Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Bezik, euthyrox nie ma wpływu na skurcze/torbiele itd. To sa hormony tarczycy, biorę je od 13 lat w bardzo dużej dawce i nie ma to żadnego przełożenia na dolegliwości kobiece. Więc wyluzuj, euthyrox pomoże ci złapać odpowiednią równowagę hormonalną, lekarz raczej wie, co robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
hej dziewczynki dawno nie pisałam - wybiłam sie zrytmu co i jak, wiec kto w ciązy to gratuluje i zazdroszcze;) kania fajnie to zabrzmiło ze twój facet udziela ci seksu, za to ja teraz mam okropną ochote na seks a mój coś wczoraj zaniemógł bo prawdopodobnie wypadł mu dysk i niestety jego misław tez zaniemógł;) i śmiałam sie ze początki impotencji.... kilka dni temu robiłam test i niestety negatywny wiec pewnie znowu lipa, nie pamiętam ale gdzies na poczatek pazdziernika mam miec okres musze to sprawdzic poczekam jeszcze kika dni i ponowie test a moze sie udało...?! i tak jak misia pisała tez mnie gdzies zakluje zaboli dziwne uczucie mam - nie tak jak na okres czuje sie jakas napompowana na brzuchu (ale przypominam ze cyganka sie pomyliła bo miałam we wrzesniu byc w ciązy hehehh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha Beziku ja tez brałam Eutyrox i chyba cos zdziałał:D w pon ide na wizyte do ginekologa a jutro odbieram bete. strasznie sie denerwuję i ciagle myslę że zaraz dostane okres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki mycha :) Poczytałam trochę o nadczynności i dobrze,że nie brałam jodu do końca.Zarzyłam tylko kilkanaście tabletek i olałam.W poniedziałek idę na badanie...ciekawe czy coś się zmieni... Silka endometriozę może potwierdzić tylko badanie wycinków... Ja nie miałam żadnych obiawów typu:bolese długie miesiączki,bóle brzucha,kręgosłupa a ją miałam.Na to nie ma reguły.Wszystko będzie ok. Maju trzymam kciuki za jutrzejszy wynik bety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika ja mysle ze cyganka mogla dobrze powiedziec. we wrzesniu zaszlas w ciaze ale jeszcze test tego nie pokazal... @ nie ma wiec jest szansa, sprawdz idac na bete :) a ja wczoraj bylam na grzybkach i nazbieralam pól wiaderka slicznych malych podgrzybkow :) a pozniej bylismy na basenie i po powrocie moj mnie spil drinkiem - wykorzystal dwukrotnie :) a dziś miałam kaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! Ja jestem po usg,(poszłam dzisiaj prywatnie) niunia nie chciała najpierw pokazać co ma między nóżkami bo źle leżała. Zacytuję Wam Pana doktora." Oj siusiaka nie widzę , ale trochę na pępowina przesłania, nic nie widzę". później zrobił wszystkie pomiary serduszko,mózg ale na niektóre jeszcze za wcześnie dopiero za 3-4 tyg będą widoczna. Maleństwo się odwróciło i znowu" no siusiaka nie widzę ale nie będę nic mówił ,żeby nadziei nie robić. Więc dalej nie wiem co będzie. Maju czekamy z niecierpliwością:) Silka będzie wszystko dobrze.Która z Was następna testuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Ulęgałko to może rzeczywiście dziewczynka będzie :) Ja raczej testowali nie będę ale termin @ 10-11 października :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Testowała miało być ;) Wczoraj wieczorem na papierze po siusianiu zauważyłam blado czerwoną krew... Tzn taki cieniutki mały paseczek i zaraz zaczęłam myśleć o zagnieżdżaniu hahaha ale już się odkręciłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkie:) u nas super cieplo jak na ta pore :) Maja trzymam kciuki:) mysle ,ze ta beta to tylko formalnosc:) Mon- Kania ma racje...we wrzesniu moglas zaciazyc a to dopiero poczatek pazdziernika-wiec wiesz,wszytsko moze sie zdarzyc:) Kania- heheheh,....fajnie:P ja tez tak lubie..hahhaha..najpierw cos na rozluznienie a potem byc wykorzystana:P ulęgałko- super ze jest ok...niezłe to male, nie chcialo sie pochwalic kim jest?