Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

no Misia ja tez mam jakąś cicha nadzieję. tylko właśnie sie zastanawiam czy to prawda ze duphaston blokuje owulacje tak gdzies wyczytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) Dawno mnie nie było...jestem zalatana na maxa... Misiu jak fajnie,że o mnie pytasz :) Kasiu przykro mi z powodu smierci brata twojego dziadka...niedawno też to przeżywałam. Silka trzymaj się Kochana! Jak bedziesz chciała to kiedyś napisz do mnie wikip78@o2.pl Oluś ciesz się swoim szczęściem :) Śliwka trzymam kciuki za jutro :) Kaniu mam nadzieję,że kłopoty to tylko przejściowe... Czapuś z testów owulacyjnych możesz tylko przypuszczać że owulacja będzie.Czy owulacja występuje na 100% można potwierdzić tylko temperaturą i monitoringiem. Reszta dziewczynek :* U mnie 21 dc Jestem już po owulacji...teraz tylko czekanie... i to jest najgorsze ehh... Temperatuty nie mierzyłam...ale poznał po śluzie i bólu jajnka,więc chyba była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy cyklach 28 dniowych najlepiej współzyć w 12,13,14 dc:) przy 29 dniowych 12-13 dc owu pekniecie 14/15 dc przy 30 13-14 owu pękniecie 15/16 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czapus jezeli doszlo do owulacji bo czytalam oczywiscie ze testy owulacyjne nie daja 100 % pewnosci ;/ ;/ ;/ ale miejmy nadzieje ze sie uda ja tez zreszta robilam te testy w 14 i 15 dc ale nie wiem czy im wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nie mam siły... zawsze cykl może być dłuższy lub krótszy niż zwykle... ehhh... będzie co będzie (czyli pewnie jak zwykle nic... :()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czapus a regularne masz cykle? ja to biore drugi cykl duphaston na uregulowanie. Misia a odczuwasz jakis inny ból po tej owulacj?i czy tak zupelnie nic normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Ci wyszedł test pozytywny i czułaś jajnik to chyba doszło do owulacji trzeba czekac ............ ja też czekam obym sie tylko @ nie doczekała ale to jest flustrujące ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też gdzieś czytałam ale pytałam gin i powiedziała,że tak nie jest no i ma racje bo teraz miałam ksiażkową owulke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie parę dni po domniemanej owulce-nie mierzyłam temperatury ,bolą cycki...masakra jakaś.Nigdy tak szybko nie miałam.Są pełniejsze i twardsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrrrr do głowy można dostać. Dziękuję Wam dziewczyny za porady :* idę śpiochać, ciężki dzień dziś miałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz ja to nawet nie pamietam czy mnie cos bolalo chociazby w niedziele czy poniedzialek nie zwrociłam uwagi. a Ty kszewuszka ogólnie tempke mierzysz? ja to taki troche leń jestem ;p a test owu ktory robilam tez nie daje gwarancji no i badz tu madrym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to dwa lata tem poronilam pamietam ze bralam duphaston nawet gin wypisala mi w jakie dni ma byc przytulanko i udalo sie na drugi dzien po przytulanku czulam takie skrecanie w brzuchu i sobie pomyslalam udalo sie potem zaczal mnie brzuch bolec na @ i nie wspomne o cyckach ktore myslalam ze eksploduja tak bolaly wiec teraz jak nie czuje zadnych z tych objawow to zakladam z gory ze pewnie i tak nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello.... ja tez przez 3 albo 4 cykle mierzylam temp.testy owul. wykres na owu. i nic....ciazy nie ma a wiecie,ja kiedys przed urodzeniem małej mialam cykle rozne..a to 28,29,30,31,36 i zaszlam odrazu za pierwszym razem ale pamietam ,ze przez 3 dni kochalismy sie... 13,14,i 15dc...no i zaciazylam a teraz...cosik sie tak nie da a ztymi testami to roznie bywa ja tez do konca ich nie czaje... kszewuszko- amoze4 tam cos sie kluje?:) ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×