiedyś taki miałam jak brałam euthyrox25 jednak z miesiaca na mc.po zwiekszaniu dawek teraz mam w normie.endokrynolog powinien zwiekszyc dawkę. POZDRAWIAM SERDECZNIE WAS WSZYSTKIE Z OSOBNA:)życząc miłej reszty niedzieli. P.S.ciekawe czy juz któras z naszych brzuchatek urodziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochydnie sie czuje najgorzej że wyrzygać sie nie da , nic nie jadłam tylko 2 kawy wypiłam, cały czas tym sosem mi sie odbija , i mam buzie w plamach , zrobił mi sie zajad na dodatek , zdechne zara , musze sie wykurować w sobote ide na urodzinki do sąsiadki , na dzień dzisiejszy to moge straszyć w horrorach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej BEZIKU=bidulko widze że meczysz się..:(..kurna zamiast kawy lepiej jakies ziółka czy rumianek sobie zaparz albo choc gorzka cherbatę wypij i chyba lepiej by było jak bys cos zjadła to zoładek zacznie pracować. moja kolezanka czesto ma takie jazdy i wiesz co jej pomaga..wypicie duszkiem puszki coli!byłam zszokowana ale mój m.kiedyś też tak sie czuł i bratowa też dała mu pepsi=przeszło!ja tam nie jestem zwolenniczka tego typu napojów-gift(trucizna) na to mówie(ciocia do toalety wlewała i czyściła=kibelek jak nowy:)zdrowiej BEZIKU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babeczki kochane jesteście :) pepsi duszkiem mmmmmmm brzmi pysznie uwielbiam pepsi i zara sie napije , jakby przeszło byłabym w siudmym niebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×