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia- ja tez mam przewidywany termin na te dni co ty:) ja chyba tez nie bede testowala, poczekam do @ cosik pobolewaja mnie jajniki i te cycki;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Ulęgałko najprawdopodobniej mam niedrożne jajowody, gin mi powiedział że lewy jajnik jest bardzo wykręcony do tyłu i najprawdopodobniej coś go tam trzyma także zaproponował laparo na którą w dalszym ciągu nie mogę sie zdecydować przez nawał w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałko - ja mam taka nadzieje:) wiecie co ,tak patrze i widze,ze ja juz z wami jesem 300 stron:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ,ze fajnie:) jakos sie przyzwyczailam do tego forum i z ciekawoscia czytam posty:) a jak juz ktos robi test i wychodzi pozytywny to takie to fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Dziewczyny czy Wy też przed @ macie taki wilczy apetyt? Ja jestem ciągle głodna na pare dni przed @ aż mnie ssie w żołądku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia- hhahhaha...dobre..myslałam ,ze to tylko ja tak mam:) ja od kilku dni mam ssanie ...az sie boje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ja sie zastanawialam czemu mi sie czasem odbija ryba;P nie jem przeciez ale juz wiem:P pije przeciez tran...heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejq ja myslalam ze to tylko ja sie ostatnio obżeram hhehehehehe a Wy tez :) dorotq ryba buaahhahahaha dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Melduje,że dzisiaj dostałam @.Jeszcze nigdy tak mnie nie ucieszyła :) Równiutko cykl trwał 28 dni :) Tak sobie myślę...synuś jest z zimy,ja z wiosny a mąż z jesieni... może dzidziuś będzie z lata...? Pomarzyć można :P Przypomniał mi się sms wróżki,że bedę w ciąży pod koniec roku :) heheh...dobre... Dzisiaj też byłam na grzybkach...jest sporo tego w lesie.W sobotę mamy jechac do lasu ok 100km od nas ze znajomymi... mam nadzieję ze będzie udana wycieczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jem ostatnio więcej...i źle się z tym czuje, tymbardziej że są to głównie rzeczy na szybko czyli kanapki, po których rośnie mi brzuch ;/ Zaraz jem obiad i "korkowe" popołudnie, aż do 20 ;/ Gardło mnie boli:( i trzęsie mnie, pecherz też daje o sobie znać aj aj Maja daj znać jak tam beta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania- no co:P tak mysle ,ze to od tranu:P kszewuszko:):) teacherko zalatana jestes niesamowicie.. hehehe...Kasia .czyli nie tylko my mamy parcie na żarcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_____Miejscowo ść Bezikmalinowy______10________29______20.09_______dolnolsk ie Ulęgałka___________9________29________?__________lubelskie Silka33____________2lata_____34_______07.10________LU Kszewuszka_______8________34________01.11_______Śląsk Kania86___________9________26________ 14.10______podk./lubel. Patra24___________2________25_________?_________pomorskie Natii_00___________6________22________01.04______wielkopo lska Misia2889_________7_______23________??__________wielkopol ska Małpka24_________15_______24_______22.09________ireland Maja8626_________9________26_______??__________śląsk dorotq___________11________33_______09.10________Lublin Ulka90___________11_________22_______02.07_______małopol ska b_a88_____________1_________24_______? __________Śląsk teacherka__________8_________23_______16.09_______wielkop tyśka911___________2_________29______16.08________Łódz cytrus22__________10________22_______12.09________mazow BRZUCHATKI Nick_______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejsc owość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30__________3________28______03.11.12__syn Miłosz Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polsk a Emachines______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn____śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?______Szkocja Kamilka@______2_______29__________?____________dolnośląski e marta2387____2lata______25_____14.01.2013____??___Śląsk .śliwka________3_________37_______10.03.13________Łódz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×